Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buna fetele

Nu am mai trecut de ceva vreme pe aici..se pare ca nu sunt singura.[:D] Imi vine mai usor sa intru pe fb.

Am avut si copilasii bolnaviori , bine ca a trecut si ca sunt bine.Si m-am cam saturat de atata zapada.La noi in strada s-a facut un ghetus, aoleu! As fi vrut sa mergem in Achen sau Koln la piata de Craciun, am mers in fiecare an pana acuma, insa cu atata zapada nu ma indur..

La Zaventem am vazut ca e jale cu zborurile din cauza zapezii. Fetele care vor sa plece in Rom. sper sa aveti noroc si sa ajungeti cu bine!

Fug la treburi ca nu mai e mult pana in Ajun si eu chiar vreu sa fac si cozonac (picii sunt innebuniti dupa el).

 

SARBATORI FERICITEEEEE!id="purple">id="size5">

 

Va pup pe toate![pup][pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alex, LA MULTI ANI,[s][s] baiat mare, frumos si destept! Are mami de ce sa fie mandra.

 

Prixi, multumesc si eu pentru bradut! [flo]

Anto si Ingrid, drum bun in tara, sa ajungeti cu bine acasa si sa aveti niste sarbatori pe masura. [pup] Iar tie Ingrid, iti doresc sa scapi cat mai repede de stres cu niste rezultate bune la test.[pup]

Bepii, esti o fericita cu baiatul langa tine, nu incape nici o indoiala. Ma bucur mult ca il ai alaturi de sarbatori. [:)]

Oanatje, si tu se pare ca esti plecata pe undeva, vacanta placuta without stress[:D]

Savarina(dragut nick ti-ai ales), bine ai venit printre praline! Te asteptam la anul cu un rezultat pozitiv la master si eventual luam legatura. [:)]

Ardeiash, sarbatori fericite alaturi de parinti. Sper sa va simtiti bine in Germaina si sa va distrati, distrati si iar distrati. [pup]

Mirikule, presupun ca esti mereu ocupata intre atatia flacai!. Am vazut un Craciunel tare simpatic pe FB.[:D][pup]

Ana, burtica frumoasa si sexsoasa [pup] mai spune-mi si mie cum e. [:)]

Nora, Danyelana, Maduc, Nina, Morgane, Virgina, Scumpi, Carmita inclusiv fetelor noi, cate un pupic grasan din partea mea.

 

Azi am terminat si eu ultimul export pe anul asta, dupa transpirat si tot tacamul. Dar sunt fericita. Maine am zi libera planificata ptr cumparaturi si pregatiri timide de Craciun si fara pomisor anul asta. O sa sarbatorim la anul dublu si cu tot tacamul.

Buburuza mea e mica, are abia 1500 g la 32 de saptamani. Sper sa recupereze macar in ultima luna. Pe 17 ianuarie intru in concediu si abia astept, caci mi-e tare greu sa ma tarai in fiecare zi la servici.

 

Dragelor, inchei aici nu inainte de a va ura un Craciun Fericit id="red">id="size4">alaturi de cei dragi si apropiati voua!

 

Va pup si va imbratisez pe toate, iar daca am uitat pe careva, scuze.

 

[pup][pup][pup]

 

 

 

Ror [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] LMA Alex de Ninaid="size4">id="red"> [s]

 

Sa cresti mare si sanatos si sa-ti bucuri mereu parintii. Nina [pup] si felicitari pt voi ca sunteti o familie minunata. [pup][pup]

 

Fetelor care au plecat sau pleaca in tara sau in alte tari, drum bun si sa ajungeti cu bine la destinatie. [pup][pup]

 

Craciun Fericitid="red"> tuturor si sa va aduca Mosul tot ce va doriti [pup][pup][pup]

 

______________________________

 

Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010

 

 

 

 

id="blue">

[pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam]

 

Asteptand cel mai minunat Craciun alaturi de [comoara] noastra id="size4">id="red">

 

 

"] Arthur, l'amour de papa et maman id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna scunpe pralinutee!![pup]

LA MULTI ANI ALEX BAIETEL DE NINA!!![floid="red">][pup][flo][pup]

Anto si Ingridid="red">,drum bun va dorim si noi spre Romania,Sarbatori super Frumoase id="red">sa aveti alaturi de cei dragi ,

asa cum urez la TOATE PRALINELE SCUMPE[pup][pup][pk]SARBATORI FERICITEid="red">!!!!!!!!!SI UN AN NOU FERICIT!!!SI IMI DORESC SA NE CUNOASTEM LA ANUL (ca de nu va caut eu si.......ne vedem[:D][olala])

[cheers][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pup][pup]

noi am cam terminat cumparaturile,incerc maine sa preg niste bucate romanesti!pt pretenii mei de aici,apoi incercam sa mai invadam zonele de prin imprejurimi,sotul meu isi doreste tare mult sa vada un deal ceva mai mare(ca sa nu zic munte)[:D]si incercam sa vedem poate ajungem pe undeva(ne e tare dor de munte),stim ca prin germania ar fi super sau in franta dar acusicaa

 

va imbratisam cu drag,noi o sa mai revenim pe aici

va dedic o colinda

http://www.youtube.com/watch?v=-xraIOU5epk&feature=related

 

carmen si stefii[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si uitai sa va zic,azi Stefi a spus prima poezie in flamanda la camin si a primit nu una bratara ,doua bratari de la educatoare,ooo[q],am fost ff emotionata cand am aflat[q]...deja ne da lectii,mia spus sa nu ma mai duc la scoala ca ma invata ea flamanda...naaa[pk]supeer

 

[pup][pup][pup][pup]multi

 

carmen si stefi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata de craciun!

sper ca ati avut un ajun frumos, cu cadouri si o prima zi de craciun alaturi de cei dragi!

noi am petrecut frumos ambele zile si se anunta alte zile la fel de pline!

 

scuze ca n-am intrat inainte dar nu stiu cum de-am fost tot prinsa cu treaba.

 

va urez acum sa aveti in continuare sarbatori pe placul inimii!

 

pupam cu drag

 

 

 

ana, mama Mariucai (11.03.2007)

varsta mariei

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...