Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •15•


Recommended Posts

Va tin pumnii![pk]
Citat:
citat din mesajul lui alex25
Eu vreau sa ii fac programul in asa fel incat sa doarma dimineata dupa lapte pana pe la 10 si apoi sa mai doarma o singura data peste zi, undeva pe la 15. Astazi am reusit, si a fost perfect![pk]----------------------------------------------Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]
align="right" id="quote2">Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costinid="green"> 12.10.2009id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu sunt free de pe la 9 si un pic, dar vad ca nu e rost de dans, doar de beutura, si eu nu prea ma dau in vant dupa asta....poate se arunca cineva macar cu o tigare.[:D]

 

----------------------------------------------

Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">

[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut
CE ziceti fetili, facem maine o ntalneala prin IOR ca maine mai e frumos afara.SI Zdrelica are un program cam aiurea cu somnul si vreau sa i-l schimb, nu de alta dar acum imi doarme de pe la 2-3 pana la 5-6 si se duce naibii orice posibilitate de a iesi afara. Azi a dormit de la 4-6. EU as vrea sa nu mai doarma somnul de la 10-11 si sa doarma doar de pranz pe la 12-1 ca pe la 3 asa sa putem iesi afara ca vine iarna si o sa se intunece la 4 jumate/5 [q][q]Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen"> Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]
align="right" id="quote2">De ce nu iesi inainte de somnul ala de la 3?[alcool] Eu asa am iesit azi, de la 11.30 la 14.----------------------------------------------Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alex25
Si eu sunt free de pe la 9 si un pic, dar vad ca nu e rost de dans, doar de beutura, si eu nu prea ma dau in vant dupa asta....poate se arunca cineva macar cu o tigare.[:D]----------------------------------------------Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]
align="right" id="quote2">vreti o pipa, doamna? si mie imi mai vine cateodata, dar imi trece!am fumat multiii ani, dar m-am lasat inainte de a ramane insarcinata, inca nu m-am apucat, dar parca nici nu vreau mereu....oricum acum sunt la mama si ei nu au stiut niciodata de activitatile mele extrascolare, asa ca nu vor afla nici acum [:D]Andrei de cand suntem la Braila se trezeste intre 8 si 9 si incerc sa-l tin treaz prin joaca/ iesit afara pana pe la 12:30 cand ii dau pranzul, apoi face nani pana pe la 3-4-5 depinde de zi! apoi mai iesim o tura pe afara pana pe la 7 apoi joaca si aproape de ora 9 intram la baita/papa/somn! nu inainte de a trece pe la toti membrii familiei sa ii pupam de noapte buna! e asa dulce cum intinde el gurita sa ne pupe [olala][olala]; apropo, azi ii zic, ii dai un pup lu mami pe obraz si el vine, ma pupa, apoi ma musca, dar tare ca imi ramasese urme [:D] ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PRoblema nu e de somn, problema este cu masa de pranz. Imi e cam greu sa ma car cu mancarea de pranz dupa mine in parc ca eu de obicei ii dau supa/ciorba si fel doi. Bine, la o adica as putea sa-i dau un borcanel, ceva sa nu se sleiasca la pachet. Dar daca vrei facem si asa. HAi, stabilim pt maine? Ziceti o ora. Laura, te bagi?

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamideandrei a mea rezista fara nici o problema de la 8 la 12-13, dar eu nu sunt asa de fericita ca tine, si a mea nu doarme mai mult de 1 ora, maxim 1 ora jumate...deci...nu o pot tine de la 2 la 9 seara fara somn, aia e problema.[bang]

 

monica a mea papa pranzul la 2 de aia nu e problema.[bibe] Stabiliti cum e mai bine pentru toata lumea, si vad si eu cum fac.

 

----------------------------------------------

Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">

[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alex25
mamideandrei a mea rezista fara nici o problema de la 8 la 12-13, dar eu nu sunt asa de fericita ca tine, si a mea nu doarme mai mult de 1 ora, maxim 1 ora jumate...deci...nu o pot tine de la 2 la 9 seara fara somn, aia e problema.[bang]
align="right" id="quote2">am inteles acum; atunci nu stiu ce sa-ti zic! noi am mai avut o perioada cand stateam inGalati, si se trezea la 6 jum 7 max, pe la 9 max 9 jum tragea un pui de somn, pana la 10 jum 11, apoi somnul de pranz dupa papica pe la 2 pana cand vroia el!!! [:D] ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, dragi mamici!

Am reusit sa adorm jumatate din trupa si Babi se ocupa de cealalta jumatate, asa ca ma rasfat un pic inainte de a treia tura de serviciu.

 

Selenid="green">, bine ai revenit! Mi-a fost dor de tine. De ziua ta mi-am amintit de primele postari, de prima ta fotografie cu burtica la serviciu. Cand ma gandesc la tine inca am in minte imaginea aceea. [flo]

 

___________________________________________________________________________________________

Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)id="Book Antiqua">id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamideandrei
Citat:
citat din mesajul lui alex25
mamideandrei a mea rezista fara nici o problema de la 8 la 12-13, dar eu nu sunt asa de fericita ca tine, si a mea nu doarme mai mult de 1 ora, maxim 1 ora jumate...deci...nu o pot tine de la 2 la 9 seara fara somn, aia e problema.[bang]
align="right" id="quote2">am inteles acum; atunci nu stiu ce sa-ti zic! noi am mai avut o perioada cand stateam inGalati, si se trezea la 6 jum 7 max, pe la 9 max 9 jum tragea un pui de somn, pana la 10 jum 11, apoi somnul de pranz dupa papica pe la 2 pana cand vroia el!!! [:D] ANDREI
align="right" id="quote2">Cam asta incerc eu acum sa fac.[flo]----------------------------------------------Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...