Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •16•


Recommended Posts

Neata!

miaaam, miros de cafea!

ma bucur mult ca va plac pozele & filmuletul, daca cineva vrea sa-i schimb poza puiului, se rezolva fara problema sau suparare, ziceti doar [:)]

am dormit atat de bine ..si am visat cateva fete dragi, pe techi, fram si monica [olala]id="limegreen">

 

astazi este ziua unei prietene bune, o stiti si voi, madama DanaAlexid="red"> La multi ani Dano, lasa supararile, sa fie veselie !! [pup] [cheers]

 

va pup!

 

 

 

she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am si eu o intrebare pentru fetele care au nascut la Medlife, sau merg acolo la dr gineco: Imi puteti recomanda si mie o dna. dr. gico buna, adica cat de cat ok ca persoana si toate ele? Sar'mana.[flo]

 

----------------------------------------------

Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">

[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alex25
Am si eu o intrebare pentru fetele care au nascut la Medlife, sau merg acolo la dr gineco: Imi puteti recomanda si mie o dna. dr. gico buna, adica cat de cat ok ca persoana si toate ele? Sar'mana.[flo]----------------------------------------------Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]
align="right" id="quote2">Alex, vrei sa ne spui ceva?[pk]--------------------------------------------[testoasa] Rares-Costin 4 oct 2009id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg
Citat:
citat din mesajul lui alex25
Am si eu o intrebare pentru fetele care au nascut la Medlife, sau merg acolo la dr gineco: Imi puteti recomanda si mie o dna. dr. gico buna, adica cat de cat ok ca persoana si toate ele? Sar'mana.[flo]----------------------------------------------Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]
align="right" id="quote2">Alex, vrei sa ne spui ceva?[pk]--------------------------------------------[testoasa] Rares-Costin 4 oct 2009id="size1">
align="right" id="quote2">[:-)))] Esti o dragutza, dar nu, eu deocamdata nu imi mai doresc bebe, unul si bun, in minea mea.[:I] Dar nu am ajuns la control de la 3 luni dupa nastere, si la dr mea se sta cu orele pe holul spitalului, si nu imi permit sa fac asta, doar pentru un control de rutina...si cum mai nou am abonament la Medlife, as vrea sa gasesc acolo o dr. buna, atata tot.[8D] Oricum, m-ai distrat, ca nici nu m-am gandi ca se poate deduce asta din intrebarea mea.[pk] Te pup.[pup]----------------------------------------------Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex vrei neaparat Medlife? Eu o recomand cu caldura pe doctora mea camelia constantinescu mai ales ca are cabinet particular pe langa Tineretului aproape de tine. Pentru un control faci programare si mergi acolo astepti, ea e foarte delicata. Acum nu stiu cum mai sta cu programul ca are plecari sau avea dat fiind situatia din tara. Adresa este centrul medical vital bd. dimitrie cantemir nr. 23, bloc 3,, ap. 3 si uite si nr. de telefon 330.31.91, 0788.372.645, au si site. Pentru programari da telefon dupa 10.30 si o sa vorbesti cu jeni trandafir asistenta ei.

Am trimis poze cu fimiu pe mail am admirat si pozele, filmuletele celelalte. Va doresc o zi usoara.

Ukaid="green">[flo]

Alex (05.09.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, mamici dragi!

Eu sunt tare ametita de nesomn si incep sa devin un pic ingrijorata cand tot aud ca dovleceii vostri incep sa doarma toata noaptea iar noi inca ne trezim la 12-1 pentru prima data sa papam si apoi tot din 2 in 3 ore. [bang][bang][bang] Nu vreau sa spun ca nu mai pot, dar ma simt epuizata rau.

 

Ukaid="green">, felicitari pentru colajul frumos! E prima data cand Mosorelul meu apare intr-un colaj. Multumesc! [pup][flo][flo][flo]

 

Fragutzaid="green">, eu folosesc Muesli de la Sanovita si muesli instant de la aceeasi firma (au fulgi de cereale si fructe uscate). Muesli simplu de la Sanovita trebuie inmuiat sau fiert (are fulgi neprelucrati si neindulciti din tot felul de cereale - secara, orz, ovaz, grau) in timp ce acela instant e .... instant. [:D] (are doar fulgi de ovaz si fructe uscate).

 

___________________________________________________________________________________________

Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)id="Book Antiqua">id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor,

 

Uka [olala][olala][olala] multumim tare mult pt minunata idee pe care ai avut-o [flo][flo][flo]. Super dragut !

 

[colegi] [bis][bis][bis] ...nu n-am patit nimic ...doar ma bucur ca merg la teatru dupa mai bine de un an si ceva ...de abia astept [bis] [bis] [bis]

Apropo, acum mi-a luat o prietena bilete, dar data viitoare poate ne facem timp sa iesim in grup, ce ziceti?

 

Va doresc o zi usoara, ma duc sa invat [cit]

 

_______________

 

Maria (28.08.2009) [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[grup] bia, merci!

nu vreau sa va alimentez nelinistea, nu a fost frumos din partea mea .. sunt convinsa ca, mai devreme sau mai tarziu, vor dormi toata noaptea cu totii! [:(] imi pare rau [flo]

va zic un lucru observat de mine, logic de altfel: daca papa bine seara doarme toata noaptea [:)]

 

Va las niste poze noi

 

pupici mici

 

she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...