Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •15•


Recommended Posts

fram dear, this [url="http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/10/25/mcdonalds-happy-meal-shows-no-sign-of-decomposing.aspx"]one[/url] is for you....asteptand filmul cu puii cu 4 aripi si fara cap. [:D] MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
alex ma bucur ca te-am scos din asa impas. eu de cand am descoperit chromul, nici nu mai ating de celelalte. selen ce bine imi pare ca ai intrat sa ne spui cum e pitica. imi pare rau de cazaturi, dar ma bucur ca e atat de savanta.e o ceata la bacau de ici ca esti intr-un film din ala cu Stefan cel Mare trecand padurea aia ....cum naiba s- fi chemand....codrul ala unde s-au luptat ca vitejii cu turcii? anyway, u get my point.uka dk tu publici o carte de bucate, eu ti-o cumpar. dar sa fie una la mishto...gen "ghidul bucatarasei fara talent". cred ca s-ar vinde ca painea calda. nu zic, Doamne feri, ca n-ai talent...dar ar fi o carte asa..mai pamflet. daca vrei, tu o scrii si io t-o fac celebra? vrei? vrei? zi-mi ca vrei. [:-@][:-@]MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">sa stii ca si mie imi place chromul asta, pana una alta! e super speedy! Mercic tare! [pup]Si mercic si Uka, nu merge treaba cu setarile, da' nu-i bai![pup]Maria, hai fa-ma si pe mine celebra... cu ce specific vrei sa iti scriu cartea? Ca nu ma bag la de bucate, ca aia e domeniul lu' Uka! Clar!Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09)id="violet"> [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doamna Nela,

 

pai daca vrei ti-o scriu io, tu numai da-mi zee information. pe tine te vad asa cu o carte despre viata voastra boema in HK. cu multe poze din alea super, mega ireale, cu degetica. bineintels, Buni e de nelipsit. si as face si un capitol separat dedicat picanteriilor de la serviciu. adik as vrea tare sa vedem cum esti tu asa...de temut? cum ti se spunea? adu-miaminte :-D si sa fie ceva de gen "cele doua fete ale Nelei si HK high life". [:D][:D]

 

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]

 

www.bebestepz.blogspot.com

 

Micul nostru Foc a venit pe lume

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
doamna Nela,pai daca vrei ti-o scriu io, tu numai da-mi zee information. pe tine te vad asa cu o carte despre viata voastra boema in HK. cu multe poze din alea super, mega ireale, cu degetica. bineintels, Buni e de nelipsit. si as face si un capitol separat dedicat picanteriilor de la serviciu. adik as vrea tare sa vedem cum esti tu asa...de temut? cum ti se spunea? adu-miaminte :-D si sa fie ceva de gen "cele doua fete ale Nelei si HK high life". [:D][:D]MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">ce draguta sunteti, tanti Maria![:I]va pup si va imbratisez cu mare drag. [pup]sa stii ca m-ai nimerit cu asta cu scrisul in locul meu: daca e sa fac ceva de doamne ajuta, sa ma faca faimoasa, musai gasesc pe cineva sa o faca, eu nu-s in stare! [:D]eu sunt za buldog, ma, za buldog! lumea interlopa imi zice Cutzu![pk] sunt undercover...Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09)id="violet"> [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat: ma bucur ca te vad, Selen!

Imi pare tare rau ca a suferit Ebruska, ma gandesc ce o fi fost in sufletul Tau!

 

Apropo de sange, nu stiu ce si-a facut Ana in ureche ca ieri cand am curatat-o dupa baie am vazut sange pe betigas. Mi s-a facut rau instant...[q]

Mai stam o saptamana stand by... sper sa treaca![pup]

 

Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09)

id="violet"> [surf]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
doamna Nela,pai daca vrei ti-o scriu io, tu numai da-mi zee information. pe tine te vad asa cu o carte despre viata voastra boema in HK. cu multe poze din alea super, mega ireale, cu degetica. bineintels, Buni e de nelipsit. si as face si un capitol separat dedicat picanteriilor de la serviciu. adik as vrea tare sa vedem cum esti tu asa...de temut? cum ti se spunea? adu-miaminte :-D si sa fie ceva de gen "cele doua fete ale Nelei si HK high life". [:D][:D]MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">ce draguta sunteti, tanti Maria![:I]va pup si va imbratisez cu mare drag. [pup]sa stii ca m-ai nimerit cu asta cu scrisul in locul meu: daca e sa fac ceva de doamne ajuta, sa ma faca faimoasa, musai gasesc pe cineva sa o faca, eu nu-s in stare! [:D]eu sunt za buldog, ma, za buldog! lumea interlopa imi zice Cutzu![pk] sunt undercover...Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09)id="violet"> [surf]
align="right" id="quote2">stiam cine esti, dar voiam o aud de la tine. [:D][:D][:D] mai, sa stii ca mie-mi place cum scrii tu pe blog. esti foarte naturala. asa ca in cazul asta, esti modesta. [flo]MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
fram dear, this one is for you....asteptand filmul cu puii cu 4 aripi si fara cap. [:D]MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">Jeez, imi vine sa ma duc la mc sa mananc un ultim meniu si sa-mi iau adio! Jur ca daca puii aia chiar au 4 aripi renunt la kfc. Am zis, am zis!Pentru puiul tau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
fram dear, this one is for you....asteptand filmul cu puii cu 4 aripi si fara cap. [:D]MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">Jeez, imi vine sa ma duc la mc sa mananc un ultim meniu si sa-mi iau adio! Jur ca daca puii aia chiar au 4 aripi renunt la kfc. Am zis, am zis!Pentru puiul tau
align="right" id="quote2">Fragutza, mai bine te intorci la eugenii si pufuleti!Lasa fast foodul!Sau mai bine te muti la soacra si mananci si tu mancare de uameni!Pentru puiul tau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...