Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea * (46)


Recommended Posts

Ce frumos ca sunt colegi Daria si Andrei... Si eu la Oltea Doamna am mers in clasele 1-5, intr-a 6-a m-am mutat la Eminescu.

 

SIMI, tin pumnii sa nimeresti perus mascul si sa-l indrageasca papagalita!

 

Eu sunt necajita ca Luca a racit, are la muci in nas de numai, azi noapte a facut si febra, stranuta intruna, ce mai... De cand s-a nascut n-a mai fost asa racit, cel mai mila mi-e pentru nasuc, ca nu poate respira, si e scandal monstru de cate ori pun in nas Humex si il aspir, nu e voie sa ne atingem de nasul lui. Dar mai bine scandal decat sa nu poata respira.

 

LAURA, cum ati sarbatorit ziua Alexiei? Ai contactat-o pe tipa cu torturi sau ai rezolvat altcumva?

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multa sanatate pentru Luca! Sa treaca repede raceala.

 

Si eu sunt curioasa de tortul Alexiei. Poate isi face timp Laura sa ne puna niste poze cu el si sarbatorita cea mica si scumpa.

 

Ioi, tot la perusi ma gandesc. Mi-a ramas in minte albastrul ca de Voronet din penajul perusilor de la petshop. Frumosi erau! Parca sunt un copil si nu mai am rabdare inca o saptamana.

Acolo erau cei mai frumosi papagali din categoria perusilor standard pe care i-am vazut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adi2003
Deci am ghicit, ca la el m-am gandit prima data.Ce frumos... Parintii sunt colegi de forum, copiii colegi de clasa.Dar Andrei de Laura la ce scoala e?Deci se va intalni DC-ul la sedintele cu parintii! [:)]Inainte sa plec de la servici am vazut un superb curcubeu pe deal. Imi venea sa-mi trag pumni in cap ca n-am avut aparatul foto la mine.Dupa servici am umblat hai-hui la 3 petshop-uri, sa vad de perusi.M-am decis deja de unde voi lua saptamana viitoare cand mai aduc si alti perusi. Acolo erau tare frumosi numai ca nu aveau decat vreo 8 bucati, dintre care 4 albastri cum vreau eu. Erau bine ingrijiti, penaj frumos, insa cand mi-au spus ca mai aduce si altii, am decis sa nu ma grabesc, mai ales ca weekendul acesta voi fi plecata.Nu v-am zis ca papagalita de-acasa are 3 oua ce le-a facut dupa moartea albastrutei. Le pazeste cu sfintenie saraca si e destul de trista. Pentru ea m-am gandit sa ii iau o pereche. Numai sa n-o dau in bara, pentru ca la puiuti e greu de determinat sexul. Asa ca degeaba cer eu un perus mascul, ca nici vanzatorul nu e sigur, atat timp cat sunt puiuti.P.S. Marius, cresti prepelite? [:D]Album 1 + Album 2 Micul paradisid="purple">
align="right" id="quote2">Am vazut si eu curcubeul era enorm...Da, am 170 de prepelite (pui ce-i drept).Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / Video Pagina legislativa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor ptr urari[flo]..Alexia a implinit azi 1 ani si Andy a inceput scoala.A fost o zi ff emtionanta.

 

Ziua Alexiei nu am tinut-o inca din motiive de scolarel,am fost prea prinsa in nebunia cu scoala,asa ca am impins aniversarea pe sf saptamanii.

 

Simi[pup],pana la poze cu tort si sarbatorita uite-l pe bobocel:http://family.webshots.com/photo/2074623010104517296stBUiM

 

Moni maine o sun sa vedem ce si cum.Multa sanatate lui Luca[flo]

 

Va [pup] si urez si eu mult succes scolareilor si 'gradinarilor'.

 

Laura , [copil]Alexiaid="red"> (14.09.2008)

[bonjovi]Andreiid="blue">(07.04.2002)

 

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"

(Micul Print)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza!!

 

Moni-off, saracu' nasuc de baietzel...cum a trecut noaptea??

Sanatate va doresc!

 

Laura-frumos scolarel aveti!!

Si eu am poze, da' inca pe aparat!

Poate ma salveaza Marius!!

Apropo, colegul de sedinta, azi la 5 pm avem rendez-vous[^]!

 

Aaaa, am poze din concediu!

Revin!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca vreti sa ne vedeti

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza [pk]

Cris, frumosi-frumosi mai sunteti [olala]

Noi raportam ca am inceput tare bine gradi, in grupa sunt 15 copii [bis] Suntem multumite si bucuroase [pk]

grupa mare - prima zi

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRIS, sunteti niste frumosi toti, superbe pozele, ce nostalgii mi-ai starnit cu Venetia...

 

DARIA, ma bucur ca ati inceput cu dreptul, foarte frumoase pozele, dar mie cel mai mult imi plac cele cu Giulia si Sela, se vede ca e foarte fericita ca are si ea catelusa ei...

 

LAURA, ce emotionant, prima zi de scoala, nu ti-au dat lacrimile? Ca mie sigur o sa-mi dea cand o sa-l vad pe Luca scolar.

 

Noi suntem spre bine, cred, cu nasul cam rau dar n-a mai avut febra, d-rita evident s-a aruncat sa-i prescrie antibiotice dar eu nu i le-am dat, i-am dat doar oscilococcinum si vad ca e mai bine, sper sa-l tina.

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca id="green"> id="Stencil">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, ce-ti face Luca ??? Cum e azi ?

 

Laura, felicitari si voua pt scolar !!! Tare fain rucsacul [pk] Si el, un serios [olala]

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...