Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea * (46)


Recommended Posts

LAURA,nu n-au astia de la Humana nimic peste 1 an, asa ciuda mi-e, ca foarte bine ne impacam cu Humana. Stiu ca nu e bun laptele, tocmai de aia am incercat sa-i dau fara lactoza, dar nu-l vrea si gata.

 

SIMI, multumim de aprecieri![pup] Chiar m-am gandit ca sigur ti-ar placea zoo din Debrecen ca are si atatea plantute frumoase, e si parc botanic, absolut fiecare coltisor e ingrijit, eu am fost tare incantata si din punctul asta de vedere.

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[olala] Luca , un frumos [pk]

 

Noi stem bine, duminica mergem la Arcadia [bis]

Si in sfarsit am reusit sa programez "keful" mandrei, partea a 3-a [8D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si noi fetele acasa,baietii sunt la tenis si cica apoi la fotbal,mai vedem[:-@]daca rezista.[:D]

 

Moni,la noi fetele zic ca Aptamil e mai usor acceptat de copil,poate ar trebui sa incerci.

 

Simi multumim.[pup]

 

[pup] tuturor si un week-end minunat.

 

Laura , [copil]Alexiaid="red"> (14.09.2008)

[bonjovi]Andreiid="blue">(07.04.2002)

 

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"

(Micul Print)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor!

Am fost un pic absenta zilele trecute, ca la mine s-a adunat admiterea, sesiunea, toate la un loc[bang] Si acasa am ceva restante, dar ma straduiesc sa le termin (sau macar sa nu le aman prea mult[:D])

Suntem gata de start, adica rechizite cumparate, ei deja fac mutre ca incepe scoala[:D][:D][:D]

Daria multa sanatate!! Si noi mucim, Lili e ragusita de 2 zile, dar nu e nimic grav, doar o viroza de sezon[bang]

 

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

poze noiid="red"> poze si mai noi

poze cele mai noi

Povestea nasterii: Lili si Robert

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca apuc sa intru maine asa ca urez de pe acum scolarilor sa inceapa scoala cu dreptul, mult succes, si mai ales proaspetilor scolarei Andrei de Laura si Andrei de Cristina, sa aveti parte numai de experiente frumoase pe bancile scolii si sa va fie de folos in viata!

 

Pupici si sanatate copilasilor bolnaviori!

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata Oradea!

 

Azi se anunta o zi moderata, relativ senina, rece dimineata, insa vremea se va incalzi usor spre orele pranzului. Vantul va bate usor dinspre sud sud-vest iar norii se vor plimba pe tot cuprinsul cerului fara sanse de precipitatii.

Dupa amiaza cerul va fi senin, un motiv in plus de a iesi la plimbare cu copil, sot, catel, sau de ce nu singuri si de a profita de ultima duminica de vacanta de vara din acest an pentru cei care au copii de varsta prescolara sau scolara, sau pentru studenti si studente.

 

Va dorim sa aveti cea mai frumoasa zi de duminica 13 septembrie din acest an, iar cifra sa va aduca noroc.

 

Prezentatorul de serviciu,

Marius

[:D] Va place stirea mea de dimineata?

 

Buna dimineata tuturor!

 

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / Video

Pagina legislativa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pk] da, ne place [bis]

Si noi profitam acum, inainte de pranz, de premiera la Teatrul Arcadia [:)]

Iar dupa-masa semnam prezenta la terenul de bachet din Orasel [pk]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau, dragii mei[pup]!!

ma bucur sa va gasesc cu bine!!

Sunt pe mare fuga.

Am ajuns azi noapte, ca am zabovit si prin Viena[pk].

Am de despachetat, de aranjat, de spalat copil, pregatit copil si de mers la ziua fratelui meu.

Va pove maine!!

 

Va pup!!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...