Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •13•


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui vik-cj
Deci am adromit si eu copila si m-am pus la pijama...ce ziceti fetelor? Petrecere in pijama? Da nasa mare de baut???Raluk...chiar asa..distractie faina miine..ai sa vezi ca Alex e baiat de comitet si te va lasa sa nasesti.[:D]Manguliciule...eu am de scris 40 de pagini si asta pentru gloria stiintei (adica moca, gratis etc etc)...si is in pana de inspiratie acum...nici sa leg doua fraze nu is capabila. Imi vine doar sa aranjez cuburi si sa trag papusi de par [bang][bang][bang][mamica] de printesa [zana] Isabela Maria - 15 septembrie 2009[zana] Isabela
align="right" id="quote2">Doamne ajuta sa fie bine. De cate ori imi vine un gand de panica (toata lalaiala incepe la 2:30 cand Alex vrea sa doarma, o sa stea toata ziua in frig cu mami ba in fata bisericii, ba in fata starii civile, intr-un sat, si apoi la 9 cand incepe nunta iar ii va fi somn si eu nu pot fugi atunci sa-l adorm in pensiunea mizerabila ce am gasit-o, ca na, cred ca am ceva rol pe acolo la inceput... [alcool]) deci de cate ori imi vin astea negrele, ca tot e culoarea mea preferata, ma gandesc la Iulika si incerc sa devin Zen [:D]. Si ma gandesc ca degeaba ma panichez de acum ca oricum nu am ce rezolva si ca oricum Alex se schimba in fiecare zi. Nu am cum sa stiu cum va fi. Si oricum nu am ce face. Doamne ajuta! Poate chiar ma voi distra [:D]. Recunosc ca am un chef de dansssss! Se pare ca nu-mi ajunge cat ma danseaza juniorul [:D].V-am zis ca mai nou se enerveaza daca il plimb si il leagan la san in camera lui si ii cant? Eu banuiesc ca e pentru ca vede ca vreau sa-l culc si el nu vrea. Nu e din cauza vocii mele, nu? [8D]Asa ca acum de vreo doua saptamani, si daca ii e somn de numa, dau pe U tv sau MTV sau Kiss tv si dansaaammmm pentru tine dansaaammmmm. Pana adoarme [:D].
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu am baut ceva [:D]

 

Noapte buna, Cecilia! [pup] Si usoara!

 

Azi noapte doar la 2:30 am adormit din cauza cuiva... Sper ca acum macar la 12 sa ma culc. Merg sa-mi caut lacul de unghii.

 


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue">

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui vik-cj


Manguliciule...eu am de scris 40 de pagini si asta pentru gloria stiintei (adica moca, gratis etc etc)...si is in pana de inspiratie acum...nici sa leg doua fraze nu is capabila. Imi vine doar sa aranjez cuburi si sa trag papusi de par [bang][bang][bang]

align="right" id="quote2">

propun sa facem schimb de topice [:D]. sunt sigura ca ma voi descurca de minune. si sunt bucuroasa sa te scap de o corvoada de pe cap.[flo]

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
raluk rochie rosie zici...abia astept poze. pantofii cum sunt?MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">eu nu ma pricep deloc deloc la moda. Pantofi negri, bineinteles [:-)))]. Si in rest tot negru, sacou, etc etc. Dar rochie cu deschidere rapida la bidoane doar rosie am gasit. O mai am cea neagra cu care m-am plimbat vara asta pe la nunti, dar m-am gandit ca nasa sa am una noua [:D]. S-a trezit junioru, am bagat un refill si merg si eu in pat langa baietii mei, sa fiu marginea din dreapta [:D].Noapte buna! Pupici! [pup]Irina multumesc mult!
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
raluk rochie rosie zici...abia astept poze. pantofii cum sunt?MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">Inchis, draga, inchisi! Doar ne-a explicat ca nu trebuie sa i se vada unghiile de la picioare [:D]Ralukule, eu zic sa le dai cu lac si pe alea de stau in pantofi. Doamne-fereste de vreun accident. Scapi pantoful, il mai scoti ca te strang, te mai descalti pe ici pe colo si...hop, paparazzi ala de la nunta cu poza gata compromisa. Nu se poate-asa ceva!Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy"> D'ale Andrei Vremuri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui liliac1
Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
raluk rochie rosie zici...abia astept poze. pantofii cum sunt?MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">Inchis, draga, inchisi! Doar ne-a explicat ca nu trebuie sa i se vada unghiile de la picioare [:D]Ralukule, eu zic sa le dai cu lac si pe alea de stau in pantofi. Doamne-fereste de vreun accident. Scapi pantoful, il mai scoti ca te strang, te mai descalti pe ici pe colo si...hop, paparazzi ala de la nunta cu poza gata compromisa. Nu se poate-asa ceva!Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy"> D'ale Andrei Vremuri
align="right" id="quote2">[:D][:D][:D]. stie Doamna ce zice. apropo doamna, mi-a placut tare de tine ieri.[pup]MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...