Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La Dovlecelu' Vesel •14• La multi ani Selen !!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

apropo de batiste [:D]: mai stiti batistele alea de pe vremuri? alea de bumbac in care iti suflai secretiile nazale de 15 ori pe zi si le bagai in buzunar. si se uscau secretiile [:D]? erau unele chinezesti, la set, cu floricele de toate culorile. alea erau de dame [:D]. iar cele barbatesti erau mai mari, normal [:D], si in carouri. hai ma, vi le amintiti? --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
apropo de trandafirasi [:D]. lucram in tinerete la o firma care avea 2 patroni tineri si frumosi [:D]. si cam tacaniti. era o tipa care pe langa ce facea ea pe acolo prin firma, ca sa castinge un banut in plus pt ca isi crestea singura copilul, mai facea si curatenie in firma. la un moment dat deretica pe la baie. vine unu' din patroni in fuga si spune: "repede, repede iesi te rog ca vreau sa-mi scutur trandafiru'". tipa, saracuta, a inteles doar ceva de "scuturat" si cum era treaba ei sa o faca, i-a spus tipului: " da-ti-mi ca scutur eu" [:D]. --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
E tare de tot faza. Si ce a urmat? Salutare! Ce veselie pe aici. Noroc cu fetele pontoase ca mai rad si eu. La multi ani Selen! Ne este tare dor de Alba ca Zapada. mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007 Doamne ajuta pe toata lumea! Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea.(Psalmul 33:13)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
apropo de trandafirasi [:D]. lucram in tinerete la o firma care avea 2 patroni tineri si frumosi [:D]. si cam tacaniti. era o tipa care pe langa ce facea ea pe acolo prin firma, ca sa castinge un banut in plus pt ca isi crestea singura copilul, mai facea si curatenie in firma. la un moment dat deretica pe la baie. vine unu' din patroni in fuga si spune: "repede, repede iesi te rog ca vreau sa-mi scutur trandafiru'". tipa, saracuta, a inteles doar ceva de "scuturat" si cum era treaba ei sa o faca, i-a spus tipului: " da-ti-mi ca scutur eu" [:D]. --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
[:-)))][:-)))][:-)))] she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
vai, vai ce scabros! nu stiu ce am in dimineata asta de gandesc si vorbesc asa murdar. hai, va las. pupici! --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
deloc, draga mea! pleci la omleta? cu aroganta, da? [pk] pupici maiei! she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
apropo de batiste [:D]: mai stiti batistele alea de pe vremuri? alea de bumbac in care iti suflai secretiile nazale de 15 ori pe zi si le bagai in buzunar. si se uscau secretiile [:D]? erau unele chinezesti, la set, cu floricele de toate culorile. alea erau de dame [:D]. iar cele barbatesti erau mai mari, normal [:D], si in carouri. hai ma, vi le amintiti? --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
[url="http://www.laleauaneagra.ro/images/accesorii/batiste.jpg"]nu[:D][/url] she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
apropo de trandafirasi [:D]. lucram in tinerete la o firma care avea 2 patroni tineri si frumosi [:D]. si cam tacaniti. era o tipa care pe langa ce facea ea pe acolo prin firma, ca sa castinge un banut in plus pt ca isi crestea singura copilul, mai facea si curatenie in firma. la un moment dat deretica pe la baie. vine unu' din patroni in fuga si spune: "repede, repede iesi te rog ca vreau sa-mi scutur trandafiru'". tipa, saracuta, a inteles doar ceva de "scuturat" si cum era treaba ei sa o faca, i-a spus tipului: " da-ti-mi ca scutur eu" [:D]. --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
[cool][cool][cool][cool] Lucia, mami de David ocupata cu [url="http://13enterprise.co.uk"]Shopping la Londra[/url][shopi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...