Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •15•


Recommended Posts

Hello fete dragi!

 

Andrei doarme dus de la ora 5 jumate (a adormit in masina cand ne-am intors din parc, l-am urcat sus si l-am pus in patut). Ma gandeam ca o sa se trezeasca sa pape laptic, dar nu da semne. Si nu stiu ce sa fac, e nemancat de la 4 jumate, dar si daca il trezesc din somn si e obosit nu am nici o sansa sa pape (noi mancam lapte+cereale cu lingurita ca de cand s-a intarcat nu a vrut sa accepte bibe). Hmmm dileme, dileme.

 

Si mai am o mega dilema: Ebru si Emma papa singure cu lingurita[wow]. Cum ati reusit chestia asta?

 

Nela bravo pentru Anuska! Sunt asa simpatici cand bat din palme[olala]. Ce bine ca s-a intors Buni, e mare lucru sa ai un ajutor (eu am si e tare bine)!

 

Uka mi-au placut tare mult retetele tale de conopida[:D]!

 

Raluk imi pare bine ca Alex a fost de gasca si totul a fost ok la nunta! Vezi ca baiat cuminte ai[pup]!

 

Multumesc mult pentru comentariile la filmuletul cu Andrei. Pupici!

 

Am citit cam tot dar mare lucru nu am retinut. Apropo, voi cum stati cu memoria, ca a mea e varza! Mai am sanse sa imi revin? (si chiar vorbesc serios)

 

[mamica] de [baietel] Andreiutz (24.08.2009)

BOTEZ

POZE MAI VECHI

POZE MAI NOI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara [flo]

 

Am intrat sa va zic sa nu contati pe mine saptamana asta [:D] pt ca sunt destul de ocupata cu srviciul si joi vine matusa lui Titus din Italia (la care am fost la mare in vara) si ne vedem cu ei in fiecare seara si testam diverse restaurante.

 

 

 

Uka felicitari pentru retete, asteptam prima editie a cartii de bucate [pup]

 

 

Selen bine ai revenit!

 

 

Fragutza esti pe cale sa renunti la fast food sau e o reactie din asta de moment? Trebuie sa stabilim cand ma mai eliberez sesiunea aia de degustare ca macar stim din surse sigure ca vorbim de bauturi naturale [:D]

 

Raluk fi atenta ca vroiam sa iti zic de frunzele de maslin. A fost Titus la muntele Atos si a vorbit cu farmacistul de acolo care face medicamente din plante si i-a spus ca frunzele de maslin se folosesc ca tratament pt hipertensiune si eu cum am deja tensiunea f mica nu mi-a adus. Imi pare rau ca nu i-am spus ca le vreu pt imunitate ca macar imi recomanda altceva. Ma rog mi-a adus o crema cu miere de albine si lavanda pt arsuri ca eu ma ard tot timpul cu fierul de calcat.

 

 

Va pup [pup]

 

Monica, mamica de Teodora (04.09.06) si de surioara Andreea (20.08.09)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Santorini te felicit si eu cu intarziere [pup].

Alex din pacate somnul de dupa-amiaza nu prea coincide.Mihnea doarme dupa ora 4-5,uneori deloc [:D]....sa vedem cum facem.

Ufff... si vad ca se anunta iar vreme nasoala![bang]

 

Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costinid="green"> 12.10.2009id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura iti ofer eu ce iti pofteste inimioara, serveste-te![:D]

Vedem noi cum facem cu iesitul, ca practic nici la noi nu e batut in cuie, ca se poate suci imediat.[alcool]

 

----------------------------------------------

Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">

[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Alex....Atunci sa fie niste bere...Tu ce bei?Fac eu cinste...Da...stiu cum e...al meu azi a dormit doar la pranz [:D]
Citat:
citat din mesajul lui alex25
Laura iti ofer eu ce iti pofteste inimioara, serveste-te![:D]Vedem noi cum facem cu iesitul, ca practic nici la noi nu e batut in cuie, ca se poate suci imediat.[alcool]----------------------------------------------Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]
align="right" id="quote2">Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costinid="green"> 12.10.2009id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa ii fac programul in asa fel incat sa doarma dimineata dupa lapte pana pe la 10 si apoi sa mai doarma o singura data peste zi, undeva pe la 15. Astazi am reusit, si a fost perfect![pk]

 

----------------------------------------------

Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">

[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara prieeeeteeeeeeniii [pk][pk][pk]

 

E rost de beuta??[alcool][alcool]

 

Selenica, te pupa fata, nice to have you back [pup]

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CE ziceti fetili, facem maine o ntalneala prin IOR ca maine mai e frumos afara.

SI Zdrelica are un program cam aiurea cu somnul si vreau sa i-l schimb, nu de alta dar acum imi doarme de pe la 2-3 pana la 5-6 si se duce naibii orice posibilitate de a iesi afara. Azi a dormit de la 4-6.

EU as vrea sa nu mai doarma somnul de la 10-11 si sa doarma doar de pranz pe la 12-1 ca pe la 3 asa sa putem iesi afara ca vine iarna si o sa se intunece la 4 jumate/5 [q][q]

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...