Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

haha, nu-sh ce vrei, doamna educatoare:)

ce veselie o sa fie acolo la voi...frumos de tot.

u VD am amintiri frumoase si eu, am fost in cateva vacante, am hranit veverite in fata cazino-ului, am vazut filmul rasputin undeva la o sala acolo, m-am dat cu schiurile pe strada si in alta iarna am dormit la o baraca de muncitori, ceea ce mi s-a parut cea mai cool chestie ever :)

 

asta cu murdaria samd ma cam terifiaza, desi romania e tara discriminarii la greu, inca n-am auzit sa-mi vina sofia cu d-astea, abia acu am aflat ca are un baietel negru/mulatru in calsa, ei nu i se pare nicio scofala. (nici mie, evident)

 

ceea ce insa a m-a ingrijorat e ca avea impresia ca tigan e un cuvant care desenmneaza un defect ceva....off, greu maica, nu stiu de unde le prinde in felul asta, sper ca am reusit s-o lamuresc.

 

altfel, faceti loc si pt mine ca am luat niste kile sarbatorile astea(ca a trebuit sa marsc iarasi doza de pastile), asa ca de sapt viitoare reincepe procesul sabina diva (in iulie ajunsesem la 54 de kile!)

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

speed si itsme, ce sa va fac daca sunteti harnicute:) eu numai cand ma gandesc cum ma duceam anu trecut sa predau la s...u h...t (univ privata)ma apuca anemia :P, io cred ca pe undeva subconstientu mi-a lucrat-o, sa ma scape de-acolo [:D]

 

doruletz, deci A are f mare dreptate, cu folositu trenului:)

 

spre busteni era acum vreo cativa ani un tren care facea 1h 39', acu cica se repara linia la campina si mereu avea intarziere. Cum au rezolvat romanii treaba asta? au modficat mersul trenului cu valorile reale, EG rapidu face 2 ore 30 :))

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tot io:P

 

http://www.hotnews.ro/stiri-cultura-8188556-nou-editie-aventurilor-lui-huckleberry-finn-din-care-este-eliminat-cuvantul-negru-suscita-polemici-sua.htm

 

a innebunit lupu....hai sa scoatem si din eminescu jidovu ratacitor. cata ipocrizie :(

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haha, sabina, tu ai luat kile? unde sunt alea ca vazui pozele si nu era nici unu acolo. arati super!

In schimb IO am luat kile ca m-au apucat talentele gastronomice si facui o gramada de prajituri. Plus ca mai primii si din ro tot felul de jumari, carnati si alte "porcarii murdare" si acu incalzesc stepperu de zor.

 

Rayu iti sta bine acolo la semnatura desi tu abia te mai vezi :))

Vez ca pe 12 incep soldurile acilea, sa pregatesti lista cu envie de fraises

 

Am vazut si io aci la stiri despre tom sawyer cenzurat, bine ca ridicolul nu ucide maica. Dupa ce re-scriem toata literatura din secolele trecute ce o sa mai facem, sa re-pictam si tablourile?

Asta deja nici nu mai e PC e asa cevaaa nemaipomenit, un fel de culpabilitate patologica [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si rescriem si toata muzica, poate ca anumite sonoritati sunt prea white european male power, de genu Palestrina, Bach, Mozart, Beethoven, Brahms....de Wagner ce sa mai zic :P

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabino,iar n-ai somn?:)Nici eu:))

Nu stiu ce naiba m-a pus sa parasesc poiana si sa mai citesc prin balarii,ca nici ZZ nu mai are calitatea de altadata!Pai nene cind se incingeau acolo paruieli cu moderatorii,si cu capetele luminate de atunci,pai era o placere de orgasm sa citesti:))

Am reusit sa ma enervez cind vad/citesc cum vrajeala de cafenea de mall,mediocritatea sint tolerate si dirijeaza nivelul discutiilor in foarte mare masura,si asta nu numai la ZZ!(pliz,daca iau vreun avertisment ca "vorbesc " pe la colturi,sper sa am onoarea sa mi-l dea liltza sau doruletzu,da?Ca o sa-l port mai cu drag:))

P.S.-mihaela,esti incredibila ,cita rabdare ai ,ca si vikinga.Nu te mai osteni,ca zau risipesti timp pretios[pup]

Mi s-a facut brusc tare dor de vechea garda:Papadie,Veve,Andrada,Otilia,Ortansa,xeno,iileana,AC,liris,cataghe,Irimell,Teodora D,ei,si inca cite fete...am numai eu o nostalgie timpita,sau era intr-adevar alt..nivel al discutiilor?Si tot felul de personaje s-au perindat si atunci...dar aveau viata scurta nene:))

Ca sa nu mai zic de narancea:vedeti,avea nene si el un rol aici,pai nu dadea el cu sabia de samurai in stinga si-n dreapta?:)

 

Edit ca m-am sucit:))Sa nu fiu inteleasa gresit,sint in continuare oameni extraordinari pe forum,incepind cu poiana noastra!Numai ca sint minoritari,din pacate,cind este vorba de a ridica nivelul discutiilor ..asta am vrut sa zic.Hormonii sint de vina:)

 

Mami de Amelie si [gravi] cu [bebic][bebic]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cine zieesi ca n-are somn? [:D] Io sunt animal nocturn ca m-am nascut seara si cica d'aia functionez normal doar dupa ora 22h.

 

haha, mi-l si inchipui pe narancea vorbind despre cezariene si pozitii de nastere [:D] (Bine ca nu citii d'astea cand eram gravida ca as fi refuzat orice fel de nastere, naturala, cezariana, acasa, la spital, pe strada, niciunde si nicicum!:)

 

Rayu, esti nostalgica :)

E adevarat ca lipseste multa lume buna ceea ce e regretabil dar in acelasi timp ne-a parasit si multa lume mai putin buna ceea ce nu poate decat sa ne bucure [:D] Nu se compenseaza total da' trebuia o doza de optimism pe ziua de azi:)

 

Pe iileana o mai vazui p'aci, mi-ar placea sa nu se "lase" de internet (asa cum intelesei ca vrea ea si asa cum a facut xeno:( si sa mai schimbe o vorba macar p'acia pe la noi. Altfel ... cartea meclei :)id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahahaha !!! Rayou, am venit ca sa zic felicitari pt lasatul de fumat si ca I like semnatura matale cea noua, aia cu gradinita [pup] fetelor, m-am plans eu ca n-avem zapada si iaca ca s-a rezolvat plangerea, de mai bine taceam din gura, ca tare e greu printre nameti [bang] vazut poze VD, inclusiv tren mioritic si mi se facu dor de plaiurile natale. din pacate, don' sef insista ca nu merita sa ne consumam vacanta (si asa scurta) cu drumuri in cunoscut, asa ca cu doru' raman, ori ma iau si ma duc de una singura [:)] si eu zic ca doruletz, personajele vin si se duc, unele mai inspirate/crazy decat altele, dar imi lipsesc si mie personaje de nadejde ca Xeno, narancea, cataghe, papadie, da' cum zic astia pe aici, nu pierd somn pe chestia asta (I'm not losing sleep over it). Sanatosi sa fim, ca personajele curge. La ZZ erau ce-i drept niste discutii foarte interesante in bazaconeala lor, dar cum eu nu mai fac fata la multitasking din cauza inaintarii in varsta si lipsei de timp, nu ma afecteaza prea profund lulutz, iti trebe' catelus mic [pup] pupici la toata lumea si sa aveti o duminica [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...