Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Tania, La multi ani fericiti si plini de iubire. Ardeiash, eu nu mai vin nicaieri, imi pare rau, dar nu se poate organiza nimic in acest fel, alba-neagra si unde mai pui si la 100 km carora nu le-am dat importanta pana acum. Nu mai pot, ca el am si eu pe ale mele. Va pup, [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc din suflet pentru urari, fetelor, va iubesc! Nora, multi ani fericiti alaturi de jumatatea ta. Mi-e ciuda ca mi-a scapat, doar stiam ca avem aceeasi aniversare. Sa fiti sanatosi si sa va iubiti mereu. pup cutiuta, somn usor, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Numai aniversari avem zilele astea! Ce frumos...[olala] [s]Mady, La Multi Ani cu sanatate, fericire si multe, multe bucurii! [pup][s] Si bineinteles ca nu le voi uita pe cele care isi aniverseaza astazi onomastica...Mihaela , La Multi Ani !!! [pup] Am citit listuta cu atentie, dar nu imi dau seama daca mai e cineva sarbatorit astazi...[:I] La Multi Ani si fetelor care si-au aniversat ani de casnicie![pup] Si noi avem deja 10 ani...ce repede trece timpul![:D] Ema, uff, ce rau imi pare pentru Darius! Un pupic mare de la mine si sper sa ii treaca raceala cat mai repede!!! [pup] Pupici tuturor si o saptamana usoara!!! Roxana, [mamica] fericita de [url="http://lb1f.lilypie.com/Ssj5p1.png"] Christian[/url] (23.01.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele carmen pana acum am avut parte de o vreme superba...de azi se mai strica un pic, bine macar ca nu ploua, deocamdata cel putin. deci in concluzie e bineeeee....daca nu racea si piticul era si mai bine[pup] roxana sarumana de urari...sper si eu sa ii treaca repede...am inceput cu nurofen deocamdata si azi ma duc sa-i iau calma baby ca sa ii reglez somnul si sa caut ceva naturist pt tuse...asta e, om trece noi si peste asta[pup] La multi ani! celor cu nume de Mihail si Gavril [papica] va servim si noi cu ceva romanesc, de la moldova[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multi ani inainte , Nora .... cu fericire si sanatate, cred ca 12 ati implinit, daca nu ma insel, mi-a placut anul trecut cand ai zis/ am implinit 11 ani fericiti ... [flo] la multi ani Mihaela, dragoste multa , fericire si implinirea celor mai ascunse dorinte [:)] s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mady, la multi ani cu sanatate , sa dea Domnul sa rezolvati toate cate le aveti, sa ai parte de o zi frumoasa, frumaosa, precum dominique s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Taniuc drag,si pe aceasta cale iti urez inca o data La multi ani si tot ce-ti pui in gand sa se realizeze!Si pentru tine si Swa,un calduros La multi ani casniciei voastre si sa ramaneti mereu aceiasi frumosi si indragostiti porumbei! [pup] La multi ani,Mihut!Sa fii sanatoasa si sa-ti mearga toate asa cum iti doresti!Sa ne traiesti cat numele![flo][pup]si multumesc de urari! Anto,va felicit pentru cei 18 ani de casnicie si va doresc multi ,multi fericiti inainte![pup] Noruta,La multi ani tie si sotului tau,sa fiti mereu la fel de fericiti impreuna![pup] Prixi ,iti multumesc [pup]! Vic,te pup si iti multumesc pt frumoasele urari![pup] Sanatate multa pentru micutii bolnaviori,pentru dragul puiut Jeremy care e iar bolnavior tare,pt Seb si mamica lui care au fost super raciti ,citesc acum ca si printesuca Lorena a fost bolnavioara, pt Adriana lui Dia si pt micutul Darius de Ema,tuturor insanatosire grabnica si sa va lase in pace virusii nesuferiti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, nici nu stiu cu ce sa incep[:)]! Va multumesc din suflet pentru urari, da, s-au implinit 12 ani de cand ne-am luat[:D] si, slava Domnului, inca ne e drag unul de altul[:D]! Acuma, zau daca visez la inca de 10 ori p-atat, cum spunea Ardeiash de Anto (18x10 =180!!!), dar macar nunta de aur s-o prindem mi-as dori[:)]! Anto, La multi ani si voua, sa va dea Dumnezeu sanatate si fericire in micuta voastra familie, sa va iubiti[pup]! Miha', la multi ani de sf Mihai si Gavril, sa fii sanatoasa si fericita[pup]! Imi pare rau ca nu am stat prea mult la cort, in fiecare dintre seri, dar sa avem grija de capsorul lui Andrei era mai important[:)]! Si am rata si focul din soba si sauna[q]... Mady, La multi ani, iubita, multa, multa sanatate si-ti doresc din tot sulfetul sa fii fericita si-mplinita[pup]! Copilasilor bolnaviori, multa sanatate[pup]! Va multumesc si pentru urarile catre tatal meu, din fericire ne-au mai disparut temerile, a facut o tomografie la plamani care a infirmat suspiciunea de tumora de la o radiografie! Cred ca-mi pierdeam mintile daca mai trebuia sa mai trec asa de curand prin asa ceva... Asa ca, sa ne mai bucuram intre timp, si noi il serbam azi pe Andrei-Mihai-ul nostru, am petrecut frumos in Germanica si asteptam iar ziua libera de joi ca sa mai dam o fuga, de data asta in Koln, la shopping[:)]! Ca ei nu au liber, ce sa sarbatoreasca, armistitiul de la infranger[8D]? Va pup pe toate, iertare de am uitat pe cineva[pup]! Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anto, tu cred ca esti "veterana" noastra... ca aveti 18 .. noi facem 17 la naul, abia [:)] miha si nora imi pare rau ca nu ne-am vazut.. insa eram asa de obosita si la cativa km de sarbatoarea vinului.. mi-era imposibil sa mai merg 100m in plus cristi a refuzat pur si simplu sa venim cu masina pentru ca bause si el.. si nu stiu cum dar ma chema mereu.. vino repede, uite-o pe miha.. vine-o repede ;; uite-o pe nora... numai el a avut bafta sa va vada /° io nik am facut o croaziera cu vaporasul intr-un sat vecin unde am urcat la un castel misto, cu un drum prin padure, extrem de frumos; din pacate a plouat .. ne-am intors cu unul din vapoarele celea mari .. am nimerit cu un grup mare de nemti de la un curs de dans , am ascultat muzica usoara nemteasca bleah [:I].. insa am sfarsit prin a indragi-o si dans-o [:D] s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...