Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •15•


Recommended Posts

Laura nu esti singura..sunt in zona...hai mai Irina..vin si eu cu paharul sa te servesc si tu fugi...ntz ntz ntz.

 

Bia..super. Abia astept sa te cunosc si personal.

 

Monica..tu de unde stii ca mine e vreme buna? Ca mie imi spune calcul ca vine iarna de miine, max de 7 grade si ploaie pina sambata [bang][bang][bang] vreau si eu vreme buna!

 

Am avut o zi lunga si aglomerata, cu chestii care trebuiau rezolvate ieri...abia la 4.30 am ajuns acasa...am luat mamarutza si am iesit in parc...m-a frecat de am venit transpirata (hai pe leagan, hai pe tobogan, hai ca alergam acum, tine-te dupa mine, iar am picat da'merg in patru labe , mai mergem un pic biped ...si tot asa). Terminata am venit...si are doar 1 an si 1 luna[alcool].

 

De fapt ziua a inceput bine: cu bancul sefului (misogin of course, bancul, nu seful). Cica la experineta lui poate clasifica femeile in 3 categorii: 1. frumoase, 2. destepte, 3 si...restul!

 

NU comentati ca nu e cazul, am facut-o eu pe un ton nu foarte politicos.

 

[mamica] de printesa [zana] Isabela Maria - 15 septembrie 2009

[zana] Isabela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!

 

Sunt cam obo, da' am intrat sa-i zic lu' Fragutza ca eu pap un cremsnit [:D]. Si am fost la cumparaturi de mancare in seara asta si mi-am luat cioco cu coniac. E cam buna. Sunt sadica, stiu. Te pup mai mami.

 

Mai, am un anunt de facut: am doo liniuteid="size1">. Glumesc [invazie].

 

Vroiam de fapt sa va zic ca Maia a invatat sa bea cu paiul. Sunt asa bucuroasa.

Si am facut si omleta din cartea lu' Milea [:D] si a papat bine Maia.

 

Uka (nu pot sa intru pe messid="size1"> [:D]), canuta aia cu pai a Carinei curge daca o intorci invers? Ca Maia merge cu ea in manuta fluturand-o prin toata casa si zboara stropi din ea. Exita cani cu pai anti-curgere [:D]?

 

Si Nela, Nela, Nela...te pup draga mea. Ce-mi place sa citesc mesajele tale. O pup pe Ana finuta.

 

---

mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)

 

Multumesc lui DD.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Sunt rupta... Tudor a adormit acum 15 minute[alcool]. Dar sunt fericita ca are o inimioara perfecta.

Sunt cam in urma ca ieri am hoinarit prin ior, dar am intrat sa va spun ca ma bag si eu la iesirea de maine. Asa ca dati-mi si mie un semn.[pup]

Noapte buna!

PS:Am un coleg turc care spune somn pufos(=usor).

 

Mamica iubitoare id="red"> de Tudorita Mihaita(18 oct)

Romania[:(]- The land of choice id="black">id="size3">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moni, iti da fata un tzar sa iti spun la ce ora ne-am hotarat.

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata cu noaptea in cap.[:D]

 

Am intrat sa va las [cafea][cafea][cafea] fierbinte si ma bag si eu la loc canga mandra, poate mai atipesc si eu nitel.[pk]

 

Monica sa imi ziceti si mie ce ati hotarat, poate reusesc si eu sa vin.

 

Moni ma bucur ca Tudorita e ok, astea da vesti bune.

 

Hepi canuta cu pai care sa fie anticurgere au cei de la asta, si eu tot de la Uka am aflat. Am gasit la HelpNet.[flo]

 

----------------------------------------------

Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">

[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Neata!Alex, multumesc mult. Nu pot intra pe link-ul dat de tine, e reclama.Insa e bine ca stiu de unde pot lua. O sa incerc azi in drumurile mele.Zeina bea cu paiul?[pup]---mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)Multumesc lui DD.
align="right" id="quote2">Am modificat linkul, acum cred ca merge.[flo]Zeina bea cateodata si cu paiul, insa ea nu e fan baut lichide, ma chinui tare sa inghita mare 50ml de ceva apa pe zi.[bang] Si ii place sa traga din pai si poi o lasa sa curga din gura, iti dai seama ca se mozoleste toata.[alcool] La noi functioneaza canutacu cioc moale de la Avent.----------------------------------------------Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...