Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (45)


Recommended Posts

Bee, da, litere [bang]. Dar eu tanjesc dupa imbratisari de copil, ce sa zic... Suzetosu' lu' Moni e mortal, iar falcutele... se pun la loc.
Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006)
"Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)
poze [url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bee-lasa ca petru se va face mare, astia mai mic recupereaza rapid,ai sa vezi.. Lili- eu stiu ca 11 cu 7 nu e prea bine, ci treb sa fie 11 cu 5,5 sa fie perfect..Ai grija de voi.. Moni-asa stiu si eu ca in timpul zilei e bine sa pape la 3h in primele 2 luni, iar in timpul noptii il poti lasa 4-5h sa pape, si ai mei dupa 2 sapt,dormeau noapte 5-6h legate,ziua haleau la 3h.. Legat de Emma era intr-o pasa f. bune,am recapitulat prietenele ei,zilele de nastere, cati ani are fiecare, si altele- si e innebunita sa mearga cu mami si cu tati la job..Revin ca arde...pupici! Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[url="www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141023"] eu am ras cu lacrimi[/url] [cool]
Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006)
"Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)
poze [url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ASTERY nu stiu de ce rasesi ca nu merge linkul ala [bang] DENISA cum naiba e perfect 11 cu 5,5 ??? Atat ai tu? la mine normalul e 90 cu 60 ,doar in sarcina a crescut usor cca 100-110 cu 60-65.Normalul eu stiu ca e 110 cu 80 si tot mai crescut odata cu varsta. Si da asa ar fi ideal sa pape ziua odata la 3 ore,poate imi iasa si mie pasenta asta macar cu ajutorul suzetei.Si partea proasta e ca vad ca dupa numai doua ore dupa ce a supt, eu deja cam dau pe dinafara [bang] Am fost pe-afara cu Tudor,Diana si cu mami,eu cu Tudor am urcat inapoi dupa o ora,mami s-a mai dus cu Diana la ei la bloc si or sa apara in cca jumate de ora,ca urmeaza ora de baie.Tudor a fost ok afara ,dar cat am stationat pe la hinte,daca nu aveam suzeta la indemana,cred ca ar cam fi miorlait ... Prefera plimbat baiatu'.Ne-am intalnit si cu Edy partenerul de dans si cel mai bun prieten al Dianei de la gradi si a fost tare happy sa i-l prezite pe fratior.Doar ca Edy mare iubitor de bebei si el si iute de mana s-a si apucat sa il mangaie pe Tudor pe fatza pana sa apucam sa il oprim [bang] Na,ce sa facem, or mai fi d-astea ... Inca n-am mers defel pe la bloc pe la mami,acolo o fi show,toti calare sa il vada ...
MONI cu [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006) si [url="http://www.dropshots.com/TUDOR1"] TUDOR [/url](14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Denisa, cat mai e pana vin copiii? 2 sapt? Parca vad ca le vor lipsi bunicii. Astery, Razvan inca nu s-a indurat sa renuntze la suzi? Moni, 3 ore ziua? Poate cand l-oi diversifica! Iar noaptea..........io am avut sugative de mare talent noaptea! Abia la 1 an jumate a dormit legat. Ana Teodora (22.12.2005), Razvan Dimitrie (26.10.2007) si Petru Octavian (11.08.2009) http://www.dropshots.com/dochia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Mie imi place monopolizarea asta ... asa ca sa nu va duceti la zmeurici. Mie nu mi-a venit cm. Pe zi ce trece imi este din ce in ce mai rau. Am facut ieri un test si a iesit negativ, azi altul (alta firma) si parca se vedea ceva, mai fac unul miercuri, dar dupa cum ma simt eu zic ca este cu ochi. [:)] Moni Tudor este Diana dar mai impanat! Bee de ce am senzatia ca mama ta, cu toate ca sta deasupra voastra nu prea te ajuta cu cei mici? Pisoi felicitari lui George!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Ursulino!!!! esti ce mai!!..............sa stii cum de am vazut ca ai scris mi-a trecut un gand "Ursulina ne da vestea cea mare"...........acu mai ramane intrebarea 1, 2 sa.....3??[:D] Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006) [url="http://picasaweb.google.com/miraklucker/SkiferienSudtirolIan09#"]Poze noi.....cu noi[/url]
Drei dinge sind uns aud dem Paradies geblieben: die Sterne der Nacht, die Blumen des Tages und die Augen der Kinder
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URSULINA [pk] suuper,abia astept confirmarea !!! Diana s-a intors si pe drum s-a plans la mami ca o dor plamanii [:D] De unde o fi auzit ea de plamani??? Ca de la mine nu,n-am ajuns inca la ora de anatomie [:-@].De fapt arata in zona splinei,nu-i de mirare ca a zis mami ca alergase non stop la ei la bloc.Dupa aia a zis ca o doare inima [:D]
MONI cu [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006) si [url="http://www.dropshots.com/TUDOR1"] TUDOR [/url](14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bee- da mai sunt 2 sapt si 2 zi pina ii vad,deja mai am putin si o iau razna pt ca sunt si la socrii si acolo nu ma simt eu Ok deloc..dar se pare ca deocamdata sunt ok astia mici..lasa ca poate is mai revien Petru, nu o fi asa de rau cu hranitul asta.. Ursu-bravo tinem pumnii sa fie 1,nu ai nevoie de 2 deodata,nu e usor deloc.. Mira-nazdravanii tai ce mai fac?[pup] Anda-felicitari si mai da-ne idei de jocuri[pup] Ingrid-unde esti?[pup] Jani, tu ce mai zici? Moni-lasa mai ca asa aude si Emma, are niste expresii acuma din ro, care inainte nu exista sa le inteleaga, acum le stie si potrivi in context,mie rau cum va fi cu engleza in primele 2-3 zile[bang] Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...