Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •16•


Recommended Posts

[hopsieu]

Seara buna !

 

mi-a fost tare dor de voi [grup] [flo][flo][flo]…, dar am dus calculatorul la vaccinat…ca incepusara virusii sa isi faca de cap. Sper sa nu faca febra, nici acum si nici peste o luna.[:D]

 

am citit pe sarite, dar nu am ratat colajul ukaiid="blue">-[olala][pk] super tare ! ce minuni! Si ce mari au crescut.

Asa, si am vazut ca se vorbeste de mutarea la scutece….si ma gandeam la ceva : ce-ar fi sa marcam momentul si cu o petrecere cu tot cu pumpkins, care binenteles sa fie happy/hepi id="red">si sa facem un shiadiiiiiriiiiiriiiii pe cinste.

 

Clodute-id="red"> ma bucur ca te-am « vazut ». imi era dor de posturile tale…te inteleg cu timpul.[flo]

 

 

Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997)

 

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Selen id="blue">mai primesti cu urari: LA MULTI ANI! id="red">id="size3"> sa fii sanataosa, norocoasa si sa te bucuri alaturi de cei dragi pana la adanci batraneti.

 

asa, si acum imi pregatesc pentru maine urari.[8D]

 

 

 

 

 

Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997)

 

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si sa inteleg si eu: ma imbrac in pijamale sau imi pun bocancii?

 

Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997)

 

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine inca nu m-a lamurit nimeni nici la ora asta ziua carei Dana este. Trecem peste

 

Io sunt in treling, e bine?

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miha74
si sa inteleg si eu: ma imbrac in pijamale sau imi pun bocancii?Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
align="right" id="quote2">ofofofoff topic [:D]@Miha: daca ai stii tu cat am stat eu in stand by cu colajul cela..numa numa te prind si dai o poza [:D]da nu-i nimic, refacem! ne dai un link, o poza, un desen?Bocancii sunt numa buni! Oameni iesiti din mana mea! Ah daca era si prietena Epi sa ma ajute ...da ma descurc [neand]@Monica, este ziua DaneiAlex, o prietena de-a mea din Cta, care mai incurca [alcool] borcanele si intra la noi ca la ea acasa [:D]Este bun trelningu, atata timp cat are stema romanicii pe spate ! Are, bine, treci! she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu trecutu la scutece e ca aia cu eclipsa : Ce faci de eclipsa [:-)))]

Cred ca in ziua aia Carina va incepe brusc sa vorbeasca ..by the way, mai nou sunt "mami", da? Incepem sa ne apropiem [olala] si adoarme in bratele mele, eu tolanita in fotoliu, ii spun povesti inventate de mine si ea ma mangaie in breton [:D]

 

 

she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
ceva friumos [flo] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">FARA CUVINTE...[q][q][q]Niciodata nu m-ai facut sa plang...[q][q] Am vazut colajul,am vazut mesajul insa nici o sec nu mi-am inchipuit ca marinarul meu este printre copilasii vostrii..Deci inca odata FARA CUVINTE...plang ca nebuna,de emotie,nu stiu de ce..[q][q][q][mamica] fericita de ALEX
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Sa traiti: eu mi-am gasit o fata dar am necazuri cu ea [box][box]Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra[shopi] id="limegreen">
align="right" id="quote2">Soldat Mircea! Un soldat trebuie sa stie sa puna piciorul in prag! Tu esti decizorul! Adica...nah..[mai] [mariaj] [haibat]Ea o sa fie impresionata toata , se va supune, apoi ...[loveyou][nunta] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ade ma Uka, tu vorbesti serios ca nu incep sa vorbeasca de luni in colo???? Ca asa m-am saturat de miorlaiala.

Si sigur nu e sfarsitu lumii de eclipsa, da? NU ma minti, nu?

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...