Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (597) haide Ramona_bm!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

roxy observ ca tu inca iti mai iei temp; eu as zice sa nu mai umbli pe "acolo", ptr ca este destul de periculos acum, din vagin nu e mult pana la col ptr microbi, si nu cred ca vrei sa te trezesti cu vreo infectie; gata, e cert ca esti graviduta, sau tu inca te indoiesti? sa nu dati cu rosii, zic si eu [:D] SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE[ruga] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/28fb01"] GRAFIC [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, am gresit, e pozitiv l-am bagat in buzunar si cand am vazut in primul min ca nu apare nimic si acum cand m-am uitat se vede si a doua liniuta foarte pal, dar se vede o sa mai repet unul deseara sau dimineata imi e foarte frica[ruga] Doamne ajuta-ma[ruga] Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-e FRICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nu stiu ce sa mai fac, nu am stare va dati seama, de la un singur contact neprotejat, in z 15 nu imi vine sa cred, si trei luni la rand cate o sapt incercam si nu am ramas E FOARTE VALABILA FAZA CU: "ATUNCI CAND TE ASTEPTI MAI PUTIN" Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, maine ar fi trebuit sa vina uratii si am vrut sa-mi iau temperatura pana maine (inclusiv) pentru fetele de pe forum, adica sa se poata vedea cam cum a crescut si in ce ritm. Eu am tot cautat graficul unei gravidute si nu am gasit asa ca poate ajuta pe cineva.Si am foarte ,foarte mare grija sa dezinfectez bine termometrul[pup] Traieste, Iubeste, Daruieste... [url="http://www.fertilityfriend.com/home/3161a8"]GRAFIC[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
mi-e FRICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nu stiu ce sa mai fac, nu am stare va dati seama, de la un singur contact neprotejat, in z 15 nu imi vine sa cred, si trei luni la rand cate o sapt incercam si nu am ramas E FOARTE VALABILA FAZA CU: "ATUNCI CAND TE ASTEPTI MAI PUTIN"
e normal draguta sa fii speriata acum, dar tu singura ai zis, ca, cu tratament o sa fie bine; nu te descuraja, nu te impacienta, doar bucura-te!!!! dumnezeu e mare lore, sunt sigura ca de data asta, peste 8 luni o sa-ti tii bbelu in brate [pup][pup] SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE[ruga] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/28fb01"] GRAFIC [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...