Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •13•


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui liliac1
Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Fetelor sunt sigura ca apare nasha mare cu o sticla de tuica sa ne cinsteasca si pe noi [:D]
align="right" id="quote2">Epilata corespunzator, cu manichiura si pedichiura perfecte si eventual date cu rosu [olala] imbracata-ntr-o rochie de zana [ispita]. Nasha mare avem emotii pentru tine.Bia vezi ce fain te imbraca monique?? Ascult-o ca spune ca din revistele de fashion [;)]Manguliciule, Alex, fiecare cu ce-l doare... Sa va zic eu ce fel de copii nu cred ca se exista pe lumea asta?? Mai bine nu! Iar poza data de Irina e copy de undeva de pe net ca asa ceva nu se poate. Adica la mine, nu se poate.Irina hai ca daca tot este destul de tarziu, te iertam de de-astea grele...putem sa ne delectam cu niste ceva usor, gen rulouri cu diverse, bulete...chestii de-astea care se fac repede [bang]Hai te [pup] si te declar cea mai tare la mancarici [flo]Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy"> D'ale Andrei Vremuri
align="right" id="quote2">hai te pup pe ambii obrajori, multam de complement, dar mai ales ca ma iertati asa usor [8D]; dar tu ce faci? Raducu e in lumea viselor? ceva poze cu sarbatoritul?[pup] ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monique02
Noi am avut azi la firma team building si le-am spus ca eu nu vin asa ca azi am facut team building eu cu mine insami, adica am fost la shopping si spa. Deci sunt foarte obosita.Va pup [pup]Noapte buna [flo]Monica, mamica de Teodora (04.09.06) si de surioara Andreea (20.08.09)
align="right" id="quote2">sa-ti fie de bine! tot sa obosesti in stilul asta [8D]! ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamideandrei

dar tu ce faci? Raducu e in lumea viselor? ceva poze cu sarbatoritul?[pup]

align="right" id="quote2">

Ei, si tu acum. As vrea eu sa fie ca Andrei cat de cat..dar NU, Radu se uita la TV cu tat-su. Le-am sugerat sa se uite la "Dansez pentru tine" dar au cedat psihic pana acum asa ca au trecut la Next Level..se uita la "Cezar cu cainii lui" [:D]

Poze?? Am vreo 2-3 tremurate de ieri ca nu sta deloc sa-l prind [bang]. Speram sa reusim sa facem mai multe cand l-om dezmota, adica we viitor.

Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

D'ale Andrei

Vremuri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monique02
Noi am avut azi la firma team building si le-am spus ca eu nu vin asa ca azi am facut team building eu cu mine insami, adica am fost la shopping si spa. Deci sunt foarte obosita.Va pup [pup]Noapte buna [flo]Monica, mamica de Teodora (04.09.06) si de surioara Andreea (20.08.09)
align="right" id="quote2">Cam des la shopping ca doar saptamana trecuta ne prezentai ceva din colectia toamna-iarna. Sa-ti fie de bine. Dar e chiar asa de rau maro cu crem?Irina, ce scumpel e Andrei cum doarme el cu prietenii. mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007 Doamne ajuta pe toata lumea! Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea.(Psalmul 33:13) id="Comic Sans MS">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Sa traiasca nasa mareeeee, ihaaaaa, yuhuuuu, sari nasule cu niste bani la doamna responsabila cu atmosfera [:D]....adica eu [8D]
Distractie faina Raluk!!!!!!

align="right" id="quote2">

[:-)))][:-)))[:-)))]

esti angajata! [:-)))]

Mersi mult! Ma distrezi ca ti-ai amintit de mine (dar nu ma mir, la cat m-am plansid="size1">) si ma bucur ca ma bagi in seama cu stresurile mele, chiar daca sigur ti se par copilaresti [:D]


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue">

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
ralukule iti doresc o nunta ca-n povesti. [:D]MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))] sper ca asta nu inseamna ca va tine 3 zile si 3 nopti [:-)))]Mersi mult! [pup]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Fetelor sunt sigura ca apare nasha mare cu o sticla de tuica sa ne cinsteasca si pe noi [:D]
align="right" id="quote2">o tuica de Maramu' la tanti Luci [pahar][pahar][pahar] sa traiasca la multi ani si mirii sa aiba noroc [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci am adromit si eu copila si m-am pus la pijama...ce ziceti fetelor? Petrecere in pijama? Da nasa mare de baut???

 

Raluk...chiar asa..distractie faina miine..ai sa vezi ca Alex e baiat de comitet si te va lasa sa nasesti.[:D]

 

Manguliciule...eu am de scris 40 de pagini si asta pentru gloria stiintei (adica moca, gratis etc etc)...si is in pana de inspiratie acum...nici sa leg doua fraze nu is capabila. Imi vine doar sa aranjez cuburi si sa trag papusi de par [bang][bang][bang]

 

[mamica] de printesa [zana] Isabela Maria - 15 septembrie 2009

[zana] Isabela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui liliac1
Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Fetelor sunt sigura ca apare nasha mare cu o sticla de tuica sa ne cinsteasca si pe noi [:D]
align="right" id="quote2">Epilata corespunzator, cu manichiura si pedichiura perfecte si eventual date cu rosu [olala] imbracata-ntr-o rochie de zana [ispita]. Nasha mare avem emotii pentru tine.
align="right" id="quote2">ahhhh hai sa te strang in brate ca mi-ai amintit ca am uitat sa ma dau cu lac pe unghii [:-)))][:-)))][:-)))]. Si eu care credeam ca la 11 ma culc [:D]. De epilat m-am epilat azi, daaaa [olala]. Pedichiura nu mi-o fac ca am pantofi inchisi in fata [:I], sper sa nu mi-i fure nimeni [:D]. Mi-am taiat unghiile cu ocazia aniversarii fiului meu si m-am gandit ca le voi da cu lac azi. Dar uitasem!!! Incolor, rosu nici nu am. Incolor acolo sa se vada frumos in poze cand semnez ca martora la starea civila [8D]. Poate ca ar fi fost faina o french manicure, dar nici nu am pe ce pune albul ala, si nici nu pot ajunge la un salon in secolul asta. Poate in viata viitoare voi stii sa-mi fac toate mofturile INAINTE sa devin mama [8D]. Nimeni nu mi-a spus asta dinainte [:D]. Parca mami se uita asa duios cu compasiune la mine cand eram gravida si eu nu intelegeam [:-)))].Rochie recunosc ca mi-am cumparat una rosie. In viata mea nu cred ca am avut rochie rosie, cred ca imi voi surprinde cunoscutii, eu sunt cu negrul, ca tanti asta din juriu de la Dansez pentru tine [:D]. Toata ziua m-as imbraca in negru asortat cu negru [:D]. Si noaptea [:-)))]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...