Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (33)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cate pm ai primit deja trischo,mai ai loc in inbox ............

[:-)))][:-)))][:-)))]

 

[:-)))][:-)))]

 

[:-)))]

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ai contorizat audienta, cum sunt procentele ? pe ce loc ne clasam [alcool]? de mai iesim si noi la o distractie [:I]

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu fata,nu rade de mine ca fac urat[:D] si acum mi-a pierit si ultima sansa de a primi pm.

Deci..io am un rucsac pe post de poseta,perna,plasa de cumparaturi,palarie de soare...si alte intrebuintari.am golit deci bunatate de rucsac,m-am uitat in el sa-i vad fundul si nu am reusit din cauza margelelor,firimiturilor,bombonelor...si alte chestii marunte, mici si care incurca lumea.

Am golit bunatate de rucsac in vana si am inceput sa fac sapaturi inainte sa dau drumul la apa...si..bingooo,a aparut cartela[pk][pk][pk][pk]

Asa ca ultima mea sansa de a primi pm s-a dus[q][q],si tu razi????

Cuscraaaaaaa,am cartela deci te sun si te balacaresc live...sau iti trimit pm???

 

mami de fetita cu ochii albastrii ca marea,04-10-06

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui AdinaF
Azi am fost la Consulat in München, am stat in niste stau-uri , tot asa faceam tot timpul [bang][bang][bang] ...
Claudia, eu le-am dus traducerea aceea fara legalizare si mi-au zis ca e ok, nu stiu, mi se par tare lejeri functzionarii de-acolo, fatza de ce povesti am auzit ...
align="right" id="quote2">

[:D] s-a elucidat misterul: noi ne plangem de functionari imposibili la Bonn.
S-a deschis vineri un Mall pe undeva prin apropiere, asa ca am trecut si noi sda vedem ce-i de capul lui. M-am pricopsit cu ocazia asta, dintr-un magazin de jucarii, cu un puzzle de 1000 piese, asa ca ca am ce face zilele astea [:)]

Mari, mami de dulceatzaid="red"> Elizaid="red"> (06.09.2007) si bondarel Danielid="blue"> (27.06.09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

trischa, bine-ai revenit!

 

Mihaelaaaa, wow ,mai ai un pic pana la marea intalnire, stitzi sexul copilului? Nastere usoara itzi doresc!

Daca mai vorbesti cu prietena ta ai putea-o intreba pls ce intrebari le-a mai pus la interviu ? Stiu io ... Schuhgröße, Brustumfang,

, lungime, latzime ? [:)]

 

Mai fetelor, va lovesc eu cu PM-uri cate vretzi, hai, facetzi lista, cine mai doreste cine mai pofteste?

 

simona, ce viatza interesanta si zbuciumata duci, cred ca tb sa fii nascut pt asa ceva, tot timpul pe drumuri . Ai si mare noroc cu mama ta [flo].

 

Maica-mea a venit la noi acum o saptamana, sa-si dreaga putzin moralul dupa ce l-am pierdut pe tatal meu [ruga], dar azi ne-a sunat frate-mio ca bunicul meu e in spital , asa ca de maine suntem iar solo, pe cand tocmai ne reobisnuiseram cu ea. Fabi si Alex jelesc deja de pe-acum, sa vad cum scot maine camasa cand o duc la bus.

 

O seara linistita va doresc!

 

Adina, imblanzit(a)oare de Fabian si Alexander (06.10.2006)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina Sincere Condoleante ptr tatal tau si speram sa se faca bine buniculid="black"> [grup][ruga]

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...