Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rugaciune colectiva pt. a dobandi prunci buni (65)


Recommended Posts

maraanisia[pup][pup][pup] multuesc ca ai intrebat de mine...eu am o stare f proasta, cu stari de voma, dureri de cap si greata permanenta...dar sper sa treaca. Sanatate multa pentru printesa ta!!! Sa ne dai vesti bune[flo]

 

alinushca, sa te ajute Dumnezeu sa ai o nastere usoara!!![pup]

 

pogonici, mare e minunea lui Dumnezeu! inca un pic si iti vei lua minunea acasa!

 

 

 

[gravired] 5+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

happymumid="red"> da, e m simplu asa.

Fetele sunt bine..cresc.

Da, e frumoasa Ioana, si Justina.[:D]

carmellyid="red"> wow..ce frumos! Gemeni..fata si baiat![olala]

Am vizionat albumul, ce frumosi sunt! [olala]

Sa va traiasca si sa va bucurati de ei![flo]

alinushcaid="red"> Doamne Ajuta, sa ai o nastere usoara, pe cale naturala! Bebelus sanatos si tu sa te refaci repede! [ruga]

 

Nu stiu cand se va intampla evenimentul si de aia scot majoretele: [majoreta] HAI, [bebic] SILUANid="blue">![majoreta]

 

 

ALINA [mamica] de [hippi] IOANAid="red"> (11 Ianuarie 2008) + [caru] JUSTINA id="red"> (14 Aprilie 2010)

 

MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!![ruga]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele,

nu am mai intrat de mult.sebastian e o minune de la Dumnezeu. are 3 luni si 3 zile, are deja 3,900 kg si 51de cm.in prima luna nu a luat decat 180 gr, dar de 2 luni de cand suntem acasa a luat 2,200 kg.sta numai in brate, doarme pe pieptul meu si papa ca in maternitate.e frumos,chiar daca sunt extenuata.mai pot manca 3 aliente safe si inca 2 care ii fac rau bbelusului si nu le pap. nu am reusit sa pun pt iarna ca in anii trecuti, pt ca nu ma ajuta decat sotul.

bebe e iubitor de rock,folk si pian,are ochii verzi si il pup non stop.e o imensa binecuvantare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

histamina..id="green">ce ma bucur ca mai treci pe al noi...sa va ajute dd si sati dea tie putere sal poti creste pe bebit...cand te citesc imi aduc aminte pe loc..ce mare minune a facut DD si cu voi si va ajuta mereu...

 

eu de la ora 5 nu mai somn..ma rog la DD sa imi dea rabdare pana la ziua cea mare..ma tot gandesc cum sami anunt colegii la munca..va fi un soc ptr toti..ca ei nu stiu nimic din povestea mea...am de numerotat 300 dosare...plus de facut ceva in ele..eu sunt jurist de profesie...

 

dar sunt happy..AMR 17 zile...id="red">

 

o mamica fericita de IOANA NECTARIAid="blue">

 

http://lb1f.lilypie.com/a8SDp3.png

 

http://davf.daisypath.com/O2Kmp3.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioanact pe la noi se spune ca, daca speli in ziua de pomenirea mortilor apa murdara se duce la ei.Nu stiu care este explicatia,dar s-ar putea sa fie(vb. duhovnicului meu)"de la babe citire"[:D].Pentru linistea mea sufleteasca eu nu am spalat , amanand pe saptamana viitore, dar cum voi aveti copii mici banuiesc ca e musai[:D].

histaminama bucur din suflet pentru voi[pup].Sa dea DD sa creasca mare si sanatos.

Pogonici o sa treaca repede si o sa-ti aduci minunea acasa, sunt convinsa.

[batetoba][bum][batetoba][bum][batetoba][bum]esti mamicaaaa!

Pe colegi poti sa-i anunti pur si simplu sau sa [barfa] cu cineva care stii ca va spune.[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Ajuta!

 

Sinaxarul de azi!

 

pinutaid="red"> n-am auzit de vb asta.

Am multe de spalat , acum cu 2 copii. [:)]

histaminaid="red"> ma bucur ca ne-ai scris , si m ales ca sunteti fericiti alaturi de minunea data de la Dumnezeu.

Sa va ajute Dumnezeu sa va dea putere sa-l puteti creste!

pogoniciid="red"> vor trec zilele si o veti aduc acasa pe fetita. [olala]

 

 

ALINA [mamica] de [hippi] IOANAid="red"> (11 Ianuarie 2008) + [caru] JUSTINA id="red"> (14 Aprilie 2010)

 

MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!![ruga]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui vvvvv
deeva, noce, Karla, monimo ce faceti, maria08?
align="right" id="quote2">Doamne Ajuta !Victoritaid="blue"> ,uite cum ma scoti tu de la " naftalina". N-am mai scris de mai bine de un an, insa va citesc destul de frecvent.LA MULTE LUNITE SI MULTI ANI CU SANATATE pentru COSMIN NECTARIE [flo]- minunea data de catre CEL DE SUS si care v-a luminat viata, azi cand implineste 5 luni.Am recitit mesajul privat pe care ti l-am scris in primavara anului trecut... ma bucur mult ca am avut dreptate si ca Bunul Dumnezeu , Maicuta Domnului si Sfantul Nectarie a auzit rugile si sunteti acum bine,uniti, impliniti si fericiti [flo][pup].Pogoniciid="blue">, ma bucur mult pentru tine , astept ziua in care AMR-ul este zero[flo][pup] .Sandaa, Livsy, Ioanact, Caciantoni, Deeva, Histamina (Nike), Anadomnica, Anaomaria, Carmelyid="blue">, si toate fetele vechi pe acest forum (care poate va reamintiti de mine) dar si pe cele nou venite, va pup cu mare drag pe toate [pup][pup][pup] si Bunul Dumnezeu , Maicuta Domnului si Toti Sfintii, sa va ajute in tot ce faceti, mamicilor sa aveti putere sa va cresteti pruncii frumos , gravidutelor sa aveti sarcini usoare cu nastere la termen de prunci buni, iar aspirantelor cat mai degraba burtici.[flo][pup]Sa avem nadejde in Cel de Sus.Doamne Ajuta![ruga][ruga][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...