Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (597) haide Ramona_bm!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor in legatura cu vitamina E eu am luat cam 2 luni si vreau sa va zic ca m-am ingrasat si am mai intrebat si alte persoane care au luat vitam E si la fel mi-au spus ca au patit, sa nu dati rau... este doar o constatare de-a mea si am zic ca mai bine nu mai iau deloc, ca bb oricum nu a venit si cele 3 kg. nici acum nu am reusit sa le dau jos mikado mie i-mi merge "yahoo" foarte greu dar i-ti raspund mai pe seara, daca nu te superi [pup][pup][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui camcris
fetelor in legatura cu vitamina E eu am luat cam 2 luni si vreau sa va zic ca m-am ingrasat si am mai intrebat si alte persoane care au luat vitam E si la fel mi-au spus ca au patit, sa nu dati rau... este doar o constatare de-a mea si am zic ca mai bine nu mai iau deloc, ca bb oricum nu a venit si cele 3 kg. nici acum nu am reusit sa le dau jos mikado mie i-mi merge "yahoo" foarte greu dar i-ti raspund mai pe seara, daca nu te superi [pup][pup][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Uau ai luat 2 luni la rand vit E? Eu am in schema de tratament, dar maxim 10 zile pe luna, primele de cm. Nu i-au si dupa cm ca zice ca efectul ar fi invers, ar afecta ovulatia. Asa mi+au dat dr asa iau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow cat ati mai vb fetele [pup], am tot citit de ieri, aproape 2 capitole, evident ca tot voiam sa raspund la cateva dintre voi, dar am uitat ce voiam sa zic [alcool] Vreau si eu parola ... Si eu am vrut sa iau vit E si dr endo mi-a zis ca ingrasa si mai bine nu, eu nu am nevoie sa mai pun kg pe mine. Ciudat e ca in weekend am luat o fiola de vit D3 si am avut o caruta de efecte secundare, aproape toate scrise pe prospect. In rest, ce sa ma zic, aaaaa: [alcool] FELICITARI Lorena [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] si nu te speria, sunt convinsa ca DD nu te va lasa asa... [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
fetelor, vamultumesc mult pt urari maine o sa merg in bucuresi la dr uscatescu si deja am inceput de sapr trecuta tratamentul, parca presimteam eu ceva diseara o sa mai fac unul sa vad daca se intensifica liniuta dar si acum e destul de vizibila maine o sa va pun poza va multumesc ca sunteti alaturi de mine [flo] [pup][pup][pup][pup][pup] Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
[pk][pk][pk] Felicitariiii Lorena!!!!! Vezi ca fetele de la trombofilia spun ca dna U ar fi plecata, dar e Dna Viorica acolo. Sa nu iti faci griji ca acum cu tratament o sa fie perfect[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...