Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 66


Recommended Posts

Buna fetelor,

 

Casa de piatra, Lavinia! si La multi ani! Andrei si Gabriela!

 

Noi, noi vrem sa venim in parc [:D] Dozz?

Si eu am folosit landoul cu succes pana la aproape 6 luni.

Are pisoiul 6 dinti si eu am fost singura la spectacol vineri [8D].

Ionela[grup] O sa fie bine!

 

Va pupam pe toti si toate fara exceptie!

 

Mitzi si Pisoiasul scump

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monisid="blue">, uita-te aci.....poate gasesti ceva interesant...

 

Ioneid="blue">, imi pare rau ca se intrevad problemute...dar poate, AMR-ul va fi mai presus de toate [;)][pup]id="Comic Sans MS">id="purple">

 

_________________________________________________

[il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009)id="size1"> [il]

 

"Children make you want to start life over."

Muhammad Ali

id="right">id="Comic Sans MS">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Manyid="blue">, n-am idee de vreun pateu din peste...dar, daca vrei...iti pot da niste retete de pate dn tofu, pate de soia, pateu din mazare verde, pateu de linte, pateu dn naut, pateu din broccoli si pateu de vinete...dintr-o carte cu retete vegetariene [:I]...(eu nu le-am facut deocamdata, asa ca nu ma intreba ce gust au [:D])id="Comic Sans MS">id="purple">

 

_________________________________________________

[il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009)id="size1"> [il]

 

"Children make you want to start life over."

Muhammad Ali

id="right">id="Comic Sans MS">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ali pupam sa mai treaca din griji si necazuri.

 

Marga de unde asa idee?? Eu am zis saru-mana, insa am comunicat grupului ca nu exista decoratiuni la aia, ca poate mai are cineva initiative ca mine [alcool][:D]. Merci inca 1 data [pup].

 

Ionela imi pare rau de asa vesti, ce nebunie [alcool]. Sper sa se finalizeze cu bine. Dar AMR-ul merita multe (sau multi?!?!) [pk][pk][pk][pk][pk] [pup]

 

Raluci maine te asteptam cu vesti bune [pup]

 

Ramonika ce ai gasit si tu pe net [alcool]. Auzi dar de cazuri care au scapat nu ai citit? [pup]

 

 

 


 

Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
girls intrebare: voi toate ati folosit landou??? ..nu ma ignorati plzzz sa-mi raspundeti [flo] 10x [pup]alexa, mami de Mid="red">aid="purple">rid="orange">yid="blue">aid="teal">m id="green">buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga]id="size1">id="Script MT Bold">id="size3">si [gravi] 37+ cu [fetita]
align="right" id="quote2">Eu am folosit landou si toate prietenele mele la fel. Sora mea, la gemeni, nu a folosit ca se gasea mai greu. Nu au fost probleme, totul ok si la ei. Singura chestie e ca daca bb se naste iarna, in tari cu ierni friguroase, atunci landoul e bun ca il apara de vant ff bine. Daca vremea e blanda, eu zic ca e ok si fara landou.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola la ceas de seara,

a venit mama la noi la tm sa il pupe pe nepot de ziua lui, asa ca acum e la ea in brate si il adoarme [pk].

Am citit postarea Ionelei si ma tot gandesc asa aiurea... Intr-un fel e bine ca o sa fie tati de Mihnea cu ea acasa sa aniverseze pitixul, in alt fel, parca nu asa trebuiau sa iasa lucrurile.

Eu sunt trista tare ca tati de soricel nu e cu noi maine la prima lui aniversare, drept urmare m-am si certat azi cu el pe mess [:(].

 

Ramona [hippi],

dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:id="size2">

[copil]

Did="blue">Oid="red">Mid="purple">Iid="teal">Nid="green">Iid="navy">Cid="limegreen"> Aid="green">Nid="red">Did="teal">Rid="maroon">Eid="orange">Iid="purple">(26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miany75
vad ca vb singura p-acilea [:-@] pana mai apareti careva prin zona ma duc sa adun niste "treburi" imprastiate prin toata casa...aaa,Lili unde gasesc reteta de biscuiti a Broscutzei?!eu am facut niste biscuiti dupa o reteta postata de Monis acu ceva vreme , dar as vrea sa incerc si altceva..
align="right" id="quote2">Hm, eu tineam minte ca e de la broscutza dar poate e de la Monis, nu mai stiu sigur. Iti scriu cum am facut eu:150 g faina, 1 galbenus, 30 g unt, 1 vf de cutit de bicarbonat de sodiu si indulcit cu gem de prune fara zahar cit e nevoie ca sa se lege coca. Se intinde cu facaletul, taiati cu forme cu model de iepuras si ies buni si sfarimiciosi, Lila si Vlad pot sa confirme[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionela, uf, uf, ce vesti. Sper sa nu se complice lucrurile. Partea plina a paharului e cu adevarat plina, ce bine ca veti fi toti 3 acasa, impreuna, la aniversare!

 

Vin si eu maine in parc, bien sur. Daca Monis vine cu intrebari, eu vin cu stari qvasi-depresive, sufar ca un copil parasit de la chestia cu refuzul sanului. Poate imi ridicati moralul maine.

 

Poate ma ajuta Ionela sa vad partea plina a paharului.

Eu azi am vazut o parte usor amuzanta, desi suparata tot haios mi s-a parut cum am defilat mai mult de o ora fara tricou in casa, in incercarea de a o tenta pe Ana. Cand mai aveam putin si ma invineteam de frig, am renuntat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui krelia
Manyid="blue">, n-am idee de vreun pateu din peste...dar, daca vrei...iti pot da niste retete de pate dn tofu, pate de soia, pateu din mazare verde, pateu de linte, pateu dn naut, pateu din broccoli si pateu de vinete...dintr-o carte cu retete vegetariene [:I]...(eu nu le-am facut deocamdata, asa ca nu ma intreba ce gust au [:D])id="Comic Sans MS">id="purple">_________________________________________________[il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009)id="size1"> [il]
"Children make you want to start life over."Muhammad Ali
id="right">id="Comic Sans MS">id="purple">
align="right" id="quote2">Multumesc de solutii, dar noi nu am ajuns asa departe cu masa, Miany intreba. Tu cum esti asa draguta, tzup cu retzete [pup]mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...