Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (597) haide Ramona_bm!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hola fetelor [pup] Raluca [pup] mi se pare super ideea cu e-mailul comun [flo] as dori si eu parola, daca se poate [asia] eu m-am bagat azi la ... sapa [:D] in fine ... sa treaca vremea [:D] va [pup] angi "Cel care are un de ce pentru care sa traiasca, poate sa suporte aproape orice" Doamne [ruga] ajuta-ne sa gasim comoara [copil] mult cautata. Aspiranta optimista, cu ajutorul Tau Doamne: Viitoare [gravi] [url="http://picasaweb.google.es/102477087483600511247/FotosAngiCosti?authkey=Gv1sRgCPWO6pDJr5uliQE&feat=directlink"]noi 2 prin lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bibitica bine ai revenit, dar eu nu am apucat sa te cunosc prea bine!! Zi ne si noua, cele acre nu te cunoastem prea bine, de cand incerci sa ai bebel? Ceva probleme? Bebelu multumim mult pentru email. Asa poate am sa reusesc sa pun si eu niste poze. Stiu ca sunt foarte cicalitoare, dar te rog mult doua lucruri: 1. Sa mi dai si mie parola. O sa ai posibilitatea sa ma vezi si pe mine acum, ca intentionez sa pun si eu ceva poze, ca aici pe site e super complicat![:I] 2. Cand ai timp sa ma corectezi si pe mine la numele de familie la onomastica de Sf Mihail si Gavril. Cand am vazut ca ai scris ca ai contractii, m am speriat, totusi pana pe 04/01/2011 mai e, deci te rog sa te linistesti si sa mai stai putin locului, tigroaico!!! A propos, 1986 e anul chinezesc al tigrului si tigrii astia sunt foarte independenti si ageri, nu stau locului o clipa. Anul 2010 e anul tigrului de asemeni, dar tine din Februarie 2010 pana in Februarie 2011, asa ca iubita ta buburuza tot tigroaica va fi. Iti dai seama ce i acolo!!!! Doua tigroaice!![:)][pup][pup] Eu mai stau o tzara pe aici, cam jumate de ora caci maine din nou servici si stiti ca vin destul de tarziu cand toate dormiti!! Angi [pup][pup][pup] MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))] si yo am trimis e-mail de-abia astept sa-l citesc ... [:D] mai fetelor yo o sa lipsesc iar cateva zile, plecam ACASA [pk] in Spania vreau sa vad toate capitolele pe care le scrietzi sa fie cu DEDICATZIE adika sa ne "auzim" cu bine si cu cat mai multe LINIUTZE DUBLE sa avetzi o saptamana placuta, va [pup][pup][pup] mult angi "Cel care are un de ce pentru care sa traiasca, poate sa suporte aproape orice" Doamne [ruga] ajuta-ne sa gasim comoara [copil] mult cautata. Aspiranta optimista, cu ajutorul Tau Doamne: Viitoare [gravi] [url="http://picasaweb.google.es/102477087483600511247/FotosAngiCosti?authkey=Gv1sRgCPWO6pDJr5uliQE&feat=directlink"]noi 2 prin lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bebelu am mai citi din urma ca eu sunt tare curioasa din fire!!! Stiu, stiu, babele curioase mor repede, dar eu tot am fost curioasa!! Am citit ca in octombrie anul trecut cand ai ramas insarcinata ai ramas in ziua a 6a, deci se poate sa ramai asa de repede? Ai avut ovulatia devreme?[pup] MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] mai sunt fete pe-aici? yupi am crezut ca doarme toata lumea [nani] si doar eu mai bantui pe-aici [alcool] miha [pup] nerama [pup] cum de nu dormitzi? [pup] angi "Cel care are un de ce pentru care sa traiasca, poate sa suporte aproape orice" Doamne [ruga] ajuta-ne sa gasim comoara [copil] mult cautata. Aspiranta optimista, cu ajutorul Tau Doamne: Viitoare [gravi] [url="http://picasaweb.google.es/102477087483600511247/FotosAngiCosti?authkey=Gv1sRgCPWO6pDJr5uliQE&feat=directlink"]noi 2 prin lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...