Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •13•


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Asa, deci nu te mai ocupi decat cu mancare....pai atunci nu ma poti ajuta cu nimic, ca nici macar virtual nu vreau sa pap la ora asta, nu la kilele mele.[bang]

 

Daaaaar, ma bucur ca macar nu sunt singura la masa.[pup]

 

----------------------------------------------

Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">

[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sunt sigura ca apare nasha mare cu o sticla de tuica sa ne cinsteasca si pe noi [:D]

 

Alex eu sa stii ca nu te ignor [:D] dar sunt sufocata de ciuda ca Zeinuca doarme singura frumos in patut [bang][bang]. Eu inca sunt in faza in care refuz sa cred si sa concep ca se poate si asa [:D]

 

Pupa Luci copilasii aceia minunati care dorm singuri si pe mamicle acelea norocoase.

 

Manga gandeste pozitiv: daca ai scrie 1000 de astfel de articole ai castiga 7500$ si parca suna altfel [8D]

 

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra[shopi] id="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luto niciodata in viata mea nu as fi crezut ca tu esti in stare sa ma ignori pe mine.[:D] Cat despre dormitul in patutz, sa stii ca eu te inteleg, ca si eu refuz sa cred ca sunt copii care mananca singuri bucatele.[bang] Deci....putem sa refuzam impreuna.[8D]

 

----------------------------------------------

Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">

[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Eu inca sunt in faza in care refuz sa cred si sa concep ca se poate si asa [:D]
align="right" id="quote2">

si eu refuz...refuz...refuz


Citat:
Manga gandeste pozitiv: daca ai scrie 1000 de astfel de articole ai castiga 7500$ si parca suna altfel [8D]
align="right" id="quote2">

vino sa te [pup]. cum faci tu sa dispara norii negri. [:D] nu mai am decat 999 de articole de scris [:D]



MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alex25
Luto niciodata in viata mea nu as fi crezut ca tu esti in stare sa ma ignori pe mine.[:D] Cat despre dormitul in patutz, sa stii ca eu te inteleg, ca si eu refuz sa cred ca sunt copii care mananca singuri bucatele.[bang] Deci....putem sa refuzam impreuna.[8D]
align="right" id="quote2">si eu refuz sa cred ca exista copii care mananca ...punct. adik altceva in afara de lapte si paine la un an si 3 saptamani. [:D] deci e splendoare in iarba. eu sunt intr-o negaRE continua.MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui diamar78
Salutare!Felicitari x-ggg? Cum a primit familia vestea?Lasa luto ca vine Sarah si la tine la timpul potrivit.Mary, va sa zica si Alex e nazdravan ca altfel nu avea ce cauta cu capacul in cap.Monique, vrei sa fii stialistul meu vestimentar? mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007 Doamne ajuta pe toata lumea! Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea.(Psalmul 33:13) id="Comic Sans MS">id="purple">
align="right" id="quote2">Of course, o sa fiu stilistul tau on-line [shopi][regblond]Monica, mamica de Teodora (04.09.06) si de surioara Andreea (20.08.09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Fetelor sunt sigura ca apare nasha mare cu o sticla de tuica sa ne cinsteasca si pe noi [:D]
align="right" id="quote2">Epilata corespunzator, cu manichiura si pedichiura perfecte si eventual date cu rosu [olala] imbracata-ntr-o rochie de zana [ispita]. Nasha mare avem emotii pentru tine.Bia vezi ce fain te imbraca monique?? Ascult-o ca spune ca din revistele de fashion [;)]Manguliciule, Alex, fiecare cu ce-l doare... Sa va zic eu ce fel de copii nu cred ca se exista pe lumea asta?? Mai bine nu! Iar poza data de Irina e copy de undeva de pe net ca asa ceva nu se poate. Adica la mine, nu se poate.Irina hai ca daca tot este destul de tarziu, te iertam de de-astea grele...putem sa ne delectam cu niste ceva usor, gen rulouri cu diverse, bulete...chestii de-astea care se fac repede [bang]Hai te [pup] si te declar cea mai tare la mancarici [flo]Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy"> D'ale Andrei Vremuri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...