Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La Dovlecelu' Vesel •16•


Recommended Posts

Buna seara!!!!

Uka, super-super fain colajul de poze si filmuletul!!![pk] Bine, eu chioara de mine am vizionat de vreo 3 ori pozele pana sa o descopar pe Emma mea, efectiv treceam peste ea si nu o recunosteam, tocmai ma pregateam sa plang sa nu e![:D][alcool]

Alex, eu am nascut cu Mirela Popa. E o doctorita foarte buna, asa, la obiect, stie ce zice, draguta, etc. Acuma eu recunosc cinstit ca mereu m-am inteles muuult mai bine cu ginecologii barbati, i-am simtit asa, mai aproape de....sufletul meu![:D]

Miha, eu bineinteles ca sunt de acord cu petrecerea, doar ma cunosti![pk] Zi-le si la fete de restaurantul ala fain cu loc de joaca.

Si legat de baclavale, cataife si alte nebunii, va rog eu mult sa nu-mi spuneti reteta! Nu vreau sa fac asa ceva, nu, nu, chiar nu vreau, nu imi plac deloc, imi e greata de la ele!!!![:D][pofta]

 

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )

POZEid="red">

 

POZE NOIid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[ups][ups] Stema are tovarasa, da matricola, matricola am uitat-o acasa. SI cred ca si bentita [iartama]

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisule, promit solemn, pe cuvant de pionier ca nu iti dau NICIO reteta cand ne vom vedea.

 

Monicaid="blue"> [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)id="navy"> id="Script MT Bold">

Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen">

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">

Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit, dragelor!

 

Tara arde si baba se piaptana reloaded: cica era un bazin aici, langa mine, dar nu mai e[:D], s-a desfiintat dar cica e unul in Militari. Merg zilele urmatoare sa vad ce si cum cu el.

 

Girls, merci de pontul cu cerealele[flo]

 

Raluk, Monica, vreau si eu reteta de baclava, pls!

 

Va pupa fata!

 

 

 

Pentru puiul tau

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa traiti am inteles (desi stiu ca asta inseamna o munca in plus...sscuzeee)id="size1">: http://family.webshots.com/photo/2169163240102667571tpAhWt

 

uka- id="blue">[pup][flo]

 

e mai vechiuta poza, ca nu m-am invrednicit sa urc pe net si altele.

 

cristina-id="blue"> da, da, dar astept sa vedem ce zice mama de dovlecei. [pk] monica- putem?[:I]

 

Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997)

 

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, acuma serios, nu pot sa iti descriu in cuvinte ce pofta imi e de asa ceva.[q] Mai ales ca de cateva zile nu mai mananc decat magiun de prune fara zahar pe post de "ceva dulce". (bine, astazi recunosc ca m-am infipt intr-un platou de fursecuri bune rau, creatie Miha). Si din cand in cand cate o bucatica de cicolata din aia naspa, cu 85% cacao. Mi-e mila rau de mine.

 

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) [8**] )

POZEid="red">

 

POZE NOIid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Maaaa...ce e linistea asta????Ia toata lumea la apel, ziceti ce faceti in momentul asta ! Sau, daca nu se poate spune, ziceti cu ce sunteti imbracate. Sau, daca nu se pune problema, spuneti cat de tare va doriti sa intre epiid="limegreen"> in seara asta...[:D] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">Dupa un dans de o ora fara 4 minute, am adormit Alexul. Deja plange in somn chiar daca i-am dat homeopatul de dinti. (cu ocazia asta il pup si pe Santi si ma tin de maini cu Monis [pup][pup]).Sunt imbracata foarte nashpa [:D], dungi, carouri, bulinute, haine vechi [:D].Hai mai sa intre Hepi sa beau si eu un vin rosu, ca am auzit ca asa faceau alaptaresele la tara, beau alcoale sa doarma copiii bine [alcool]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ralu-id="blue"> daca e vorba de babe, ma bag[:D]. eu mai stiu unul in Tineretului. e un club, au si aquagym, si sala. e foarte fain. au si abonamente cuplate...

asa si cica e un bazin la facultatea de medicina. mi-a zis de curand o amica, 3 bulioane/ 8 balaceli. cica e curat si liniste. Nu am fost e doar ce am auzit[:-@]

 

Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997)

 

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Soldat Mircea ! [hot]Unde esti, la o [fum]?Soldat Mely, te vad, te vad!! she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">Abia acum am prins loc de laptop [blabla]I'am all yours [8D][pup] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bonjovi] Alexandru (2 noiembrie 2007) si [bicla]Razvan (21 august 2009)id="teal">Alex & Razvi _______________________________________________________________________________id="green">"Cine-ti saruta genele-n somn ?Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?Toate zanele bune sa te ocroteasca...Toate florile campului sa te infloreasca..."id="Book Antiqua">id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Asta cu trecutu la scutece e ca aia cu eclipsa : Ce faci de eclipsa [:-)))]Cred ca in ziua aia Carina va incepe brusc sa vorbeasca ..by the way, mai nou sunt "mami", da? Incepem sa ne apropiem [olala] si adoarme in bratele mele, eu tolanita in fotoliu, ii spun povesti inventate de mine si ea ma mangaie in breton [:D] she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">[olala][olala][olala] imediat va adormi si al meu asa. Deocamdata plange in somn de numa. Nu-l trezesc, da si cand se trezeste stau cu sticla de ibuprofen la gura lui [alcool][alcool]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)id="Script MT Bold">id="size3">id="blue"> "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 id="Century Gothic">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...