Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea * (46)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moni,m-ai dat gata..felicitari!!!![bis][bis]

 

Simi nu ma pricep,da Andy zice ca el vrea un papagal pe care sa-l cheme Coco,asa ca probabil asa l-as numi[:)]

 

Daria vaz ca v-ati distrat de minune.

Noi ne-am sarbatorit la soacra,asa ca petrecerea n-a fost extrordinara,da nah..a tinut-o soacra[:D]

 

 

 

 

Laura , [copil]Alexiaid="red"> (14.09.2008)

[bonjovi]Andreiid="blue">(07.04.2002)

 

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"

(Micul Print)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce veste extraordinar de frumoasa, felicitari din suflet Moniid="red">, sa ai parte de o odisee fara nicio grija si un/o bb sanatos/sanatoasa !

[bis][bis][bis]

 

Simi, mie-mi place Rodrigo [pk]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni-felicitari[bis][bis], sarcina usoara si sanatate!!

 

Simi-pe ai mei ii cheama pako si tako.Da' habar n-am care-i unu' si care-i altu'.Andrei e cu deosebirea[:D]

 

O zi faina!!

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata." id="pink">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca va spun la ce nume m-am gandit eu, o sa radeti. [:D] "BlueAir" sau "Albastrel" sau "Rica".

Dar are o voce - ca un clinchet de clopotel. Asa mi-o place.

Deocamdata e cam tacut din cauza partenerei care e o salbatica. De cand am primit-o de la un crescator de papagali, acu vreo 3 ani tot asa e. Si are un egoism in ea...Pfuu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pentru urari, dragilor![flo] Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine pana la capat.

 

Eu nu stiu cu ce nume sa votez, Rodrigo e simpatic si e mai diferit, ca sa zic asa, nu e un nume standard de papagal... Blueair parca e cam greu de pronuntat [:D] dar oricum sa ne spui cand te hotarasti la nume, Simi. Si deci e baietel sigur? Ca spuneai ca nu se poate sti cu siguranta cand sunt mai mici.Lasa ca se va obisnui si partenera...

 

LAURA, nu pui poze cu proaspata sarbatorita?

 

Monica, mami de id="green"> [copil] Luca si id="green"> [gravi] 4+id="green">id="Stencil">

Doamne, ai grija de minunea din burtica mea!id="Tahoma">id="green">

 

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)id="Tahoma">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...