Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (597) haide Ramona_bm!


Recommended Posts

ANDRA eu zic ca nu afecteaza. Alina sunt de acord cu fetele, cred ca a fost menstra peste sarcina luna trecuta. O vizita la gineco te-ar lamuri. Paula e un tratament ok, zic eu, pana nu declari Z1, tot mai ai o sansa. Mare grija Z1 sa fie cu scurgere masiva ca a mai fost o fata care a avut scurgere de nidare si a luat-o drept menstra si l-a pierdut pe bebe. Poate stiai deja, dar am zis sa-ti spun, doua pareri nu strica. Doamne te rugam da-ne si noua un [bb] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saru'mana fetele pt parola, bebelu, mikado [pup] uitasem : felicitari Bibitica pt apart! si eu tot din GL sunt. In ce zona ai luat? asta daca vrei sa zici, din curiozitate intreb[pup] eu muncesc cu drag si spor, dar mai arunc din cand in cand un ochi aici [:D] aaa si m-am apucat sa imi impletesc un fular, o sa va pus poze cu ce a iesit...asta daca termin iarna asta [:D] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor,va pup pe toate fara exceptie[pup][pup][pup][flo][flo] Lorena,Doamne ajuta sa fie bebe[olala] Hai cu testele pozitive fetelor[olala][olala][olala][pk][pk][pk] Eu intru mai rar,dar va citesc destul de des[:D],azi am avut inspectie pentru gradul II,sunt profesor[bang]la naiba[bang] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! in sfarsit m-am linistit si eu...metaforic vorbind[:D] adica am ajuns acasa si am mancat repede ca sa va raspund -mihahegarty, deocamdata nu am incercat oficial, intrucat nu stateam prea bine cu banutii. deocamdata nici casatoriti nu suntem [:D] si as prefera pe bebe atunci, dar cui ii pasa daca vine acum, e bine oricum. am avut (sper ca e la timpul trecut) ovarele polichistice...anexita...si am facut tratament. acum mai sunt doar pe ac. trebuie sa-mi fac curaj sa merg la un dr...pana de craciun[bang] [:D]esti simpatica miha, sper sa pui si tu pozici sa te vedem -katy, multumim. ne ajuta Doamne Doamne sa le achitam, sanatosi sa fim si bebe sa avem[:D] -gabyv,multumesc. noi suntem acum in cluj. eu inca nu am terminat facultatea (de drept [alcool] ) uite nici nu mi-am dat seama ca am scris galati acolo [:D] orasul natal tot e cel mai bun, desi iubesc clujul. bine ca stii totusi sa impletesti...eu am uitat complet. dar tare as vrea sa ma mai invete cineva sa fac de toate, fulare, botosei ca in pozele lui mikado [olala] -bebelu, ma bucur ca te simti mai bine [pup] -va pup pe toate! [pup] cat se poate de curand [gravi] [url="http://picasaweb.google.com/112579059499100378372"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sigur ca am uitat ceva... pt Lorena: iti spun felicitari pt testul pozitiv pt ca am incredere ca va fi totul bine. sigur, sigur va fi! faci tratamentul si o sa te bucuri de bebe si mai mult pt ca ati trecut impreuna prin greutati[pup][pup] cat se poate de curand [gravi] [url="http://picasaweb.google.com/112579059499100378372"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...