Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •15•


Recommended Posts

Va salut si eu mamici dragi. Nu am prea mult timp pentru mesaje astazi dar am trimis cateva fotografii la Dovlecelul Vesel cu dedicatie speciala pentru [pup]Uka. ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Maria, e grav, mai! Nici eu nu stiu, dar uite ce frumos exemplifica Iulia! Uka, eu nu pot sa vad plug-inurile cu Opra asta...asa imi zice. Lasa ca vad eu cum o dau de capat! Aricel, pupici, mii de pupici! Uka, or merge inimioarele astea cu copy paste in oprah asta? Ia sa incerc... Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui iuliapapusa Parca e prea multa fericire.
Invata de la mine, femeie batrana: ciocolata si fericirea nu-s niciodata "prea multe" ! [bis], multumesc, multumesc! stiu, sunt profunda! she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
si romantismul? [q][q] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
La romantismul meu te referi?[alcool] [mamica] de luta [zana] Stefania Gabriela (13.09) [url="http://picasaweb.google.com/112143106085533324308/Poze9LuniStefania#5486424682104178418"]poze luta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Somebody stop me aleardy! O sa va saturati de mine acu' ca e Buni si am chef de povesti...[:D] Biaz, bine te-am revazut. Cu cartea cu povesti cum stam? Nu imi trimiti si mie carticica de care bine povestea seful de PR Lilian zilele trecute? Hai te rog io, pretty please...[flo] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iuliapapusa
Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui iuliapapusa Parca e prea multa fericire.
Invata de la mine, femeie batrana: ciocolata si fericirea nu-s niciodata "prea multe" ! [bis], multumesc, multumesc! stiu, sunt profunda! she is my baby ...she is my all ! _________________________________________________ Nihil Sine Deo
si romantismul? [q][q] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
La romantismul meu te referi?[alcool] [mamica] de luta [zana] Stefania Gabriela (13.09) [url="http://picasaweb.google.com/112143106085533324308/Poze9LuniStefania#5486424682104178418"]poze luta[/url]
Nu, ma, ca tu te vezi pe jos cu Guri! La al meu si asa... in general... Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa va intreb daca voi ati facut Prevenar-ul? si in acest caz daca la ultimul rapel acum in toamna vi s-a spus ca a aparut Prevenar-ul pt 13 tulpini, ca pana acum era pt 7. Problema este ca cel pt 13 se face in doua doze ...si eu speram sa terminam odata cu vaccinurile ...n-am avut probleme deloc pana acum, dar vreau sa scapam odata ...offf ... _______________ Maria (28.08.2009) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui biaz29
Va salut si eu mamici dragi. Nu am prea mult timp pentru mesaje astazi dar am trimis cateva fotografii la Dovlecelul Vesel cu dedicatie speciala pentru [pup]Uka. ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)
Avem asa ceva in meniu si nu am vazut pana acum???[alcool] _______________ Maria (28.08.2009) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aricelul
Vroiam sa va intreb daca voi ati facut Prevenar-ul? si in acest caz daca la ultimul rapel acum in toamna vi s-a spus ca a aparut Prevenar-ul pt 13 tulpini, ca pana acum era pt 7. Problema este ca cel pt 13 se face in doua doze ...si eu speram sa terminam odata cu vaccinurile ...n-am avut probleme deloc pana acum, dar vreau sa scapam odata ...offf ... _______________ Maria (28.08.2009) [zana]
Nu stiu ce vaccin e asta.Pentru ce este?Eu le-am facut decat pe alea obligatirii.[flo] [mamica] de luta [zana] Stefania Gabriela (13.09) [url="http://picasaweb.google.com/112143106085533324308/Poze9LuniStefania#5486424682104178418"]poze luta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...