Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Ardeiash, noi nu stim inca ce va mai fi, deci nu iti pot raspunde (dar mi-ar placea sa venim). Din pacate, s-ar putea ca tatal meu sa aiba niste probleme de sanatate...e inca prea curand si mi-e frica si sa scriu...dar stiu ca nu pot face planuri...din nou... Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut praline [:D] Noi am fost pe valea Loarei de vineri pana luni, vreme superba, castele care mai de care, am stat intr-un apartament foarte dragutz - ce mai mi-am incarcat bateriile! Cred ca prea mult...caci sunt inca in nori...or castele [:D]. De vineri mergem la Cochem (DE) la festivalul vinului nou - localitatea noastra preferata de pe Valea Moselei; si cu Noricic [:D], sa vezi ce dezmat; noi avem sauna in apartament iar ei pat cu apa ki ki ki .... Deci, Ardeiash - MULTUMIM de oferta si pentru ca te-ai interesat; eu zic DA! Fetelor hai si mobilizati-va si voi macar cu un raspuns, fie da sau ba.....; macar cele care nu sunteti plecate saptamana asta...[:D] Pup [pup] [pup] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci avem asa: da Robertina, carmenstefi, Luci, Mihaela, Virginia ? Carmita, Tania, Nora, Diana nu Dragos ,. Miri (totusi nu ai nevoie de baysitter ca stam noi cu copkiii), Ingrid, Ana sper ca nu am uitat pe nimeni , daca nu, sorry.. sunt dezamagita, ce mai?! [q] s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Stefi!La multi ani,Carmen! Nora draga,sanatate multa tatalui tau,dea Domnul sa fie totul bine! Miha si Nora ,sa va simtiti ca-n povesti in De,sejur fain si distractie placuta ! Ardeiash,draga de tine,multumim mult pt efort si pt cat suflet pui!Am veni si noi,insa nu stim daca vom putea.Inca nu pot sa dau un rapuns,din pacate...mi-e teama ca atunci cand voi putea va fi prea tarziu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ardeiash, le-ai uitat pe Carmita si Daniela. Si ele au confirmat pe FB. Suntem in total 13 persoane adulte, daca am numarat bine. Si daca prelungim data inscrierilor pana pe 10 noiembrie, poate se mai hotaraste careva. Tu doreai sa inchiriem tot localul sau doar rezervam mese ptr nr de persoane? [flo] Carmen, LA MULTI ANI, sa fii fericita si implinita![s][s][s] Nora draga, sanatate tatalui! [pup]fetele Ror [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi in principiu venim. Insa mi-e greu sa spun cu siguranta acum daca da sau nu; mai avem ceva planuri de pleat un week-end; in principiu va fi primul week-end din decembrie, si nu are treaba cu 11 decembrie...dar inca nu stiu sigur si nu depinde numai de noi. Sper ca pana saptamana viitoare sa ne clarificam programul; n-as rea nici sa zic ca venim sigur, si-apoi sa ne retragem... Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani, carmenstefi!!!!!!! arde-i, de ce esti dezamagita??? chiar nu se poate sa ne intalnim toate de fiecare data. tu de cate ori n-ai venit la karaoke???? nu suntem tocmai o mana de oameni sa ne putem coordona programele in asa masura... eu nu vin pt ca de masa de craciun nu-mi surade mancarea belgiana... nu va suparati pe mine dar prefer sa merg la cosmapolitan si sa halesc acolo o sarmaluta. si , dc ne ajuta DD sa terminam cat de cat casuta, sper sa va invit cat mai curand pe toti la noi la o masa de craciun( sau macar in apropiere). sunt lipsita de diplomatie, ma iertati! ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...