Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •15•


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
[asia]pentru voi, de acum, raspund numai la numele de IrinUka, spaima tigaii [:D] she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
figura mare esti[:D][:D][:D][:D][:D] MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
[asia]pentru voi, de acum, raspund numai la numele de IrinUka, spaima tigaii [:D] she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
figura mare esti[:D][:D][:D][:D][:D] MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asam....deci cum ziceam... nu ma mai lasa ursoaica la laptop!! [q] azi are o zi mai prietenoasa vad ca.... ma iertati ca nu va iau la rand sa va zic cate ceva, dar na...am inaintat si eu in varsta [;)] noi suntem ok, racite amandoua de o sapt, muci si gat, fara febra, asa ca sper sa scapam fara antibiotic... si pt ca n-am mai scris de vro 2 luni sa o laud putin pe mandra: a invatat si ea, finally, sa puna cerculetele (pe care intr-o perioada le purta ca pe bratari prin toata casa [;)]), sa arate ochii, nasul etc, stie sa pape singurica cu lingurita, stie sa arate anumite jucarii, cati ani are, sa dea bezele si in rest cam imita tot ce facem noi [:)] deci nu ma mai plang ca ajunge la sapa [:D] tot in aceasta "prolifica" perioada, am avut si doua incidente mai urate..primul in parc, cand am lasat-o sa mearga singura prin iarba si a dat cu capul in singura piatra de pe o raza de 10 mp [bang]...da-i plansete, sange, dus la o clinica la urgente, pansat, dar ne-au linistit ca nu era nimic grav, se julise exact la tampla...iar urmatorul, peste cateva zile, a cazut in casa si si-a spart buza de sus...sange iar gramada, nu stiam de unde vine, pana am rausit sa-l mai clatim....i s-a umflat buzita un pic o zi, de-i zicea tas-su EBA [:)] dar acum suntem ok, vrea tot timpul afara, isi ia pantofii din hol si vrea sa deschida usa de la intrare...tare mi-e groaza de zilele cu furtuni care urmeaza [bang] de mancat mananca in continuare bine, iar apropos de asta eu vroiam sa va intreb daca ati mai schimbat cate ceva in programul de masa si dietele dovleceilor...poate s-a mai discutat, dar chiar mi-e imposibil sa recuperez... voi vad ca sunteti vesel ca de obicei, ceea ce ma bucura [grup] va [pup] [mamica] de ursulica [copil] Ebru Fatima (29.08.2009) [url="http://picasaweb.google.com/SelenAzis80/Ursulica#5335950101530863234"]PRIMA POZA![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lili ma bucur tare pentru voi, sa dea DD sa fie asa si de acum inainte.[pup] Manga sa iti dea DD sanatate, mi-am instalat si eu acusi Google Chrome si merge excelent, nu imi vine sa cred.[pk][pk] Selen bine ai revenit, tare imi era dor de voi.[pup] Hai ma, sunt tuta rau, mai avem multe de zis, dar am uitat tot....cum mama zmeilor???[bang][bang][bang] Aaaaaaa... Suede nu stiu mami cum e la voi, dar la noi s-a ridicat ceata demult si am si fost afara, e soare si frumos....nu veniti in Tineretului?[:D][:D] Hmmmm....imi mai aduc aminte ceva?[alcool]....se pare ca nu...revin cand mi-oi reveni.[8D] ---------------------------------------------- Alex, mami de [iepu] Alessia Zeina [iepu](26 septembrie 2009) [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Hai ma alex, ca iti sta pe limba! vroiai sa-mi spui cu toata sinceritatea, ca-mi invidiezi multitalentele [:D] Of micuta Ebru..cate cazaturi [:(] pupam, pupam ! she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Asta e de la sine inteles, astept cu mare interes cartea cu retete pe care o scrii, e pacat sa nu impartasesti din cunostintele tale.[:D] ---------------------------------------------- Alex, mami de [iepu] Alessia Zeina [iepu](26 septembrie 2009) [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alex ma bucur ca te-am scos din asa impas. eu de cand am descoperit chromul, nici nu mai ating de celelalte. selen ce bine imi pare ca ai intrat sa ne spui cum e pitica. imi pare rau de cazaturi, dar ma bucur ca e atat de savanta. e o ceata la bacau de ici ca esti intr-un film din ala cu Stefan cel Mare trecand padurea aia ....cum naiba s- fi chemand....codrul ala unde s-au luptat ca vitejii cu turcii? anyway, u get my point. uka dk tu publici o carte de bucate, eu ti-o cumpar. dar sa fie una la mishto...gen "ghidul bucatarasei fara talent". cred ca s-ar vinde ca painea calda. nu zic, Doamne feri, ca n-ai talent...dar ar fi o carte asa..mai pamflet. daca vrei, tu o scrii si io t-o fac celebra? vrei? vrei? zi-mi ca vrei. [:-@][:-@] MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...