Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dia_tm
Bine v-am regasit in noul capitol [:)] Nu cred ca trebuie sa existe vreo limita de varsta (nici de alt fel) la categoria praline sau mini-praline; tocmai diversificarea da savoare. Fetelor, unde gasesc un dovleac mare si simpatic, bun de decupat pentru Halloween? am facut o tura prin supermarketuri...si nimic. Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)
dia, la mine in sat, la tarani!!!! ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saluti pralinute Diana,la Lidl am luat eu azi unul ,sa ne facem de cap cu el deseara[:D][:D] ce copii frumosi au fost azi la camine!!!!toti costumati cat mai haiosi,stefi a servit cu dulciuri copii ,au baut supa de dovleac sau de vrajitoare cum au zis ei[olala][olala]...ff frumos vine d-nul Persic?frumos ardeiash,am vazut castelul "relaxant"ee frumos ,se merita o escala acolo[flo][:D] va imbratisam cu drag carmen si stefii[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, [s]La Multi Ani[s] lui Stefi! Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii! Ce fetita mare aveti! Sper ca s-a acomodat la camin si ca si-a facut deja prieteni! Pupici si distractie frumoasa maine![pup] Un we frumos tuturor![pup] Roxana, [mamica] fericita de [url="http://lb1f.lilypie.com/Ssj5p1.png"] Christian[/url] (23.01.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI STEFI, fata frumoasa si cuminte!!! Carmen, sa va traiasca printesa, sa fie fericita si sa va aduca numai bucurii. [s][s][s] Distractie placuta!!! Va doresc tuturor un weekend placut si va pup [pup][pup] Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...