Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

miss sexy, st pierre face. si poti face una speciala pe www.studio9months;com (cu punct nu cu punct si virgula) ardei, chiar ca ai facut-o lata de data asta:) dar apreciem intentia din spatele avantului inabushit in fasha:) ror! zi de burt! tania, welcome home! si... mi-e o lene d ema doare sa scriu! ma dor si ochii, m-am apucat de knutsalit de craciun! traiasca chirurgia bariatrica si mainile functionale 90% miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de bebe jeremy (12.04.2010) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, va multumesc din suflet pt urarile de ziua mea. N-am putut sa va raspund imediat pt ca abia aseara am ajuns acasa din vacanta iar acolo am fost atat de prinsi cu plimbarile incat n-am avut vreme sa stau pe calculator.

Iar azi am fost prinsa cu despachetat, spalat, calcat si alte treburi. De maine o luam de la capat cu munca si stresul dar nu-i nimic ca ne-am incarcat bateriile pt o perioada. In Malta a fost f frumos. Din prima zi am inchiriat o masina si am predat-o in ultima zi la un pret de nimic. Asa ca am putut sa exploram fiecare coltisor al insulei. De regula plecam dimineata dupa micul dejun si ne mai intorceam seara la hotel. Vremea a fost frumoasa in jur de 20°, o singura zi a plouat putin, in rest am vizitat muzee, biserici, catedrale, temple, Malta este renumita pt densitatea de locuri de vizitat pe metrul patrat. La orice pas e istorie, exact ce ne place noua. Dar am si shopuit, lenevit la soare, plimbat cu vaporasul sau ferryboat-ul. Asa cum zicea Swa, a fost un fel de luna de miere pt noi avand in vedere ca de regula mergem in concedii cu motocicleta deci nu prea stam locului.

Ma duc la somn ca-s franta. O sa revin. Pana atunci va pup si va doresc o saptamana excelenta.

 

Bepii

Live as if you were to die tomorrow,

Learn as if you were to live forever

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
ardei, chiar ca ai facut-o lata de data asta:) dar apreciem intentia din spatele avantului inabushit in fasha:)
au mai anulat si altii .. si n-a fost o problema.. in tot cazul multam de apreciere sper ca puiutii tai s-au facut bine .. va trimit unde pozitive tania: bine-ai revenit .. ma bucur mult pentru tine ca v-ati simtiti bine, dupa 2 operatii cred ca a fost ca o binecuvantare, printre picaturile de timp liber pe care le am , am vazut fotografiile voastre, sunt superbe, iar tu parca intineresti [olala] .. mereu si mie mi-ar placea sa mai aflu vesti de la rorutz , roz sau bleu? [:)] va pup pe toate toate si va doresc o saptamana neploioasa s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pralinute dragi,... nu ne-ati spus cum a fost la karaoke, dar imi inchipui ca numai de la bine in sus [:D] Am zarit cate ceva pe FB si am constatat ca lui Scumpilici ii sta f bine cu noua culoare. [pup] Tania, ma bucur ca ai avut o vacanta reusita, ca v-ati odihnit si vizitat locuri noi, incantatoare. Burtica mea e bine in ultimul timp. Sper sa fie asa si de acum inainte. La sfarsitul lunii avem programare si poate aflam mai multe. Bebe e foarte activ, imi trage suturi la greu, mai ales seara inainte de culcare. [:D] Si pe mine ma dor "shalili", adica ma doare mijlocul, mai ales cand stau lungita in pat, sau daca stau prea mult pe scaun si pe urma trb sa ma ridic. Si cu sculatul din pat, sau intoarcerea de pe o parte pe alta inca exersez [:D], insa nu-mi iese intotdeauna. Parca sunt hopa Mitica [alcool] Am si eu o intrebare ptr fetele care au calatorit cu avionul si cu catelul. Cum ati procedat? A trebuit facuta rezervare si ptr catel? Si ce cusca trebuie exact. Mama vine in februarie cu Terry si deja are emotii ca-i pierd astia patrupedul.[bang][:D] Pupici motatelor Ror [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ror Am si eu o intrebare ptr fetele care au calatorit cu avionul si cu catelul. Cum ati procedat? A trebuit facuta rezervare si ptr catel? Si ce cusca trebuie exact. Mama vine in februarie cu Terry si deja are emotii ca-i pierd astia patrupedul.[bang][:D] Pupici motatelor Ror [gravi]
BUNA vezi ca rezolvi cu blueair daca are un catelus mic ii tine cusca alaturi daca i mare...alta problema...[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va salut scumpe pralinutee

a iesit soarele!!!!!!!si totusi au fost inundatii si strazi inchise aici la noi(hemiksem)mamaaa nu-mi venea sa cred,....ei asa e cu natura si peste tot sunt inundatii,dar noi tot am iesit asa pe ploaie la plimbari,am ajuns si in brussel dar am stat ff putin ca plouaaaaa dar nu am ajuns sa l vedem pe mos Neculae in Antwerpen,dar o sa mai vina el.

ardeiashid="red">intreb si eu ,va mai intalniti undeva de sarbatori???ca poate ne ratacim si noi pe acolo[:D]

ror,id="red">mangaiem burticaa sa nu mai faca scandal[pup]

va imbratisam cu drag

carmen si stefii[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rortjeid="blue">, cutzu peste 5kg merge la cala, in cusca 'petshuttle' si putin sedat, cam bine zice una din praline. Aici (Brux) mi l-a luat in primire de la check-in cu un carucior special si au avut foarte mare grija de el. Cusca trebuie sa fie incapatoare incat cutzu sa poata sta in picioare si cu capul ridicat fara sa fie jenat. In tara, am trecut cu cutzu scos din cusca prin detector, iar cusca pe banda. Vad ca nu sunt concordante, dar ma rog merge si asa, ce sa ...

Le dorim calatorie placuta musafirilor !

 

Pupici, [pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...