Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (597) haide Ramona_bm!


Recommended Posts

hello![flo][flo][flo] mikado bine ai venit! sa treci rapid la odisee [pup] si cu mine te cunosti destul de bine [:D] mamutz buna ideea cu toate analizele [8D] multumim [pup] laurici [pup] nerama sa-ti traiasca finuta [pup][pup][pup] paula imi pare rau pentru testul negativ [:(] iti tin pumnii pentru luna viitoare! [floare3][flo] walki [pup] multumim ca te-ai rugat pentru noi! se vorbea despre cati copii vrem.. eu vreau de la 3 in sus cat ma tin balamalele [bis][bis][bis] Alina imi pare rau pentru urati... hai ca poate luna viitoare este cu noroc! [pup]
Citat:
citat din mesajul lui mihahegartyCrede ma ca uneori ma aflu in discutii foarte aprinse si amenintatoare cu sotul meu ca daca nu incearca orice pentru a avea un bebe am sa l parasesc pentru un barbat care este mai deschis. Eu sincer nu m am gandit la boli cand m am gandit la inseminare de la straini, eu m am gandit doar la faptul ca visul meu ar putea fi realitate. OFF off off si-un pantof si o rochita mov!!! Asta era o vorba de a unei doamne din Iasi de la mine cand era suparata!!!
mihahegarty nu vreau sa te superi pe mine.. DAR... prin ce ai spus mai sus esti putin egoista.. ma refer la faptul ca nu te gandesti la decat la faptul ca visul tau ar putea fi realitate.. daca copilul acela facut cu „materie prima” de la straini ajunge sa fie bolnav dupa ce-l nasti de cine stie ce boala iti vei blestema zilele ca ai facut greseala asta... si te vei condamna singura pentru faptul ca ai apelat la alta „substanta” decat cea a sotului tau.. eu zic sa ai rabdare cu sotul tau si sa astepti linistita pentru ca totul se va rezolva.. si eu imi doresc extraordinar de mult un copil, dar asta nu inseamna ca pentru copilul asta (daca Doamne fereste sotul meu ar avea probleme grave cu aparatul reproducator) m-as desparti de el... Dumnezeu sa ma ierte dar ne-am adunat doi prosti sa ne fim alaturi unul celuilalt la bine si la rau.. nu doar la bine sau cand ne convine fiecaruia.. nu vreau sa te supar cu mesajul asta dar incearca sa fii mai optimista... (am citit tarziu ce ti-au raspuns fetele) bebelu CUMINTE am spus! [pup] bibitica20 ti-am vazut pozele... esti o dulce! [flo] lore felicitri pentru sarcina! [majoreta][majoreta][majoreta]sarcina usoara si bebe sanatos si la termen! "Cu speranta si rabdare mergem mai departe..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor, ma iertati dar nu am reusit sa mai citesc ultimele 3 pagini... azi am ajuns acasa de la inmormantarea bunicului din partea tatalui si sunt obosita ... nu mai pot... [q] "Cu speranta si rabdare mergem mai departe..." [url="http://picasaweb.google.com/115525599837033894367/Nunta18Octombrie2008#"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cora cum a fost la inspectie? Am si eu pe 15. Trebuie sa iau si un cadou si nu prea stiu ce, e barbat inspectorul. Eu imi dau gradul anul asta, daca scap cu bine de cele 2 inspectii. Lorena daca nu te simti bine poti sta in concediu medical pe care doctorul ti-l poate prelungi pe toata perioada celor 9 luni. Eu tin pumnii sa fie bine totusi. Ai grija la tot ce inseamna efort fizic, ia-o mai usor. Ai timp peste cele 9 luni de sarcina, sa intorci casa cu fundul in sus[:D], [pup] ai grija de tine! [olala][olala][olala]Bebelu ce graviduta frumusica! Ingeras cam rarut pe la noi[pup] Happy, Andra multumim de cafeluta Ramona nastere usoara! La multi ani si din partea mea tuturor care poarta numele Sf. Dimitrie. [pup] ne auzim mai tarziu! Doamne te rugam da-ne si noua un [bb] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q]
Citat:
citat din mesajul lui andr@
neata fetele, ce faceti azi? graviduto tu nu ai voie de cafeluta, poate un laptic caldut [pup] SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE[ruga] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/28fb01"] GRAFIC [/url]
[q][q] Am baut la nesquik zilele astea, chiar simt nevoia de o cafea, macar virtuala [bang] Traieste, Iubeste, Daruieste... [url="http://www.fertilityfriend.com/home/3161a8"]GRAFIC[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...