Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •13•


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fete dragi! Alex iau eu o cafea...merci! Isabela iar mi s-a trezit asta noapte de trei ori...asta nu ar fi nimic dar ea de la 4 la 5 vrea sa se joace...iar eu dorm pe mine. Noroc ca azi nu e zi de scoala... Asa ca le inteleg bine pe mamicile extenuate ...Fragutza [pup], Raluk [pup]. Biaz ca intotdeauna cu sfaturi intelepte...[flo] Pana duminica sunt doar eu cu Isabela...bunicii au liber iar sotul meu e la un congres....asa ca va spun o zi frumoasa ca pina la 23.30 cind imi adoarme mamarutza o sa fiu bagata in priza... [flo] [mamica] de printesa [zana] Isabela Maria - 15 septembrie 2009 [zana] [url="http://community.webshots.com/user/Vikcj"]Isabela[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bungu bungu bungu..... this is not my sandwich neataaa !
Citat:
citat din mesajul lui biaz29 In schimb medicul baietilor, la controlul de luna trecuta, s-a uitat la el si-mi zice: e alaptat, nu? Si eu zic da. Si primeste ceva formula? Zic: Nu. La care ea: Se cunoaste! Arata superb! Nu va zic ce mandra am fost. Adica laptele mau face un copil sa arate superb! [olala][olala][pk][pk][pk]
asta chiar mi-a placut la maxim, si m-a emotionat [:)][pup] si merci pt complimentele pt kitty, sa stii ca ne-ar placea sa vedem si cu voi poze, mult mai des [:)] cred ca am uitat ieri sa-i spun mariei ca abia astept sa bem impreuna o limonada pe un sezlong, la vara, cu pustii jucandu-se impreuna in nisip ..[olala] fram..vacanta e la 2 pasi! ..[pup][asia] am vazut si poze cu gagici, le salut pe monica, laura, maria & anamaria si pe cei 4 muschetari ! o imbratisez pe sabyna my [olala] [flo2] , sa treaca oboseala..haide ca vine weekendul (si telefonul [:D]) ! [pup] si merci de cafea mai alex mai, ce buna o faci! ce ibric ai? [:D] [pup]vik, sa ai o zi usoara cu Iza [olala]! she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asaaaa, din ciclul amintiri din copilarie citez:[:D] Maria multa bafta la operatie, sunt aici, chiar daca numai virtual, si sa nu eziti nici o clipa sa ma contactezi daca ai nevoie de ceva. Din pacate la Alexandrescu nu stiu pe nimeni, am pile in schimb la Budimex la chirurgie, daca te ajuta cu ceva.[flo] Iulika mamis, tu inspiri atata incredere chiar si cand ai o problema, incat mi-e rusine cu mine, jur. Sa dea DD sa nu fie probleme cu fibromul si sa ai nastere usoara si cum ti-o doresti tu.[pup] Miha si eu visez la o masina de spalat vase, si sincer mi-as lua-o si maine, dar nu am spatiu unde sa o pun, ar trebui sa renunt la un corp din mobila de bucatarie, ceea ce este exclus, ca si asa nu am spatiu de nimic in 2 camere.[bang] Abia astept sa ne zici cum fu.[:D] Techila mai, sunt invidioasa tare...mooooooamaaaa, ce de cuvinte stie Stefi, am ramas paf.[olala] A mea abia data zice un mama, papa, tata, dada, apa, baba....si cat atat, ca restul sunt numai pe limba ei.[:I] Si filmuletele sunt extraordinare[pk], m-a apucat asa, un mare dor de voi.[pup] Liliac te-am citit si pe blog si aici, si sincer, nu am nici un sfat sa iti dau, la fel si lu' Fragutza dar sa stiti ca eu va imbratisez tare de tot[grup] si ma gandesc la voi.[ruga] Hmmmmm....stiu sigur ca mai era, dar astept sa imi revina memoria, ca vad ca vine in valuri.[8D] ---------------------------------------------- Alex, mami de [iepu] Alessia Zeina [iepu](26 septembrie 2009) [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa ma laud si eu cu privire la cuvinte fiindca nu am chiar nici un merit. Cred ca l-a invatat fratelel lui pe furis. Mosorelul meu zice poua (ploua), mujca (muzica - asta e cel mai greu si zice cand vrea sa-i punem melodiile de la telefon), catea (nu e femela cainelui [:D] ci cartea), ao (alo), Bubu (bunicul), baba (Babi, bunica), Dada sau Dae (fratele lui), pfpf (pipi), papa, caca, tata, mama, bae (baie), muu (vaca), cau (calul), pa (patul, pantalonul, la revedere, papucul, dupa caz. Noi trebuie sa ghicim [:D]),ite (uite!), mai mai (cand il cearta pe frate-su), dai-dai sau di-di (da-mi). Aaaa, si tzitzi, desigur. Asta zice ne muuuulte ori pe zi. [:D] ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am [url="http://picasaweb.google.com/Carina.Milea/TheGirlz?authkey=Gv1sRgCPDJz7-Ku6z0jgE#5530224506885961026"]aici[/url] o poza cu : alex, natalia, david, aidan, amma, mosorel, radu, mihnea, ana iaurtela, ana frantuzoaica, ebru, iza [olala], toti in unu [:D] sper sa va place [:D] sper ca nu am omis nici un pumpkin, daca da, nu e cu intentie [flo2] she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...