Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc dragutelor ptr gandurile bune. Va pup pe toate!

Eu am reusit sa racesc si ma sacaie tusea. Aveti vre-un remediu sau leac babesc care ma poate ajuta in situatia data?

 

Am scapat si nu am felicitat Andreii [:I]. La Multi Ani! Sper ca ati avut o onomastica minunata.

 

Lucisor, felicitari! Stiam eu ca nu poti sta prea mult pe bara [:D]

 

Ingrid, o sa fie bine! Tin pumnii sa scapi de emotii si sa te bucuri in continuare de lunile care urmeaza.

 

Pup cutiuta [pup][pup][pup]

 

 

 

Ror [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani! - de 1 decembrie, si o data in plus pentru (toti/toate) Andrei si Andreea!

 

Ror,imi pare rau ca ai racit; si noi suntem toti trei raciti ... vremea e de vina.

Remediu clar nu stiu; ceaiuri...miere... lamaie/vitamina C.

Eu mai imi fac uneori lapte caramel (zahar ars + lapte) => un lapte foarte cald si un pic cremos, care e ca un balsam pentru un gat in pioneze.

sa treci rapid si cu bine peste asta![pup]

 

Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Romania!!![RO]

La multi ani(cu intarziere) si tuturor Andreilor si Andreelor!Si noi am sarbatorit ieri un Andrei mic(alex)si aniversarea casatoriei noastre...9 ani...pfui,ce repede trecu`!Parca ma vad acu 9 ani,cu Reiji de mana, la circa de politie[:D]...ca pana sa ajungem la primarie ne-a luat politia[:D]In valtoarea evenimentelor n-am bagat de seama ca ne furasera placutele de inmatriculare de la masina si uite asa treci la politie sa dai declaratii ca nu esti infractor[:D](asta se intampla chiar dupa incidentul din usa, cand au cazut turnurile).A fost o zi memorabila[:D]

 

Va pupacesc pe toate si ma bag la tv la caldurica.

Apropo,ati vazut ce frumos ninge??Io urasc iarna dar imi place cand sunt in casa la caldura si afara e zapadaaa...

 

Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ror, pt tuse ceai de coji de ceapa, ceapa rosie de preferat....il indulcesti cu miere si acresti putin cu lamaie ca sa fie cat de cat ok ca si gust sau iei o riduche neagra, o scobesti si pui o lingurita de miere....peste ceva timp iei siropul ala pe care il lasa ridichea si bei....e scarbos si pute rau dar vindeca[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani in triplu: andrei si andree, romani dragi din tara asta si de pe unde vi-ti mai fi, si ninette pt aniversare!

 

frumoasa iarna da parca-i mai frumos cand ninge doar de craciun si in vacanta:)

 

tania, sper ca ai ajuns cu bine in ro.

luci, tot n-ai zis ce faci, si nici eu nu te-am felicitat pt curajul primului pas inapoi pe piata muncii:) you go girl!

 

ror, daca e doar nasul care curge sau e infundat, e posibil sa fie progesteronul de vina din trimestrul 3. au zis bine fetele, ceai cu lamai si miere, voxyl daca-ti pierzi vocea, lysomucil pt tuse, ceai de coji de ceapa, si cam nah, astea-s remediile naturiste. curaj...

 

la mine jale. muci din trei directii. mi s-a acrit.

 

 

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de bebe jeremy (12.04.2010)

 

Povestea pseudo-nasterii

Povestea nasterii

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]saluti dragute pralinute,

doresc sanatate multa la inceput pt bolnavioare[pup],

frumoasa iarna aici in belgia!!nici nu ma gandeam sa vad zapada prea multa,zic asta pt ca stiam ca nu e iarna ca acasa[:D][:D]dar noi suntem hapyyy si cautam saniee[pk]e frumos

am o intrebare,cum sta treaba aici cu mosii??nu e complicat,ca tot cadouri se dau,dar care este mai important???aud ca mos Neculae e mai special si cu daruri multe,asta ca sa stiu cat de mare va fi cadoul acu si la craciun???hihihihi[:D][:D],ma amuz si eu ca la cate vrea grasuna meaaaa.....noi sa fim sanatosi[8D]

ema id="red">[:D][:D][:D]unde ziceai ca ai vazut in piata ,la 2 boi???hihihihi(glumesc)suna amuzant,cum e acasa???aud ca e iarna greaa si frumoasa[flo]

 

va imbratisam cu drag pe fiecare

carmen si stefii[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] carmen da....suna amuzant, intradevar....dar am vz ca asa spun fetele acelei piete, eu ii zic piata de la abatoare[:D]. nu e iarna grea, e iarna absolut normala.....dar de, pe noi stii ca ne ia prin surprindere daca ninge iarna[:D]...e ok, temperaturi normala, cam ridicate chiar. a nins acum vreo 2 seri si s-a asezat frumusel dar acum se topeste....deci mocirla e cat cuprinde si cam atat. pe la munte e frumusel, asa am auzit....sper sa ajuns si pe acolo. in rest....acasa e ca acasa[:D]...e bine dar parca abia astept sa ma intorc la casa mea, in Be, cu sotul meu si cu cainele nesuferit[:D][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...