Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •13•


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
[wow]am uitat taverna deschisa si au furat tot-tot!!si mese si mesene si veselie si tot [q]ce ma fac io singura acum, aici? cum beau eu toate bericile si toate colicile? e jale in sufletul meu ....ofer recompensa ..nu stiu ce, da ofer. she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">mda...nici eu nu stiu ce s-a intamplat azi cu fetele. cam vorbeam singura la un moment dat. chiar asa week-enduri pline si aventuroase au unii?MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce tare e Tudorita, vine pe sest in bucatarie !! Visez si eu la ziua in care se va trezi fara urlete [:-)))]

 

Astazi am stat o gramada cu mana pe burtica cumnatei mele [olala][olala], este in 25 de spatamani, bebitza misca fericita s ama cunoasca, o va chema Theea !! Sunt innebunita dupa ea, abia o astept!!

Am facut si poze cu ea, o sa va arat cand le developez (adica am uitat aparatul in masina, masina la soacra, soacra ...atat [:D]

 

she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui biaz29
Hepiid="green">, de un sfert de ora incerc sa-ti scriu un mesaj dar sunt pe jos de ras de mina insami ca am citit mesajul tau cu masina de tuns iarba si am dus metafora pana la capat. Asa ca voiam sa-ti sugerez sa nu irosesti bunatate de aparat pentru zona baii si sa-ti cumperi un trimmerid="size4">. [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]E clar, sunt fara speranta de recuperare. [alcool][alcool][alcool][alcool]___________________________________________________________________________________________Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)id="Book Antiqua">id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]am, dar se rupe repede guta ca e multe fire [:D].---mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">Pai atunci daca esti asa de bogata, eu zic sa lasi sa se dezvolte naturel si sa te mandresti cu el. [:D][:D][:D]___________________________________________________________________________________________Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)id="Book Antiqua">id="green">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
[wow]am uitat taverna deschisa si au furat tot-tot!!si mese si mesene si veselie si tot [q]ce ma fac io singura acum, aici? cum beau eu toate bericile si toate colicile? e jale in sufletul meu ....ofer recompensa ..nu stiu ce, da ofer. she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">mda...nici eu nu stiu ce s-a intamplat azi cu fetele. cam vorbeam singura la un moment dat. chiar asa week-enduri pline si aventuroase au unii?MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">...sau pline de smotru,cum am avut eu azi .[alcool]Abia spre seara am iesit in vizita la 3 fetite.[:D]Va salut![flo] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bonjovi] Alexandru (2 noiembrie 2007) si [bicla]Razvan (21 august 2009)id="teal">Alex & Razvi _______________________________________________________________________________id="green">"Cine-ti saruta genele-n somn ?Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?Toate zanele bune sa te ocroteasca...Toate florile campului sa te infloreasca..."id="Book Antiqua">id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca am intrat in perioada copiilor nemancaciosi. Si Mosorelul meu e reticent la gusturi noi. Mananca cu placere piure de cartofi sau de fasole alba, paine si eventual putina banana. In rest, cere mereu covrigi sau mar pe care le roade cu gingiile pe unde il doare pe el si dupa aia scuipa ceea ce a muscat. [bang]

In schimb, tzitzi e ca in desenul Ukaiid="green">.[pk]

 

___________________________________________________________________________________________

Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)id="Book Antiqua">id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Melyid="limegreen"> cea harnica & frumoasa!

 

Carina este fan omleta cu legume si cascaval..ea care nu papa deloc ou, acum papa tot-tot ! Si, gatiti de mine, nu cu vraji de-ale lu' mama ..deci cam naspa la gust presupun , ca mie asa-mi ies toate :D

 

Mai si papa fata mea cate 1 morcov pe zi, i-l dau curatat si mare asa, M spre L [:D], e terminata, trece pe la toate jucariile si le ofera morcov, apoi papa la el cate o ora, pana ramane ceva franjurat asa si imbibat cu bale.. tipa tare cand incerc sa i-l iau, da trebuie, pare insalubru rau [:D]

 

she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Biazid="teal"> sa stii ca si Razvi a inceput sa pape ca un soricel[:D];nu pot sa-i mai dau mar decat in scaunul lui ca tot il farmiteaza in zeci de bucatele...cred ca ii ia vreo juma de ora buna pana rezolva un mar .[:p]

A inceput sa faca asa numai de vreo 2-3 sapt. Pana atunci le mesteca frumos si le papa.

Poate se mai pregatesc si la noi niste dintisori...ar fi si cazul. [bibe]

 

Mely [hippi] ,mamica implinita de [bonjovi] Alexandru (2 noiembrie 2007) si [bicla]Razvan (21 august 2009)id="teal">

Alex & Razvi

_______________________________________________________________________________id="green">

 

"Cine-ti saruta genele-n somn ?

Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?

Toate zanele bune sa te ocroteasca...

Toate florile campului sa te infloreasca..."id="Book Antiqua">id="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Salutare Melyid="limegreen"> cea harnica & frumoasa!Carina este fan omleta cu legume si cascaval..ea care nu papa deloc ou, acum papa tot-tot ! Si, gatiti de mine, nu cu vraji de-ale lu' mama ..deci cam naspa la gust presupun , ca mie asa-mi ies toate :DMai si papa fata mea cate 1 morcov pe zi, i-l dau curatat si mare asa, M spre L [:D], e terminata, trece pe la toate jucariile si le ofera morcov, apoi papa la el cate o ora, pana ramane ceva franjurat asa si imbibat cu bale.. tipa tare cand incerc sa i-l iau, da trebuie, pare insalubru rau [:D] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">ce tare e carina cu morcovul. am incercat si eu cu maia, dar fara mare succes. nu a refuzat categoric, insa nu prea are cum sa-l roada. are un dinte sus si unul jos.---mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)Multumesc lui DD.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ukaid="teal"> pup si eu fetele dragi de la malul marii.[pup]

Nu impartasesti si cu noi cum faci omleta minune?[flo2]

 

Meii,ca tot ne radeam noi zilele trecute de oua pe marimi [:D],am vazut io la Kaufland oua marimea M.[:)](chiar nu credeam ca exista asa cevaid="size1">[alcool])

 

Mely [hippi] ,mamica implinita de [bonjovi] Alexandru (2 noiembrie 2007) si [bicla]Razvan (21 august 2009)id="teal">

Alex & Razvi

_______________________________________________________________________________id="green">

 

"Cine-ti saruta genele-n somn ?

Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?

Toate zanele bune sa te ocroteasca...

Toate florile campului sa te infloreasca..."id="Book Antiqua">id="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...