Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •15•


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bate vantul....:D v-ati mutat taverna?

 

Repede,repede ca mor de nu spun ce am pe inima.

 

Am vazut ceva frumos si m-am indoiosat tare tare:Imi place la nebunie de Techila(esti super tare!),care imi aminteste de o prietena de-a mamei tare draga.

Imi place de barbatul David,vai Luto ce mare a crescut.E un voinic si jumatate,cred ca moare tati dupa el.

Imi mai place de Uka(ea stie deja ca o simpatizez[:I])&Carina(care e o dulceata) si de Hepi.Mi-am mai declarat iubirea...dar primesc ignore[q]

 

Si mai zic....[8D]

 

__________________________________________________

Jurnal de "mogalnete"

Japonia prin ochii unui amator

 

 

Sabina Y.mami de [buburuza]Erika Ilaria(31 august 2007) si [buburuza]Lisa Maria(23 iulie 2009)id="size1">id="Comic Sans MS">

fosta devylla

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahhh si am uitat un personaj tare tare drag,draga Bia multumesc ca ne-ai aratat poze cu dragii de ei.Sunt niste frumosi![olala]

 

__________________________________________________

Jurnal de "mogalnete"

Japonia prin ochii unui amator

 

 

Sabina Y.mami de [buburuza]Erika Ilaria(31 august 2007) si [buburuza]Lisa Maria(23 iulie 2009)id="size1">id="Comic Sans MS">

fosta devylla

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Bun gasit, dragelor!Bia, merci pentru reteta, o s-o incerc maine!Din ciclu' tara arde si baba se piaptana, vreau sa merg la bazin sa inot. Stiti cumva o piscina ok si mai ales mai vrea cineva sa ma insoteasca?Pentru puiul tau
align="right" id="quote2">eu am impresia ca tu ai prea mult timp liber, dear. Stie Natalix sa aiba grija de ea singura? Nu de alta, da'sunt geloasa!MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Neata !Nu vreau sa supar pe nimeni, dar..stiti, noi am dormit de aseara de la 9 pana azi la 11.15 ..A papat pe la 4 si a adormit la loc [:D][:D] e sigur fata mea ...Sa citesc si eu din urma si revin! [pup] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">aui, chiar m-am enervat. si mai vii si asa nonsalant si ne-o arunci. ei, asta-i buna! deseara pedeapsa, fiu-meu va dormi cu orice pret. am zis!MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Bun gasit, dragelor!Bia, merci pentru reteta, o s-o incerc maine!Din ciclu' tara arde si baba se piaptana, vreau sa merg la bazin sa inot. Stiti cumva o piscina ok si mai ales mai vrea cineva sa ma insoteasca?Pentru puiul tau
align="right" id="quote2">eu am impresia ca tu ai prea mult timp liber, dear. Stie Natalix sa aiba grija de ea singura? Nu de alta, da'sunt geloasa!MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">Da ma, am uitat sa va zic noutatile! Am ajutor de la bunica materna, cea paterna, o strabunica din partea co-autorului si bonus o bona ca m-a vazut sotu' cu cearcane. Dar e greu tare ma, oricum!Nu ma, dar ma gandesc ca as putea merge seara dupa ce vine ta-su acasa sau in weekend!Pentru puiul tau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bia mi s-a facut pielea de gaina cand am citit despre Mosorel. ce frumos. imi dau lacrimile.

 

Selen chiar ca poti s-o lasi sa pape singura. e bestiala. wow

 

raluk ai vazut ca Alex e surprinzator oricand? ti-ai facut griji, iar el a fost asa un dragut. cat despre dansul de la 4....bai bine mai nasha mare, dar se putea sa-l ratezi tocmai pe el? pe ficioru'tau?

 

sabyna ce-mi place ca vrei sa le inveti romaneste. [pk]

 

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]

 

www.bebestepz.blogspot.com

 

Micul nostru Foc a venit pe lume

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Bun gasit, dragelor!Bia, merci pentru reteta, o s-o incerc maine!Din ciclu' tara arde si baba se piaptana, vreau sa merg la bazin sa inot. Stiti cumva o piscina ok si mai ales mai vrea cineva sa ma insoteasca?Pentru puiul tau
align="right" id="quote2">Fram, dear, love you forever!Spune-mi unde, te rog, si vin! [pup]Da-o incolo de concurenta....Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09)id="violet"> [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...