Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La Dovlecelu' Vesel •15•


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29
Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
eu va puliez si ma dus langa baiat. ca se tot trezeste si ma cheama. nu, nu mamaaaaa....urla doar si eu inteleg. fetele...va doresc un gugugug...linistit. ne vedem la cafea maine. MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Ce faci?!?[alcool] Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 20+ cu [fetita] cu fundita
[tren]
Nu stiu, da eu stau acilea si-o astept sa faca din astea si cu mine ca suna bine rau! [pk] Va salut, doamnelor! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, eu nu-mi revin... ajusei sa traiesc momentul in care sheruieste Uka retete pe forum! [disco][disco][disco][disco] Uka puiu, si eu prestai si nimica! Ceva nu fac bine... nu stiu ce, ca la aruncatul oualor (mai scuzati, oualelor...oualelelelor) ma stiu, sunt o natural! [:D] Perseverez, orisicum! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Nu vreau sa stric petrecerea continua din taverna...nu e nici un bebe..sacul era gol...cand o sa ma simt in stare o sa povestesc mai mult..momentan ma recuperez.. va rog sa imi dati ignore, nu vreau sa ma bagati in seama cu asta..[q] -------------------------------------------- [testoasa] Rares-Costin 4 oct 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex si papusica Iulia, multam de cafeluta! Crisrina, spune-mi te rog daca ti-a p;lacut finalul filmului de aseara. Adica a fost asa, exploziv? Sau numa' romantic... Mai, eu sunt singurica singurea... v-am zis ca a venit Buni (Epi dear, ma bucur ca te-am citit pe we!). Iulia, mai esti? Spune-mi, te rog, o primeste Luta la meditatii la romana pe Ana? Asta numma' in chineza o da de la un timp! Adica cred ca e chineza, ca nu-nteleg nimic! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, sunteti criminale, era sa mor de ras! Belea![pk] Asa, vreau neaparat poze cu Raluk in rochia cea rosie de nasa si cu bucataria Techilei ca altfel fac cu nervii, va zic.[8D] Iulia buna dimineata si tie. Nela welcome.[pup] Sa o pupi si pe buni din partea mea.[pup] X_ggg[grup] ---------------------------------------------- Alex, mami de [iepu] Alessia Zeina [iepu](26 septembrie 2009) [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of doamnelor...ce vigilente...numai sa ma prindeti cu greseli, umblati. [:D][:D] nu era nimic incendiar...doar niste pupilici de noapte buna. dar tastatura mea cam varza si ies uneori neste chestii... nela si noi tot cu tzintao defilam. de parca n-am vorbi toti romaneste in jurul lui. [alcool][alcool] MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Te pup Alex! Si ma bucur ca si tu ma pupi si o pupi si pe Buni! Ii zic. Eu am fost biziiiiii zilele astea sa imi invat maimutzica sa bata din palme. De fapt am invatat-o sa bata din palme cand zic uraaa. Sa va zic: totul a inceput cand am vazut-o ca bate din palme singura... mi-am sters o lacrima din coltul ochiului si am zis uraaaa, de ma multe ori, in extaz! De fapt am vrut sa zic Ukaaaaa, hai sa vezi ca stie si maimu' a mea ceva! De atunci, de fiecare data cand zic uraaaa, maimu' Ana bate din palme! Sunt mandra rau si nu ma las pana nu o invat sa zica si cua cua cand ma vede, ca Iza a Ceciliei! [:D] http://www.youtube.com/watch?v=2tdzTvI7LOA Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...