Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rugaciune colectiva pt. a dobandi prunci buni (65)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

maine printesa mea implineste 3 saptamani.....de viata...ii voi multumi lui DD toasta viata ptr asta..si sfintilor ei protectori...

 

am bebe mare..are 3,1 kg....nu am cuvinte sai multumesc lui DD ptr minunea pe care a facuto cu noi...

 

daca ne ajuta DD de craciun o botezam, si vom avea cele mai frumoase sarbatori din viata noastra

 

o mamica fericita de IOANA NECTARIAid="blue">

 

http://lb1f.lilypie.com/a8SDp3.png

 

http://davf.daisypath.com/O2Kmp3.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Ajuta!

 

pogoniciid="red"> multe saptamani, lunite si anisori sanatosi si fericiti impreuna![s]

Ce bine ia in greutate..bravo! Tine-o tot asa scumpa fetita si sa te faci mare! [flo]

 

ALINA [mamica] de [hippi] IOANAid="red"> (11 Ianuarie 2008) + [caru] JUSTINA id="red"> (14 Aprilie 2010)

 

MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!![ruga]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele ma bucur ca va regasesc.

Pogonici ma bucur mult pentru tine se vede ca esti fericita si implinita. Bunul Dumnezeu sa va ajute, sfintii sa o ocroteasca mereu pe micuta ta.

 

Mara, Livsy imi pare rau ca nu ne-am intalnit in Bucuresti dar poate vor mai fi ocazii. Eu am stat destul de mult la Sfintele moaste pana aproape de ora 1. Dar ma bucur ca am ramas ca mi-a ajutat bunul Dumnezeu sa am rabdare desi la in moment dat am vrut sa plec.

Imi cer scuze ca nu am scris pana acuma dar am fost si destul de ocupata.

Va pup si astept sa ne mai "intalnim" aici la rugaciune.

 

Anadomnica ma bucur ca ne mai scrii. Ce mai face printesa ta?

 

Cami de asemenea te mai asteptam. Multa sanatate tie si micutei tale.

 

Lili ce mai faci?

 

Ioanact mamica harnica te admir ca tu cu doua fetite ai timp sa ne scrii des. Te pup.

 

Tuturor gravidutelor va doresc multa sanatate si sarcina usoara.

 

 

Doamne ajuta!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta!

 

dragutelor si ciprian.....sinaxarul de azi.....

 

http://www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie05.htm

 

ioanact - multumim pt. sinaxar....va rog sa ma iertati pt. absenta...am avut instanta 2 zile si acasa nu prea reusesc sa intru....iar aseara am ramas la socri unde nu am calculator......

 

"Doamne intoarce-i la bunatate si la rugaciune pe toti vrajmasii mei." (Parintele Gherontie Puiu - Manastirea Caraiman)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fete dragi! [flo]

 

Am intrat si eu sa va salut, noutati nu am... Va multumesc din suflet ca va rugati pentru mine! Era vorba despre o garsoniera pe care parintii mei intentionau sa o cumpere (pentru mine). M-as fi bucurat, dar pana acum nu a iesit, nu-i nimic, o sa fie altceva, cu ajutorul Lui Dumnezeu!

 

Pogonici, eu gandesc la fel ca diamond in ceeace priveste tinutul in brate... daca imi permiti... e bine ca cei mici sa se simta iubiti (tinuti in brate, dragaliti etc) caci altfel vor tanji toata viata dupa asta, in loc sa fie in stare sa ofere ei insisi iubire cand vor creste. Asta e teoria mea... [:I]

 

Va pup, Dumnezeu sa va binecuvanteze, ma iertati ca nu scriu fiecareia in parte! Sandaa, ma bucur din suflet ca ai ajuns sa te inchini la Sfintele moaste!

 

[pup][flo] TUTUROR!

 

Doamne ajuta!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...