Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •13•


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
hai ca ma duc si eu la somn...va doresc o noapte frumoasa. ma duc si eu langa ficior[pup]MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">Sa ai o noapte linistita. Si nu-l mai baga pe junior la mijloc ca n-are loc sa se manifeste artistic [pk]Si...atat iti trebuia sa nu fie sentimentul reciproc. Ala de ieri [olala]. Pe cand o vizita la Combinatul Siderurgic [:D]?? Nu pare interesant????Gata, ma duc si eu la culcarica. Sot ma striga de vreo jumate de ora si eu tot ii promit ca vin "in 5 minute". El nu stie ca sunt intr-o zona crepusculara [soc]Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy"> D'ale Andrei Vremuri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui raluk16
Rochie recunosc ca mi-am cumparat una rosie. In viata mea nu cred ca am avut rochie rosie, cred ca imi voi surprinde cunoscutii, eu sunt cu negrul, ca tanti asta din juriu de la Dansez pentru tine [:D]. Toata ziua m-as imbraca in negru asortat cu negru [:D]. Si noaptea [:-)))]

Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue">

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">
id="size1">
align="right" id="quote2">

Eram sigura ca e neagra dar se vede treaba ca m-am inselat.
Te asteptam sa ne spui ca a fost totul cat se poate de bine.

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea.(Psalmul 33:13)
id="Comic Sans MS">
id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

[cafea][cafea][cafea][cafea]

Catalinaid="green"> felicitari pentru sarcina, sa fii sanatoasa si sa ne dai vesti dupa mers la doctor.[pup][flo] Sa ai o sarcina usoara copil sanatos, putin urlacios si la termen.

Raluk id="green">distractie placuta la nunta (sper ca nu am incurcat iar postarile), rochita rosie cred ca e foarte mistoaca daca e cu deschidere directa la titi. Poze cu mine o sa vezi mai multe saptamana viitoare vineri ca doresc sa ma tund/ vopsesc.

Sunt tare fericita ca am recuperat cheile casei ca le credeam pierdute dupa ce le-am cautat o zi intreaga, dar uite ca le-a gasit o prietena[pup]. Bine le-a gasit la ea acasa pe noptiera[bang].

Sunt din ce in ce mai in forma, doamne ajuta[:D].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana
Neatza!Raluk, da' la coafor te-ai dus? Ti-ar sta bine cu un coc de nasa![:D]Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )POZEid="red">POZE NOIid="red">
align="right" id="quote2">da da, multumesc mult [:D][:D][:D]Am fost la coaforul "masina de tuns iarbaid="size1">" si voi merge imediat la machiaj la "trafaletul din baieid="size1">" [8D]Ma respect, ce mai! [pk][pk]Lili iar ma salvezi! Ai mare dreptate, la nunta de la Cluj cand n-am mai putut pe tocuri le-am dat jos si am dansat desculta de tot [:D]. Asa sunt eu, mai "feminina" [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fete dragi! Noi suntem dupa o noapte agitata..deh e luna plina[bang][bang][bang]...am intrat doar sa va spun weekend fain!

 

Si distractie faina Raluk!

 

Ne incumetam sa iesim la aer chiar daca is doar 2 grade ...dar e sooooaaaareee!!!

 

Va [pup], zi faina!

 

[mamica] de printesa [zana] Isabela Maria - 15 septembrie 2009

[zana] Isabela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi, asa pe la pranz.

 

Mangulici, cum draga mea, iar s-a foit si-a marait?? Oh, ce bine te-nteleg [:(] Ati schimbat stategia de somn sau tot la mijloc l-ati lasat??

Eu se pare ca am a doua noapte mai linistita. Dar l-a pus la perete si eu dorm pe-o marginuta de pat. Dar macar dorm [pk]

 

Raluk Sa-ti fie de bine, nanasha!!!!!! Petrecere frumoasa si-un Alex cumintel!

 

vik noi abia ce ne-am intors. Aici sunt vreo 6 grade [pk] la soare.

 

Intrebare intrebatoare ca ma tot framant si nu gasesc un raspuns clar: Halloweenul asta are vreo legatura cu piratii??

[alcool]

 

Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

 

D'ale Andrei

 

Vremuri

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

liliacule noua ne ies vreo 2 dinti - printre care si un canin. a plans si a supt din ora in ora. am schimbat si strategia. dupa cum ice bunica-mea...iaba! adik degeaba.

 

raluk, bia help me pls. am cautat cartea Elenei Pridie, dar nu am gasit in librarii. o voi lua de pe net. parca mai vorbeati voi de niste carti din astea de nutritie vegetariana, zilele trecute. sau mi s-a dus si gid="size1">ramul de memorie pe care-l aveam? puteti sa-mi mai spuneti o data la ce va refereati?

 

raluk m-ai distrat cu metodele tale neconventionale originale de infrumusetare. tre'sa recunosc, sunt la naibii de rapide. [:D]

 

vik cum e Isabela?

 

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]

 

www.bebestepz.blogspot.com

 

Micul nostru Foc a venit pe lume

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Mai un pic si vine mirele dupa nasi. Sa petreceti frumos si Alex sa fie baiat de comitet.

 

Vik, dar voi de ca ati fost agitate, ceva dintisori?

 

Maria, voi sunteti pe antibiotic? Eu trag speranta ca in ianuarie nu o sa mai fie nevoie de operatie.

 

Liliac, ce-ti veni cu halloween-ul? Iti trebuie costumatie pt Andra?

 

halloween

 

Crocodana, am vazut poze cu tunsulici si imi place de ea si asa tunsa scurt.[pup]

 

Monikus, m-am delectat si cu pozele voastre, tare scumpel Rares, nu-ti dai seama din poze ca ca chinuie pe mami noaptea.

 

 

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

 

Doamne ajuta pe toata lumea!

 

Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea.(Psalmul 33:13) id="Comic Sans MS">

id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...