Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea * (46)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata.

 

Simi superba floarea[:)]

 

Daria cum stati cu mucii si tusea,sper ca sunteti mai bine[flo]

 

Noi pe-acasa,ieri a venit si Andy de la bunici si gata cu plecarile:(

 

Laura , [copil]Alexiaid="red"> (14.09.2008)

[bonjovi]Andreiid="blue">(07.04.2002)

 

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"

(Micul Print)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ?

Bine, multumim [:D]

 

Tusim ca de toamna, amandoo, spasmatic [8D] Insa sper sa treaca ...

Luni si noi mergem la gradi, de dupa-masa [:D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari! N-am mai scris de catva timp ca am fost cand in butoi, cand afara din butoi, am avut o perioada mai ciudata ca deh, a venit toamna[bang]

 

Luca e un scump, pricepe tot mai multe, stie cum le cheama pe jucariile lui, toata ziua imi arata animale in carticele si ma pune sa fac ca ele, deja stie si el sa faca precum cutzu si tigrul, are o perioada cand e fascinat de animale. Singura problema e ca tot face diaree, cand mi-e lumea mai draga iar trebuie sa-l trec pe regim si e greu, mai ales cu laptele, ca nu accepta nicicum lapte fara lactoza. Si oricum si cand nu are diaree ma dispera ca face kk dupa fiecare masa sau gustare, de vreo 7 ori pe zi, nu stiu daca e normal, o s-o intreb pe d-rita cand mergem la controlul de 1 an si 3 luni.

 

LAURA, ce faci, te pregatesti pentru aniversarea Alexiei? Tineti weekendul asta petrecerea sau chiar luni de ziua ei?

 

Pupici tuturor!

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni imi pare rau ca aveti diaree,ce lapte ii dai acum de la 1 an?Nu stiu inca cand ii vom tine ziua Alexiei,ca in 14 incepe si scoala si am scolarel[il],asa ca probabil in week-end.Si Alexia face o gramada de lucruri,azi a aratat cu degetul prima data spre ceva.

 

Mercedes[pup],da suntem pregatiti cu de toate,mai putin eu.Ce zice Bia de gradi>Se bucura ca ai dus-o?Cristina vine abia sambata noaptea.

 

Sanatate bolnaviorilor.

 

Laura , [copil]Alexiaid="red"> (14.09.2008)

[bonjovi]Andreiid="blue">(07.04.2002)

 

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"

(Micul Print)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LAURA,asta cu laptele e marea mea tristete, ca eu voiam clar pana la 2 ani sa-l mai tin pe lapte praf, ca are mult mai multe vitamine si mai mult calciu, insa dupa 1 an cand am trecut de la Humana la Nestle Junior nu a mai vrut si gata, a trebuit sa-l trec pe lapte de vaca uht, oricum nici din ala nu bea mult si numai indulcit cu miere[bang] Dar am tot citit eu si aici pe forum ca dupa un an e o perioada cand beau tare putin lapte... Problema e ca Luca nu vrea nici alte branzeturi, nu tu branza dulce sub nicio forma, nu tu crema de branza, numai telemea din aia aproape nesarata mai mananca, sper sa nu aiba lipsa de calciu.

 

Daca aveti timp si chef, am mai pus o gramada de poze incepand de aici: http://picasaweb.google.com/monicado/Luca1An?authkey=Gv1sRgCOG1gfLm7t3OxAE#5379891203226065570

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni da cei de la Humana n-au nimic junior,ca ma gandesc ca e mare diferenta intre humana si nestle...noi suntem tot pe Nan,da sper sa fie k schimbarea pe Nestle junior....vezi ca daca are diaree n-ar trebui sa-i dai lapte,iar mierea ajuta si ea la diaree

Vazut pozele,Luca e un frumos si ce a crescut..am recunoscut si locatia Zoo Debrecen.

 

Laura , [copil]Alexiaid="red"> (14.09.2008)

[bonjovi]Andreiid="blue">(07.04.2002)

 

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"

(Micul Print)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faine poze Moni! Cred ca e foarte relaxant in gradinuta voastra. Am admirat-o!

Luca e un scump in toate ipostazele. Mi se pare ca el seamana cu ambii parinti, are ceva din fiecare. E si normal.

Mi-am placut si la zoo, mai ales ca am cunoscut-o prima oara de la voi, din poze. Multumesc.

 

Laura, spor la pregatiri! (de scoala si aniversare) [:)]

 

 

Album 1 + Album 2

 

Micul paradisid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...