Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •16•


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui raluk16
Citat:
citat din mesajul lui alex25
Citat:
citat din mesajul lui raluk16
Eu n-am avut net pana acum si acum profit si pap cu voi [:D]Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
align="right" id="quote2">Pai cred ca papi numai cu mine, ca nu stiu unde e lume...pofta buna.[pup][pup]----------------------------------------------Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]
align="right" id="quote2">mersi mersi. Las ca e mai bine asa, cand e lume multa mi se face pofta de mancare [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
align="right" id="quote2">Daca va explic eu ca azi am mancat cele mai bune baclavale ever?? [pofta][pofta][:D][pup]fetele cochetele [:D] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">asta pentru ca nu ai mancat facute de mine [:D]. Da, cu zahar [:-)))]Toata lumea care a mancat facute de mine a zis ca sunt cele mai bune ever, si anul asta Relu a zis tuturor ca in Grecia erau asa bune baclavale, aproape la fel de bune ca cele facute de mine [8D].Bine, recunosc ca imi faceam si mie cu miere in loc de zahar si cu ulei in loc de margarina [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monis5
buna ziua [flo]am ramas in urma rau cu cititul, dar va pup tare pe toate si pe dovlecei si mai tare si sper ca toata lumea e in forma [pup] [pup] [pup]Uka, Iulian a prins un dvd din biblioteca si venea sa-mi spuna ca e pentru tine, dar de emotie si de viteza, s-a impiedicat [:D]Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">Ce tare e, dragul d eel [:-)))]pupam, pupam she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu, te mananc cu tot cu baclavalele. SUnt prajituril mel epreferate. In Grecia bagam la greu baclava si cataif [pofta][pofta] mor aici de pofta.

Si sa sti ca eu intotdeauna am facut cu miere si unt sau ulei Niciodata cu zahar si margarina [:D] Adica asa e reteta pe care o stiu eu.

Miere am de la soacramea ca are stupi.

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la zi n-am ajuns, insa am vazut super poze cu David cuceritorul in vacanta cu mami a lui draga, poze cu Carinoasa cea hi-tech, cu Ana hongkong-iana (pe blog), cu Mosorelul si Busici fara mami Bia, poze mai vechi cu Alexia eleganta la nunta cu fotograf fain, cu Alex la super petrecerea de 1 anisor, cu Ebru disparuta, cu Tudor, Iri... parca am mai vazut unele, dar nu mai stiu [alcool]. Cu Roscovanul de Galati nu am gasit nimic nou - mamis Lili?

Sunt minunati dovleceii, au crescut grozav si voi mamicilor trebuie sa fiti tare mandre de ei [olala][olala][olala][olala].

 

Raluk eu m-am plans foarte rar de Santiago, dar are deja cateva nopti de m-a disperat, atata poate plange. Si plans de ala de durere. M-am tot intrebat ca tine, de n-o fi burta sau altceva, dar cum ziua nu-l doare nimic, e totul ok, doarme, papa, se joaca, e vesel, scaune normale si numai noaptea e asa de suparat, am concluzionat ca e de la premolari. Acum vreo 3 seri a plans plimbat in brate de la 10 la 12 noaptea - ceea ce nu a facut de la 2 luni - si dupa 2.5 ml de nurofen a dormit de la 12 la 7 dimineata. In serile urmatoare a urlat la varii intervale de timp, dar cum am reusit totusi sa-l adorm, am evitat sa-l indop cu siropel cah. Of si ce de-a masele au de iesit... si apoi caninii [alcool]. Hai te pup [pup]

Edit ca am uitat sa zic ca avem prezent un mare val de bale, pur si simplu ii curg din gura incontinuu...


 

Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maaaa...ce e linistea asta????

 

Ia toata lumea la apel, ziceti ce faceti in momentul asta ! Sau, daca nu se poate spune, ziceti cu ce sunteti imbracate. Sau, daca nu se pune problema, spuneti cat de tare va doriti sa intre epiid="limegreen"> in seara asta...[:D]

 

she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Maaaa...ce e linistea asta????Ia toata lumea la apel, ziceti ce faceti in momentul asta ! Sau, daca nu se poate spune, ziceti cu ce sunteti imbracate. Sau, daca nu se pune problema, spuneti cat de tare va doriti sa intre epiid="limegreen"> in seara asta...[:D] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">scriu un articol. deadline in seara asta.revin dupa ce scoateti patratul rosu in colt [:D]MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiti! Raportez:

 

Facut baie la bebelul din dotare, dat sa pape, pus la somn, venit la ordin! Sunt in pijamale, sa traiti!

 

Ascult indicatiile![:D]

 

 

 

----------------------------------------------

Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">

[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Maaaa...ce e linistea asta????Ia toata lumea la apel, ziceti ce faceti in momentul asta ! Sau, daca nu se poate spune, ziceti cu ce sunteti imbracate. Sau, daca nu se pune problema, spuneti cat de tare va doriti sa intre epiid="limegreen"> in seara asta...[:D] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">scriu un articol. deadline in seara asta.revin dupa ce scoateti patratul rosu in colt [:D]MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski id="Script MT Bold">id="red"> [pk]www.bebestepz.blogspot.comMicul nostru Foc a venit pe lume
align="right" id="quote2">Haide Maria !![pk][pk][pk]Te asteptam cu covorul rosu .. in forma de patrat [:D] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alex25
Sa traiti! Raportez:Facut baie la bebelul din dotare, dat sa pape, pus la somn, venit la ordin! Sunt in pijamale, sa traiti!Ascult indicatiile![:D]----------------------------------------------Alexid="red">, mami de [iepu] Alessia Zeinaid="purple"> [iepu](26 septembrie 2009)id="green">id="Book Antiqua">[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase!id="size1">[ruga]
align="right" id="quote2">..pai ...pas de voie [:D]puteti sa scriti acasa la iubiti, sa jucati table intre voi, sa cantati la muzicutza [harp] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...