Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •13•


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va salut, doamnelor! Ma, daca nu era Uka, eu credeam ca Opera e tanti aia care a slabit, cu milione multe... si atat! Oh well, iute ca se poate! Mercic, Uka dear! Long story short: nu imi mai mergea forumul, eu folosesc ca si browser IE... acuma merge! Revin mai pe seara! Sper![flo] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg
[flo][floare3][flo2] Ce se intampla cand vezi 2 linii roz? -------------------------------------------- [testoasa] Rares-Costin 4 oct 2009
Inseamna ca vine minuneaaaaa!!!![olala] Felicitari Catalina, sa fie intr-un ceas bun.[pk][flo][pup] ---------------------------------------------- Alex, mami de [iepu] Alessia Zeina [iepu](26 septembrie 2009) [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[olala][olala][olala] FELICITARI!!!!!! [pup][pup][pup]
Citat:
citat din mesajul lui x_ggg
[flo][floare3][flo2] Ce se intampla cand vezi 2 linii roz? -------------------------------------------- [testoasa] Rares-Costin 4 oct 2009
Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata [flo][flo][flo][flo] Maria eu ma lupt cu tati de Santiago pe tema ROR [q]. Eu nu vreau sa-l fac, el zica ca ar fi bun [nebu]. De obicei merge pe mana mea si ma oftic tare ca fix la saracia asta de vaccin s-a gasit sa aiba pareri [blabla] Biaz am fost marti o fuga pana in Plazza si am gasit inca un motiv de bucurie ca stau acasa, ca daca ar fi sa merg la birou, nu as avea cu ce sa ma imbrac. Am facut un exercitiu de imaginatie si m-am intrebat daca ar fi toate hainele moca, daca as putea sa ma imbrac cu ceva. Si raspunsul il stii. Cred ca mai mult succes ai avea in ceva magazine mici... nu-mi vine acum in cap decat unul care e la Stirbei (la intersectia Berthelot cu Berzei). moama ce de-a cuvinte stiu dovleceii [olala][olala][olala] - noi suntem la bliguiala la greu inca [alcool] edit: Felicitari Catalina! [bis][bis]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg
[flo][floare3][flo2] Ce se intampla cand vezi 2 linii roz? -------------------------------------------- [testoasa] Rares-Costin 4 oct 2009
[pk][pk]o surioara se intampla !! ce frumos, felicitari !! [flo2] she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui x_ggg
[flo][floare3][flo2] Ce se intampla cand vezi 2 linii roz? -------------------------------------------- [testoasa] Rares-Costin 4 oct 2009
[pk][pk]o surioara se intampla !! ce frumos, felicitari !! [flo2] she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Se pot intampla urmatoarele: 1. Porcusorii indragiti ai Techilei s-au pus pe cura de slabire si cand ii vezi din departare ai senzatia ca vezi doua liniute roz. 2. Cineva l-a lasat pe Andrei, nazdravanul Cristinei, cu o carioca roz la indemana, singur cu Ema in casa si i-a desenat doua linii frumoase direct in frunte. 3. Uka a fost neatenta si i-a pus fotomodelului dovlecel pe capsor doua pamblicute roz in loc de una. SAU, varianta castigatoare.... 4. Multe felicitari, Catalina! [bis][bis][bis] Sa-ti dea Dumnezeu un bebelus scump tare si o asteptare frumoasa! ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui biaz29
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui x_ggg
[flo][floare3][flo2] Ce se intampla cand vezi 2 linii roz? -------------------------------------------- [testoasa] Rares-Costin 4 oct 2009
[pk][pk]o surioara se intampla !! ce frumos, felicitari !! [flo2] she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Se pot intampla urmatoarele: 1. Porcusorii indragiti ai Techilei s-au pus pe cura de slabire si cand ii vezi din departare ai senzatia ca vezi doua liniute roz. 2. Cineva l-a lasat pe Andrei, nazdravanul Cristinei, cu o carioca roz la indemana, singur cu Ema in casa si i-a desenat doua linii frumoase direct in frunte. 3. Uka a fost neatenta si i-a pus fotomodelului dovlecel pe capsor doua pamblicute roz in loc de una. SAU, varianta castigatoare.... 4. Multe felicitari, Catalina! [bis][bis][bis] Sa-ti dea Dumnezeu un bebelus scump tare si o asteptare frumoasa! ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)
[:-)))][:-)))] she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Test... pentru Uka... niste cifre... #9829;#9829;#9829;#9829; [pk][pk] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
#9829;#9829;#9829;#9829; to you too !!! [:D] haideti sa ne facem un cod al nostru, inteles numai de noi [pk] she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...