Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (33)


Recommended Posts

Buna dimineata tuturor,[cafea][cafea][cafea]

Adina,sa se faca bine bunicul si sa nu mai fie tristi baietetii[pup],nu facem un schimb sa o trimit pe a mea vreo 2 ore la tine?? Tin minte cand s-a intanlit copila mea cu niste gemeni imbracati la fel si identici si a ramas fara replica..a trebuit sa o asigur ca nu vede dublu ,a fost foarte incantata.Hmmm..nu prea e schimb daca eu o trimit la tine,dar spune-i tu cum vrei.

Revin la obsesia mea,vreau sa apara cuscra[:D][:D][:D]

Cuscraaaaaaaa,de nu apari vin la tine la usa[alcool][alcool]

O ZI FRUMOASA VA DORESC !!!!!

 

mami de fetita cu ochii albastrii ca marea,04-10-06

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

lasa ca vine,e pe vine mi-a confirmat acu 5 min [:D][:D] e pe baricade.

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Vad ca e mare veselie pe-aici, foarte bine, asa imi place![;)]

Adina, imi pare rau ca mama ta a trebuit sa plece asa de repede. Multa sanatate bunicului.

Trischa, bine ati revenit din concediu. Ma bucur ca ai gasit cartela.

 

Eu ieri am bolit toata ziua, mi-a fost asa de rau incat am zacut toata ziua in pat. De la stomac mi s-a tras, am avut niste dureri groaznice... Azi ma simt mai bine, sunt slabita ca ieri nu am putut manca decat 3 felii de paine prajita toata ziua, dar in rest sunt ok.

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

PENTRU SEBIid="purple">[ruga]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, multumesc mult.[pup]

Apropo, ai aflat ceva de la fundatia aceea, daca vine cineva sa ridice coletele? Am adunat o cutie de jucarii si o sa mai adaug cate ceva ca nu am terminat de sortat jucariile Marieiid="orange">. Sotul meu a fost fff incantat cand a auzit unde vor ajunge jucariile.[:I]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

PENTRU SEBIid="purple">[ruga]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine,sa-i dea Dumnezeu sanatate sotului tau ca il incanta astfel de actiuni umanitare, deci eu am trimis sambata deja prin Atlasib, scrii pe hartii ASOCIATIA PAVEL, CASA SPERANTEI nume pui OLGA CRIDLAND si numarul dansei de mobil (il gasesti la mine pe bloq) dansa se va ocupa de preluarea coletelor, dupa ce am stabilit cu dansa, o voi suna chiar acu sa vad daca a intrat deja in posesia coletului de la noi.

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, multumim frumos, deci pot trimite. O sa continui selectia de jucarii zilele astea.[pup]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

PENTRU SEBIid="purple">[ruga]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ale poti trimite linistita, chiar am anuntat directoarea ca poate vor mai sosi colete din germania prin atlasib sa stie ca sunt pentru campania Jucarii versus branule, insa sa nu uiti sa mentionezi numele si nr de tel al dansei, Doamne Ajuta!

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

 

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red"> Sf.Anton de Padova

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

trischaid="red">, trebuie sa te dezamagesc, ai mei nu seamana deloc intre ei, de aceea imi permit sa-i imbrac identic, unu-i brunetzel cu ochii ca murea, celalalt mai blondutz cu ochi albastri, deci unul alb si unul negru [8D].

Pai de ce sa facem schimb? Potzi sa-i pastrezi pe totzi 3 timp de 2 ore, crezi ca mie-mi strica o shopping-areala in timpul asta? [8D]

 

claudia, merci .

 

 

 

 

 

Adina, imblanzit(a)oare de Fabian si Alexander (06.10.2006)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata tuturor, stau si ma invart sa se trezeasca copila s-o duc la gradi.

La noi e frig,frig,frig..banuiesc ca simtiti si voi,oare asa repede vine iarna??

Adina, io cu drag iau baietii si poti merge linistita la cumparaturi,doar ca te rog sa-mi iei si mie niste sosete,ale mele cele 5 bucati sunt fiecare alta culoare.Eu am oroare de mers la cumparaturi.

Iar acum...cuscraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

O strig in fiecare zi pana apare

[:D][:D]

Cuscra,am gandit ca vin la tine cu avionul dar costa de rupe,tre sa ma orientez la altceva.

O zi frumoasa si caldura!

 

mami de fetita cu ochii albastrii ca marea,04-10-06

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...