Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna!

 

Saptamana viitoare plec la Bruxelles si va fi prima placare in alta tara..deci sunt emotionata si nerabdatoare. Voi sta la Van Belle Hotel, un hotel de 2 stele si, din ce am citit pe net, nu foarte bine cotat. As vrea sa imi dati cateva sfaturi: ce stiti despre acest hotel si imprejurimi, daca se poate ajunge reped ein centru, cum se ajunge de la aeroport, ce ar trebui sa vizitez neaparat in astea 3 zile, daca exista acea cartela ca la Viena care iti asigura accesul la metrou etc.

 

Evident, am mai cautat si eu pe net, mai stiu cate ceva, dar ma gandesc ca cineva care traieste acolo altfel imi poate explica.

 

Multumesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Antoanela23
Danyelana, m-am uitat la varsta lui Arthur, mai are un pic si implineste un anisor [olala]. Fantastic, ce trece timpul, sa va traiasca printisorul.Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
align="right" id="quote2">Multumesc [asia][asia]Asa este, trece timpul asa repede, nici noua nu ne vine sa credem. [olala][olala]Vacanta placuta in Romania si Sarbatori Fericite [pup][pup]______________________________ Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010 id="blue">[pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam] Asteptand cel mai minunat Craciun alaturi de [comoara] noastra id="size4">id="red">"] Arthur, l'amour de papa et maman id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Azi e sarbatoare mare. Al treilea muschetar al lui Simonette implineste primul sau anishor asa ca noi ii uram toate cele bune. Sa fii fericit pui mic si sa cresti frumos alaturi de fratiorii tai si de parintii care te iubesc. [pup][pup]

 

 

[cor] [s] NICHOLAS ELLANid="red">id="size4"> [s] [cor]

 

 

 

______________________________

 

Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010

 

 

 

 

id="blue">

[pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam]

 

Asteptand cel mai minunat Craciun alaturi de [comoara] noastra id="size4">id="red">

 

 

"] Arthur, l'amour de papa et maman id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis]Incepe seria fulguletilor...[olala] Si noi mai avem un pic pana facem un anisor! [:I]

 

[s]Nicholas, La Multi Ani cu sanatate, sa cresti mare si voinic si sa fii fericit, alaturi de fratiorii tai! Simonette, sa va traiasca si sa va bucurati de el! [pup] Petrecere frumoasa astazi! [s]

 

Roxana, [mamica] fericita de Christian (23.01.2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rorutzule sa fii fericita si iubita si sanatoasa. e tot ce-ti doresc di ntoata inima

 

sa traiasca si sa infloreasca fulguletul de simonette ,sa creasca mare si sanatos [pup]

 

s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]

 

-------------------------------------------

Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Simonete, sa-ti traiasca baietelul, sa fie sanatos si el si fratiorii lui si parintii.

 

Sweetydenisa, pralinele difera le pret in functie de firma producatoare/vanzatoare. Pe langa Grand Place (piata ce mare din centrul Brux, nu trebuie si nu poti s-o ratezi) gasesti toata gama de magazine, de la cele mai scumpe (Neuhause, Godiva) la cele mai ieftine dar totusi foarte bune.

 

Pentru suveniruri tot asa, ai multe magazine acolo in centru, ce cumperi depinde de bugetul tau si de persoanele pt care cumperi. Gasesti de toate pt toti.

 

Ca puncte de vizitat, in afara de Centru ar fi Atomium si Mica Europa, Bazilica si daca ai timp merita sa faci o excursie de o zi la Brugge. Altfel in Brux ai tot felul de muzee, parcuri, etc. Acum sunt si niste autobuze ca la Londra, cu 2 etaje, care fac turul principalelor obiective turistice, iti iei bilet de o zi si poti sa te urci si sa cobori oriunde pe traseu.

 

Din cate vad pe harta zona unde este hotelul tau e bine situata dpdv al transportului public. S-ar putea sa trebuiasca sa fii atenta cu actele, geanta, aparatul foto, dar asta e valabil in orice capitala turistica. Personal nu cunosc f bine zona, nu pot sa-ti dau amanunte. Scrie pe site-ul hotelului ca poti ajunge acolo cu trenul de la Aeroportul Zaventem (nivelul -1), in directia Gare du Midi.

Vizita placuta si drum bun.

 

 

 

Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...