Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 67


Recommended Posts

In alta ordine de idei.....cica 10 iulie 2011 e data oficiala cand vine [bonjovi] in Piata Constitutiei. Doamne ajuta [ruga][pk] _________________________________________________ [il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009) [il]
"Children make you want to start life over." Muhammad Ali
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Scriu repede meniul de azi sa pot carai dupa ca nu se scrie (glumesc, cat ma mai duc puterile). -lapte - mere, pere, struguri - spanac, galbenus, rosie, dovleac - iaurt, branza de capra si orez ( Alexa [flo]) - lapte [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui krelia
In alta ordine de idei.....cica 10 iulie 2011 e data oficiala cand vine [bonjovi] in Piata Constitutiei. Doamne ajuta [ruga][pk] _________________________________________________ [il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009) [il]
"Children make you want to start life over." Muhammad Ali
sper sa poata mai bine decat emoticonu' [:D][:D]. pupa Raresul care imparte biscuitele cu voi [pk][pup]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, fete dragi! Gata, au plecat si ai mei [V], iar am ramas singura cu bubulina. Asa ma distra cand zicea mama ca Ana Maria scoate untul din ea [:D]. Vreau sa adresez cateva urari la care tin in mod deosebit si pe care nu am apucat inca sa le fac: CASA DE PIATRA, LAVINIA, SA FITI FERICITI SI SA VA IUBITI PANA LA ADANCI BATRANETI! [S] LA MULTI ANI, RARESH, sa cresti mare si frumos si sa-ti faci parintii fericiti! [s]La multi ani! la toti sarbatoritii pe care n-am apucat sa-i urez zilele acestea! Trimit si revin. Angi [mamica] de bebe Ana Maria (03.12.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa scriem si noi meniul zilei de azi: -lapte -banana+mar+4 boabe struguri+1lgt milupa fulgi de orez cu vanilie -lapte -pireut de legume (morcov, pastarnac, gulie, dovlecel,cartof)+carnita (pulpa) curcan, banana bucatele drept desert -cereale (organix) cu lapte -lapte (sper) Ana Maria nu tine decat bibebe de apa, pentru ca este micut si are manere. Se duce la masuta din sufragerie de cate ori ii e sete si se serveste. Bibele de lapte care in general are intre 7-8 masuri, nu poate, ca oboseste repede. Am mai vazut un tort delicios de la Dominic[pofta], si mi-ati dat o idee tare buna sa fac un tortulet si pentru pici, ca vor fi si cativa copilasi de varste apropiate. Angi [mamica] de bebe Ana Maria (03.12.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana a reusit azi sa-si prinda de doua ori, in acelasi sertar, degetele. Odata cu masa, si odata cu tasu. [bang]Bine ca macar erau de la maini diferite. La noi sigurantele de la dulapuri si noptiere constau in fasii de banda adeziva. Nu e foarte estetic, dar functioneaza. Am cumparat niste aparatori de colturi din Ikea si placerea ei cea mai mare a fost sa le desfaca cu mare rabdare pe toate.[:)] Angi [mamica] de bebe Ana Maria (03.12.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DankutzaPinky e superba[pup][pup][pup] Tinabine ca nu e nimic la mana. Sanatate in continuare. Eu am avut anemie pe toata perioada sarcinii. Iainte de cezariana aveam hemoglobina 9.5 si 3 zile cat am stat in spital innaintea operatiei m-a umflat dr.cu fier, dar degeaba. dupa ce an nascut am mai luat 2 luni maltofer parca 3/zi. De atunci pauza totala imi e frica sa ma duc la analize ca cine stie ce iese pe acolo.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis, am asa un feeling pozitiv ca el va putea...ma cam indoiesc de potenta organizatorilor...parca vad ca iar ne vom lovi de chestii de genul "lipsa sunet, lipsa coordonare, lipsa aia...lipsa ailalta" Dar, daca-mi iau belet printre primii, poate reusesc sa-i citesc de pe buze daca n-o sa aud foarte bine [:-)))] PS...se mai inscrie cineva? [:D] PS2 - Multu' mult pentru raspunsurile la intrebarea mea [pup] PS3 - Dankutza, Pinky este delicious! [;)] _________________________________________________ [il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009) [il]
"Children make you want to start life over." Muhammad Ali
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramonac[pofta][pofta][pofta]tortul ala. Fain Dominic la 1 An Monismaine bag o 'experimenteala' cu fularul Siminasuper tare Maya la mers.calma si cade destul de bine.[pk][pk] Meniu azi 9.30 lapte 12.30 para+mar(de la tara)+ 1/4 banana 15 supa cu cartof, morcov pastarnac, fasole verde+ un galbenus de ou 18.30 branza+1/2 iaurt simplu+1 lingurita cereale 21 lapte+nani sperrrrrr linistit dar cred ca visez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...