Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trombofilia, o cauza a infertilitatii - 40 -


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Lorena, felicitari in primul rand! Nu te panica, cumpara-ti femibion 1 de la farmaciile Dona (nu stiu daca au adus si prin alte parti), eventual omega 3 de 1000 mg si ceva pt sustinerea hormonala - un progesteron. Ar fi ideal sa ajungi la Fundeni chiar daca nu esti din Bucuresti, eu cand am aflat ca sunt insarcinata am "fugit" acolo chiar daca asta a insemnat doar 2 ore de somn intr-o zi si un drum de 5 ore cu masina. Oricum, momentan am inteles ca lipseste d-na dr,dar sunt asistentele. Iti doresc sa fie cu noroc de data asta!
[gravired]15+ DPN 15 aprilie 2011 [baietel] FVL hetero + MTHFR A1298C hetero, 1 sarcina OK, 1 sarcina oprita in ev. la 5-6 sapt., obtinute natural Ai cazut? Te ridici, te scuturi si mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lorena_86 draguta sa dea DD sa fie bine. Fetele cu sarcina obtinuta natural am observat ca iau asa: 1/zi-femibion 800(1);,1/zi -ac.fol. 5mg; omega3,o aspirina/zi(aici nustiu de care de 100 sau 75);clexane-(aici stabileste dr.). Floricicademac unde estiiiii? Edit: ai aparut[:D] [pup] Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa78, bine ai venit! Mai stiti ceva despre Felix???? Sincer, ma ingrijorez ca de atata timp nu a mai dat niciun semn de viata. Sper din tot sufletul ca totul e in regula cu ea si bebe! Dar despre d-na dr U stiti ceva? Chiar este plecata pana in 16 nov.? Sa aveti o saptamana frumoasa!
[gravired]15+ DPN 15 aprilie 2011 [baietel] FVL hetero + MTHFR A1298C hetero, 1 sarcina OK, 1 sarcina oprita in ev. la 5-6 sapt., obtinute natural Ai cazut? Te ridici, te scuturi si mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Denisa[pup], aici eram![:D] Eu iau aspirina de 100, de la Bayer, ca am niste probleme cu stomacul si nu ma inteleg decat cu aspirina tamponata (si scumpa, de! sunt gingasa....[:D]). Doctorita nu a avut nimic impotriva.
[gravired]15+ DPN 15 aprilie 2011 [baietel] FVL hetero + MTHFR A1298C hetero, 1 sarcina OK, 1 sarcina oprita in ev. la 5-6 sapt., obtinute natural Ai cazut? Te ridici, te scuturi si mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor abia miercuri dimi ajung la fundeni pana atunci iau asa: aspenter 1/zi, elevit 1/zi, acifol 1/zi, omega 3 1/zi si clexane dupa ce merg la fundeni ca habar nu am......nu stiu nimic nici cum se face va multumesc mult pentru promptitudine si ajutor [flo][pup][pup][pup] Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...