Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

repede ... repede .. doar sa va spun ca vin florin piersic, in concert gheorghe zamfir si bianca ionescu

detalii pe rombel ..

 

http://www.rombel.com/evenimente/54279-concert-de-gala-de-ziua-nationala-a-romaniei-1-decembrie-2010.html

 

cate un pupicmare la praline

 

s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]

 

-------------------------------------------

Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, daca merge cineva in DE in saptamanile urmatoare, o rugaminte: Jacobs la paduri si pt mine, pliz pliz! d-ala verde - ano fi-ti-ar sa-ti fie de bineJacobsu' - :))) miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de bebe jeremy (12.04.2010) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bojourica bombonici,

 

Ne-am intors de aproape o saptamana din vacanta, mai obositi decat am plecati, multa-multa alergatura dar am avut o vacanta frumoasa, cu vreme superba.

 

Vad ca nu prea ati povestit despre intalnirile voastre, presupun ca fu bine, dar chiar asa, tacere totala?

 

Ce mai faceti, ce mai spuneti? Cand ne mai vedem?

 

Mirik, te referi la cafea Jacobs verde? Si mie imi place si mereu iau din Germania cand am ocazia. Ce mai face Jeremy? Felicitari pt 7 lunitze si multa sanatate.

 

Nora, ce mai faceti voi, ma bucur ca tatal tau e bine-sanatos. Andrei ce mai face? Sanatate multa tuturor.

 

Rorutz, [pup], ma bucur ca burtica ta e mai bine, cat despre faptul ca bebe e f activ, stii si tu ca asta e un semn ff bun, chiar daca pentru mami nu e mereu placut.

 

Va pup pe toate, fara exceptii,

 

 

Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragele mele!Ce liniste e p-aici....zic io care m-am rupt cu scrisu`[:D]Sper ca sunteti toate bine!

Fete io`s trista...tocmai ce ne-am intors de la medic, care mi-a spus ca Alex trebuie operat din nou [bang].Inca are f mult lichid in spatele timpanului si nu se amelioreaza deloc.maine aflu cand va fi interventia si apoi tre sa mergem la anestezist(va avea anestezie totala)Mi-e groaza numai cand mi-aduc aminte de cealalta operatie...uff,ma rog la D-zeu ca de data asta sa fie bine si sa se vindece!

Trebuie sa plec,va pup pe toate si ne auzim!

 

Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ninush, of dragu de el Alex..... Tinem pumnii sa-i reuseasca operatia si sa scape definitiv de problema asta. Ca mama, imi inchipui prin ce treci. Va pup si va doresc multa sanatate si toate cele bune.

 

Si eu ca toata lumea de pe forumul asta m-am facut o lenesa, n-am mai dat pe aici de multisor. Insa in ultima vreme am fost tare ocupata cu munca la birou, printre picaturi am lucrat in gradina ca e vremea tunsului la plante si copaci, m-am specializat si in horticultura (nevoia te invata) inca mai am mult de lucru dar dupa cum aud la meteo se va pune pe iarna, va ninge asa ca e indicat sa ma opresc si sa las pt primavara restul de taiat.

In weekendul asta avem "portile deschise", apoi pe 1 decembrie plec in tara, inca n-am reusit sa fac toate cumparaturile.... nu-mi ajunge timpul!

Sper ca dupa sarbatori sa-mi intru in normal si sa am ceva timp la dispozitie sa pot sa va vad, sa organizam ceva, undeva, vedem noi! mi-e dor de voi si de-o intalnire à la praline.

Va pup pe toate si va doresc numai bine.

 

 

 

 

 

Bepii

Live as if you were to die tomorrow,

Learn as if you were to live forever

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza [:D]

 

Ninutzuk imi pare tare rau ca trebuie sa-i faceti lui Alexutu operatie din nou :( ; va doresc mult mult curaj si multa sanatate!

Tine-ne la curent cu evolutia [pup]; pup dulce si pt. nazdravani [pup] [pup].

 

Nici eu nu am prea scris: sa spun ca ma omoara munca zi si noapte...v-am plictisit deja cu asta [:D]; intre timp incerc sa fiu si mama si gazda (cumnata inca aici iar cumnatul vine si el vineri), caci am primit reclamatii ca stau prost la capitolul asta [q].

 

WE asta mergem toata gaska la Londra - sarbatoreste subsemnata 39 de ani, ultimul an cu 3 ki ki ki ...[:D] [:D] [:D]. Mergem si la Christmas Market in Hyde Park, Westminster si Stonehenge - cred ca vom face un frig ingrozitor, dar ii dam cu vin fiert si sampanie si merge [:D] [:D] [:D].

 

Va pup dulce pe toate!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...