Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 67


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui angi_san fetele, ati folosit careva scutece pufies? am vazut in real, dar nu stiu nimic de ele. au si pret bun. Angi [mamica] de bebe Ana Maria (03.12.2009)
tocmai terminam noi un pachet mare. sunt ok; fata de pampers sunt mai hartioase (mie asta mi-a placut ca nu par chiar de plastic [:D]), sunt mai putin elastice, dar retin bine ce au de retinut. A, si nu put a medicamente ca pampers. all in all cred ca o sa mai cumpar. [pup]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Angi, eu am trecut pe Pufies de curand....sunt super multumita de ele...deja suntem pe 4+ [:D]....Ia zi-mi, ce numere aveau in Real...caci la 4 si 4+...e cam criza prin supermarketuri...tb sa fim pe faza cand luam [:I] Gabitza, eu am facut lintea in combinatie cu alte legume (morcov, ardei, ceapa....etc)....fierte impreuna si apoi pasate. Stiu ca lintea se mai mananca si cu carnati [:D]...asta daca vrei s-o faci pt tine [:I] _________________________________________________ [il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009) [il]
"Children make you want to start life over." Muhammad Ali
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani Ramonika! Sa fii fericita si sa realizezi tot ce-ti propui [s] [s]La multi ani Rares![s] Sa cresti mare si sa fii sanatos si sa ai grija de surioara ta( eu cred ca va fi fetita) Ati avut un spor... de am de recperat mult asa ca fug si sper sa revin azi Mami fericita de [url="http://picasaweb.google.com/strumfy.12"]strumfita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Multa sanatate, RAMONIKA, fericire fara masura si ani multi si buni alaturi de sot si carliontata dulce.[s]
[s] RARES, fulgusor grabit si iubit! [olala] Sa cresti mare, sanatos, sa ai o viata senina si sa iti bucuri parintii mereu! [s]
Eu sunt in mega viteza, ca vreau neaparat sa fac in seara asta niste ardei umpluti sa am mancare pe maine si poimanine, ca in timpul zilei nu o sa mai reusesc nicicum sa gatesc si pt noi la programul ce il am. [alcool] Doua intrebari: Monis, ziceai ca lui Santi nu ii e frig in sacul de dormit cu care il scoti afara. Intreb si eu ca tuta: e acelasi sac de dormit in care doarme noaptea? [alcool] Sau sunt ceva saci speciali pt scos afara, mai grosi, de iarna? Un fel de costum din ala "cosmonaut"? CA am mai auzit si pe la alte natzii ca scot pruncii afara in saci de dormit pe orice fel de vreme si n-au nici o treaba. Pliiiz, fa lumina si-n capu meu. [asia] Coquelicot, o rugaminte: imi poti scrie reteta aia de biscuiti home-made, dar asa, ca la prosti [:I], cu cantitatile necesare, cum se face, cum se drege, desene, jmekerii [:D]. (glumesc cu desenele[:D]) Eu retete de pe net fac doar ce gasesc in imagini si imi arata pas cu pas ce si cum. [:D] [:I] Asta o spun ca sa stii cu cine stai de vorba. [:I] Multam fain! [pup] [pup] toate fetele, fara exceptiune! [nani] Noapte buna si fara treziri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara [s]Ramonik[s] multa fericire iti doresc! [s]Rares[s] sa cresti mare si frumos, sa-ti fie viata presarata cu bucurii ! ____________________________________________________
Anca, mamica fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...