Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La Dovlecelu' Vesel •15•


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza fetelor...am pauza de cafea si am venit sa o beau cu voi. Multam Alex [flo]... Catalina...imi pare rau, sper sa iti fie totul ok curand. O sa vin si bebe cind va fi de venit. te [pup]. Nelaaaaaaa...mi-era dor sa te citesc. [flo] A venit deci Buni...hehe..ce fericita cred ca e Ana acum si cu mami si cu Buni care sa o alinte. Da mai, fetelor au fost in forma aseara...am ras de m-am prapadit...dar s-a razbunat Isabela pe mine ca am ras de una singura...7 treziri si la 7 s-a trezit de tot. Iar am lasat-o in lacrimi cu mama si cu taica-so (cum ma vede ca ma imbrac se pune in usa si bate cu manutele in ea, vrea la plimbare, cind m-a vazut ca ies fara ea...urlete de le-am auzit de pe scari. Pai spuneti si voi in conditiile astea eu pot sa muncesc?!? ) [bang][bang][bang][bang] Abia astept ora 1! Hai va [pup] o zi faina! [mamica] de printesa [zana] Isabela Maria - 15 septembrie 2009 [zana] [url="http://community.webshots.com/user/Vikcj"]Isabela[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai dragelor, ca mi-am adus aminte, uitandu-ma asa, in gol, pe fereastra...am dar cu ochii de acvariu: eu i-am luat Anei acvariu, asta ca vorbeati de papagali si alte cele! Ana se entuziasmeaza de ei de fiecare data cand ii arat (am luat 5 dar unul a sucombat... nu se stie cauza decesului, mai cercetam.) Dar nu sta asa, cu ochii la ei, minute in sir, cum trageam eu speranta! [:D] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nela si noi va imbratisam cu drag. cunosc sentimentul cu batutul din palme. ai sa vezi ca de acum numai asa o sa o tina un timp. acum daca sunt la telefon cu Sergiu si-l pun sa-mi arate una alta, le ia pe toate la rand: imi arata becul, bate din palme, imi arata cainele, iar bate din palme. ca la circ, sa stii. catalina imi pare rau tare. dar cine stie ce planuri are D-zeu. oualelele au ramas la epi binesur. cine mai are cuibare? alex o cafea iau si eu. iarasi am avutu na din noptile alea horror.... in rest, simt cum fac incet si sigur hernie de disc. abia astept sa ma intorc sa ma duc la yoga. seara in pat, nu stiu cum sa mai stau de durere. "vrasta" asta si copil alintat. MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cecilia, te pup draga mea! Am vazut ce chef monstru ai tras cu Iza vineri parca! Superbe pozele de pe blog, btw! Da, I hear you cu tipete si din astea.. asa era si Ana si mie mi se rupea inima in doua cnad plecam la servici...[q][q] Mai nou Ana plange si cand pleaca la plimbare cu Buni, dar mai un cucu-bau la usa liftului, mai o atentie, nu se prinde si gata, uita! Servici usor, hai ca acus' se face 1 si gata! [pup] In schimb dimineata e lege, ma duc cu ele la plimbarica! Mergem pana pe faleza! Azi m-am plimbat numa', mi-a fost lene sa alerg, maine imi iau si adidasii si sa va tineti! Fram, pazea ca iti fac concurenta la muschi bine lucrati! [:D] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut o noapte din aia [poc] De la ora 22 pana la 6 fara 10 am dormit. M-am trezit speriata ca a patit ceva copilul din dotare. Si a patit. A dormit. Si inca o tura pana la 7 jumate. Degeaba mai spun ca-s teapana de spate, ca am dormit ca duda doar pe o parte.[:I] -------------------------------------------- [testoasa] Rares-Costin 4 oct 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si de la noi! iau o cafelutza de la Alex, merci, te pup! [:D] si cu scuzele de rigoare pentru intarziere [s][s]SELEN[s][s], sa traiesti, sa fii sanatoasa, sa te bucuri de Ebruska minunata si de sotz din dotare, sa aveti parte de tot ce e frumos pe lumea asta! LA MULTI ANI! si am vazut acum dimineata un film in reluare de aseara, parca "printul din persia" se numea; super tare [pk][pk] merita vazut; am zis!!! Nela, e super draguta Ana cum bate ea din palme; crred ca-i mare bucurie acum cu Buni acasa; pupam fetele din 3 generatii [pup] noi am fost in wk la tara la bunici din motiv de parinti plecati la munte si n-am vrut sa fim singuri acasa! asa ca ne-am facut facut bagajelul si-am plecat la tara! mai ales ca a fost si vremea buna! mah, apropo de cuvinte spuse, Andrei coerent nu zice nik [bang]; adica nu TA-TA ci tatatata, nu MA-MA ci mamamam, nu apa, nu papa, nu caca; in schimb vorbeste pe limba lui toata ziua, dar mi-e ciuda ca nu zice si el ceva sa inteleg si eu! in schimb arata cu degetul ce vrea! va pup, ma bag la putina curatenie prin casa, ca vine mama acum acasa si n-o sa-si recunoasca propria locuinta [8D] [url="http://picasaweb.google.com/114023246079607460481/1an1Luna?feat=directlink"] ANDREI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Mai, eu nu-mi revin... ajusei sa traiesc momentul in care sheruieste Uka retete pe forum! [disco][disco][disco][disco] Uka puiu, si eu prestai si nimica! Ceva nu fac bine... nu stiu ce, ca la aruncatul oualor (mai scuzati, oualelor...oualelelelor) ma stiu, sunt o natural! [:D] Perseverez, orisicum! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Neataaa monday people ! [:-)))] of face si omu' o omleta... [pk]Nelaaaaa, ma bucur sa te vaaad !!! ma, trebuie sa-ti doresti cu adevarat sa le arunci! stii tu... [;)] catalina, imi pare rau [pup].. o sa vina cu siguranta si bb2! vik, of ce mi se strange inima cand aud ca sunt suparati bebeii la plecarea noastra.. [:(] sunt atat de mici ..va pup eu [cit] p-aici, una, alta she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi. Si e de-aia buna rau! [pk] daca va zic ca am inceput sa dorm ma credeti?? Prima noapte cu oglinda la nasul lui, a doua...un pic mai relaxata, doar cu mana sa-i simt respiratia...si-a treia...vis!!! Sper sa-l tina etapa asta ca tare-i bine. Vazut si eu in reluare filmul cu Printul...dar nu e funny deloc asa [:(] Cine zica ca premiera nu se compara cu nimic, are dreptate. Monic ce tare ai fost tu cu toate stadiile pe care le cunosti in materie de "treburi" [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]. Irina rilex, beibi, ca or sa vorbeasca si-ai nostri. Eu stau si ma gandesc ca al meu doar o striga pe fii-mea intr-un mare fel si atat; sau scuipa mancarea prin casa cand se satura. Dar, na, ma gandesc ca nici noi (eu+sot al meu) nu suntem niste genii [;)] asa ca n-are cu cine sa semene. Cata [grup] Nela ce faina e atmosfera la voi [olala] Si...pesti zici?? Hmmm, frumoasa pasiune. Ma batea si pe mine un gand sa-mi refac acvariile. Intr-o zi chiar am insirat toata recuzita sa vad ce am pe-acolo ramase, dar mi-a trecut repede. Doar n-o sa-mi rup si noptile ca sa ma ocup si de ei. Nu acum. Ii astept pe copii sa creasca si poate ma pot baza pe ei. Dar sunt convinsa ca va fi cam cum a zis Cristina cu cainele. Tooooot eu [bang] Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009) Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci! [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/2009/11/11/sa-ne-jucam-de-a-concursul-2/"] D'ale Andrei [/url] [url="http://pentrucopiiimei.wordpress.com/"] Vremuri [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...