Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 66


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui miany75
fetele sambata merg la o nunta si nu am idee cu ce as putea sa ma imbrac ,avand in vedere sezonul si faptul ca sunt mai slaba cu vreo 3 kile fata de perioada anterioara sarcinii si in consecinta ce am in sifonier cred ca sta pe mine ca pe un sac (mai ales in zona anterioara,unde ar trebui sa fie un tesut adipos mai bine reprezentat,dar de unde,nene?!)[:D]..some suggestions,plizz...mianyfericita mami de DAVID ANDREI
align="right" id="quote2">Daca nu gasesti sugestii satisfacatoare oferim noi 1,5 kg tesut adipos bine reprezentat si poate mai gasesti sa completezi deficitul pana la 3 kg. [:D][s] DOMINIC !La multi ani celor care isi serbeaza ziua numelui !Poze Rares"Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare"_____________________________________________________________________Magda, mami de [copil] Liviu-Rares (Andrei) 18.11.2009 si [zana]Iarina 31.01.2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina
Citat:
citat din mesajul lui miany75
fetele sambata merg la o nunta si nu am idee cu ce as putea sa ma imbrac ,avand in vedere sezonul si faptul ca sunt mai slaba cu vreo 3 kile fata de perioada anterioara sarcinii si in consecinta ce am in sifonier cred ca sta pe mine ca pe un sac (mai ales in zona anterioara,unde ar trebui sa fie un tesut adipos mai bine reprezentat,dar de unde,nene?!)[:D]..some suggestions,plizz...mianyfericita mami de DAVID ANDREI
align="right" id="quote2">Daca nu gasesti sugestii satisfacatoare oferim noi 1,5 kg tesut adipos bine reprezentat si poate mai gasesti sa completezi deficitul pana la 3 kg. [:D][s] DOMINIC !La multi ani celor care isi serbeaza ziua numelui !Poze Rares"Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare"_____________________________________________________________________Magda, mami de [copil] Liviu-Rares (Andrei) 18.11.2009 si [zana]Iarina 31.01.2006
align="right" id="quote2">dau si eu chiar mai mult!!![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza all!

 

La Multi Ani frumosi si sanatosi Soriceluluiid="blue"> nostru drag! [s]

[pup] si pentru mami a lui [;)]

 

La Multi Ani onomastici pentru Andreiuid="blue"> si tati lui! [s]

 

Manyid="blue">, stiam ca nu tu ai zis de ratzepturi.....da' am o problemuta cu tasta i....cam face figurine...si pesemne ca atunci cand am scris mesajul, nu am tastat si nici nu am mai verificat [:I].....oricum, daca vrei ceva, iti dau [:D].....probabil Mianyid="blue"> nu a fost pe faza la mesaj [:D]...daca, aparent, nu era pt ea [:I]....daaar, pentru ea era [:I]

 

Cam ametita in dimineata asta.....piua, ma'c la cupkil sa-ncerc niscaiva schimbari, inlocuiesc fructele cu iaurt cu branzica si ou....(poate zapacesc copil si crede ca e dup'amiaza [:D])id="Comic Sans MS">id="purple">

 

_________________________________________________

[il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009)id="size1"> [il]

 

"Children make you want to start life over."

Muhammad Ali

id="right">id="Comic Sans MS">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Cory_B
Neata[flo]Ieri am fost la vaccin[alcool] Am facut doar Infanrix Penta. Andreiu a plans nitel asa, de intimidare[:)] Nu a avut reactii post vaccin, observ.[8D][pk] I-am facut si hemograma+grupa sanguina&RH, am luat rezultatul in 15 min. Totul ok, un pic lipsa de fier dar nu ingrijorator si ne-a recomandat picaturi Fe Haussman(ma mai gandesc...prefer fier din alimente) plus ca nu inteleg modul de administrare: 3 pic/3 ori/zi/3 zile[alcool] apoi 5 pic/3 ori/zi....ma rog...vom vedea. Are 11 kg si 76 cm. Cam asta de la doc.Ma duc sa degust negresa[:D] si sa pregatesc fructele sarbatoritului[:)][flo]Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
align="right" id="quote2">pupam Dumitru vaccinat, sa nu faca figuri vaccinul. Fierul cred ca ti l-a dat asa ptr. ca poate da diaree si se merge cu administrarea progresiv. Noi am luat 6 pct de 3 ori pe zi 3 luni si tot cu anemie suntem . 9.7 hemoglobina[bang]am intrerupt cand facea Calin caca de 6 ori pe zi. cred ca voi incepe iar din noiembrie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiam ca fierul constipa, voi ziceti acum de diaree, hmmm... Chiar ma gandeam sa incep sa il administrez la soricelul, dar cum el are deja 4 catre 6 scaune pe zi, grele o sa fie.

 

La multe lunite si luniversatilor de 11 luni Iulia si Calin!

 

Ramona [hippi],

dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:id="size2">

[copil]

Did="blue">Oid="red">Mid="purple">Iid="teal">Nid="green">Iid="navy">Cid="limegreen"> Aid="green">Nid="red">Did="teal">Rid="maroon">Eid="orange">Iid="purple">(26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...