Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (12)


Recommended Posts

Iuliana ii place lui matei la teatru?

Nu de alta, dar si eu ieri am dat banii, d emaine incepe si marco. sunt curioasa daca ii va placea. Nici eu nu-l oblig, deocamdfata inotul e sportul preferat si ma bucur. Am incercat lutul/pictura si dupa o luna a renuntat. acum incercam actoria, karate mai tarziu.

Irina deci a picat legea...vom vedea ce mai scot astia...caci linistiti nu pot sta...

Lili nu-mi zi de sarbatoriti. Noi avem vreo 7 luna asta...asa ca mai bine mergeam la o nunta ca sigur ieseam mai ieftin[bang].

 

Noi am fost la o sedinta de shooting....facuta de mine...doamne ce m-am distrat cum statea si edi la pozat, il copia pe frate-su[cool].

Am profitat de vremea buna si de decorul minunat de toamna.

 

 

 

________________________

Gio[mamica] de Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

2 prichindei, Paris

mamica de 2 smecherasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gio ce misto de voi ca a fost frumos afara... pe mine ma umple de depresie ceata asta[bang]. Abia astept sa vad cum a iesit sedinta foto[olala][:D].

Cat despre sarbatoritii acestei luni... de ma apuc sa-i socotesc ca o iau pe campuri [:D].

De Mihail si Gavril - 6[:D]

Alte zile de nastere - 8

Sf. Matei - 1

Sf. Andrei - 4 (unu-i Cosmin[:D])

si-ar mai fi... da' cu aia nu ma vad sigur[:D]

Cine da mai mult?!?

 

LILIANA [mamica] [bebic] COSMIN ANDREI (28.01.2010) si[bonjovi] NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

 

POZE

 

 

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca astazi vine eu cu cafeaua. Cine vrea, ii dau un ceai verde ca eu cu asta ma delecte...Daca tot am inceput cu verdele de dimineata, am si cafea verde... de curand au descoperit cum se poate pastra( de vre-un an), dar nu o ratati, daca gasiti in maga ca-i mai sanatoasa ca cealalata

 

Gata, imi fac de cap ca astazi se terminara vacantele si la noi.

 

Luni cand m-am dat viteaza ca mai apar am disparut in "ceata" ca iesise soarele si am dus trupa la Disney sa vada curcubitaceele. Anastasia nu a avut nici o treaba cu scheletii si vrajitoarele, dar cum aparea un dovleac in raza vizuala se punea pe urlat... ce sa mai intelegem din asta?!

 

Iuliana-merçi de raspuns! Pe mine ma interesa mai mult care-i moda...nu neaparat pt viramente in strainatate. De obicei plateste cump, vanzatoru, impart cheltuielile?

 

Irina-e superba Carla...Venim la mare cand creste A si le trimitem pe amandoua la disco ca si ea pare la fel de cuminte.

 

Lili-stai linistita cu greutatea ...A are 9.400 si acusica face 2 ani, dar nu-mi bat capu ca doar si Alex a fost mereu coada-cozii in clasamente pe aici si acu are galiganu 22, 00 dimineata pe nemancate dupa ce se dusese la baie.Dar numele lui de cod e "cocostarcea" ca pare slabanog ...Eu nu l-am masurat de cand hau1, dar anul trecut era cel mai inalt si acu imi zicea ca s-au masurat ei in clasa si ca doar un baiat de la grupa mare e mai inalt decat el.Oricum, la scoala il vezi de la distanta.

 

Giova- si lui Alex i-a zis dr ca s-ar putea sa fie nevoie de aparat.El nu are nici o carie si niste dinti egali si f frumosi, dar doctorul zicea ca sunt apropiati ca la adulti si ca normal la varsta lui ar trebui sa aiba spatii intre ei ca cei care vor veni sunt mai lati. In sf, a ramas sa vedem dupa ce i es vor schimba toti, dar asta e senzatia lui la ce vede acum. Cu toate ca va mai evolua maxilarul si s-ar putea sa nu fie nevoie.

 

Maraki-bine ca ti-ai gasit linistea... Important e sa crezi in ceva si sa stii ca cineva iti urmareste pasii, indiferent ce incercari iti trimite.

 

Cosmi- e normal sa mai ai si zile proaste, dar trec ele...Umple-ti timpul si nu lasa raul sa vine peste tine. Cum simti ca ceva nu e in regula, iesi afara, fa smotru, praji, apuca-te de croitorie,orice ...Dar asta la primele semne mici

 

Ioana- mie Vit D mi se pare extrem de importanta si dupa noile descoperiri lipsa ei poate sta la baza mai multor probeleme de sanatate...Toti doctorii sunt de acord ca cei care nu stau la ecuator au lipsa si ca e musai sa fie suplimentata

 

 

ana

 

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin eu la cafelutza [pup]

Ioanaid="red"> ai fost mortala cu karate [:D] e o sala de sport exact langa parcarea blocului si ii aud pe copilasi, o sa il dam si noi de la anul sa inteleaga mai bine si ca imi place ca idee un pic de miscare si disciplina is ca e super aproape. Noi vrem sa incepem patinajul [:D] tot asa ca am patinoar la 2 minute de mine cu gheata artificiala 10 luni pe an si nu am fost never [alcool] sa vezi ce sportiva sunt.

 

BUCATARIA SYLVIEI

Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu. Oscar Wilde

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

si eu vin la [cafea] verde. cum e aia????

 

Maraki vad ca nici pozele tale nu s epot vedea in drops, cele din 1 noiembrie. eu am pus pozele de ieri din parc. le poti vedea pe ale mele?

Ana super de voi cu Disney-ul aproape. mergeti acolo, cum mergem noi la Zoo[:D].

Eu am maxilarul superior mai iesit putin decat cel inferior. De aceea nici dintii nu se aseaza frumos unii peste altii. asa e si la baieti, Edi vad ca are spatii mari intre dinti, dar incisivii centrali de sus ii vad mai iesiti putin inafara. Nu a supt degetul sau suzeta....totul e din cauza maxilarului prost mostenit de la mine. eu nu am purtat aparat, acum sa vedem si la ei cum va fii. sper sa nu.

Lili aoleu...tragedie si la voi cu luna noiembrie...si pe urma vine decembrie...[bang]. nici nu vreau sa ma mai gandesc.

 

fetelor aici sunt pozele de ieri:

http://www.dropshots.com/Edi_Marco

imi spuneti daca voi le vedeti? eu nu....[bang].

 

________________________

Gio[mamica] de Edi (02.07.2009)id="size1"> si Marco(06.01.2006)id="size1">

2 prichindei, Paris

mamica de 2 smecherasi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se vad pozele sunt superbe.Ce dulce e Edi.Marco vad ca se da cu rolele de nu are treaba.Mario nu vrea, cred ca i s-a dus si marimea[bang].A incercat de vreo doua ori si cica "nu asculta"[bang].

Ana eu am o problema cu vitamna d mi se pare ca luata fara scop precis adica fara anlize amnuntite poate fac mult rau mai ales la cei mici.Eu ii dau omega 3 mai nou de vreo 3 luni.

 

Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...